Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Косів :


Знайдено : 15


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «ШЕПІТ КАРПАТ», Шешори
Опис: Садиба «ШЕПІТ КАРПАТ» розташована у селі Шешори, 750 м від центру села, 4,7 км від автомобільної дороги Коломия–Косів–Верховина, 6 км до найближчого гірськолижного витягу. Зручний під'їзд — асфальтована дорога (останні 230 м — грунтова). До послуг гостей двоповерховий котедж на 5 кімнат (10 місць) та двоповерховий будинок на 3 кімнати (6-8 місць).


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Косів: База відпочинку «Байка»
Опис: База відпочинку «Байка» розташована у місті Косові, Івано-Франківської області, на відстані 3 км від центру.
База має велику територію на якій є готель, окремі котеджі, критий басейн, озеро з альтанками, ліс, корти, ресторан, поруч річка, є навіть 2 ведмедя.
Входить до числа - Найкращі бази відпочинку Косова.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Косів готелі: «КОСІВ»
Опис: Тур готель "Косів" знаходиться в центрі міста Косів. Це нова триповерхова будівля збудована за сучасними технологіями. Готель розташований у центрі міста Косова, неподалік від сувенірного базару.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «Затишна», Косів
Опис: Садиба знаходиться у м. Косів. Зручний під’їзд до садиби з центральної дороги в напрямку Косів — Верховина. Поруч ліс, цілюще джерело Кринчисте, витяг на гору Михалків. Із садиби є прямий спуск до річки Рибниця та урочища "Скали". Поблизу форельне господарство.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: База відпочинку «Байка», Косів
Опис: База відпочинку «Байка» знаходяться в місті Косів, на відстані 3 км від центру міста. Одна з найкращих та однозначно найбільша за розмірами у категорії бази відпочинку Косова.
Велика территорія де є окремо готель та декілька котеджей, альтанки, озеро, тенісні корти, критий басейн та навіть ведмеді.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Приватна садиба «У Кадета», Яворів
Опис: Приватна садиба "У Кадета" розташована у селі Яворів, 13 км від районного центру міста Косів, 300 м від автомобільної дороги Верховина–Косів. Неподалік є річка та джерело з мінеральною водою. Під'їзд — асфальтована дорога (останні 300 м — грунтова). Двоповерховий котедж на 4-6 місць, сауна та чан. На подвір'ї є альтанка та мангал.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Гостинний двір «ПИСАНКА»
Опис: Гостинний двір «ПИСАНКА» розташований поруч з об'їзною міста Косів. Зручний асфальтований під'їзд. До послуг гостей триповерховий котедж на 32-35 місць з кафе-їдальнею, 2 двоповерхові дерев'яні будиночки (по 10 місць кожен), 2 дерев'яні будиночки (по 4 місця кожен). На території — альтанки з мангалом, 2 ставки, де можна рибалити, прокат гірськолижного спорядження.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Cадиба «КЛЕН», Вербовець
Опис: Cадиба «КЛЕН» розташована у селі Вербовець, 1,5 км від центру, біля 2 км від Косова та від траси Коломия — Косів — Верховина (Р-24). Під'їзд — шутрована дорога (біля 2 км). До послуг гостей двоповерховий дерев'яний котедж на 4-6 місць та Хата-музей.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Апартаменти “RIMMA”, Шешори
Опис: Апартаменти "Rimma" розташовані у с. Шешори, Косівського району, в карпатському заповіднику "Петричила", 3 км до центру села, поруч р. Пістинька та ліс. Недалеко туристичний маршрут на полонину Росохата та Карпатську колисанку. Також поруч такі пам'ятки як "Печери Довбуша", Шевченківські водоспади, будинок Франка, Косівський ринок та інші.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «Над Черемошем», Розтоки (Косівський р-н)
Опис: Садиба «Над Черемошем» розташована у с. Розтоки, Косівського району, 3 км до центру селища, 30 км до міста Косів, поруч з річкою Чорний Черемош. До послуг гостей новий дворівневий будинок на 3 номери, з усім необхідним для комфортного проживання.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котедж «ПІД ГАРШИЦЕЮ», Шешори
Опис: Котедж «ПІД ГАРШИЦЕЮ» розташований у селі Шешори, 1,5 км від центру села та траси, 1,7 км до найближчого гірськолижного витягу.

Під'їзд — грунтова дорога.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімейний котедж “BUDZ”, с. Яворів (Косів)
Опис: Сімейний котедж “BUDZ” розташований у селі Яворів, 5 км від автомобільної дороги Верховина—Косів, Під’їзд — шутрована дорога. На території розташований одноповерховий котедж на 7-9 осіб з усім необхідним для комфортного відпочинку..Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: VILLA DAROSO, Косів
Опис: ЗАКЛАД НЕ НАДІЙНИЙ!

Детальніше ...
База отдыха Крутая Осыпь
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Готель Wellland, Яремче
Полет на воздушном шаре
Letizia Country Club, Шаян
Котедж Любава, відпочинок в Поляні


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua