Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Карпати: Мигово :


Знайдено : 23
Сторінка: 1 2


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котедж «ВІКТОРІЯ», Мигове
Опис: Котедж «ВІКТОРІЯ» розташований у селі Мигове, 3 км від центру села, 150 м до гірськолижного комплексу "Мигово", 8 км від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина. Зручний під'їзд — асфальтована дорога. До послуг гостей двоповерховий котедж на 8 місць з усім необхідним для комфортного проживання.Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «ГОСТИННИЙ ДВІР У НІНИ»
Опис: Садиба «ГОСТИННИЙ ДВІР У НІНИ» розташована на околиці села Лукавці, 7 км від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина, 19 км до витягів гірськолижного комплексу "Мигово".
Зручний під'їзд — шутрована дорога. На березі озера розташований триповерховий котедж на 4 номери (8-12 місць).


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Котедж «ДЕРЕВ'ЯНИЙ ЗРУБ», Мигово
Опис: Котедж «ДЕРЕВ'ЯНИЙ ЗРУБ» знаходиться в с. Мигове, недалеко від гірськолижного комплексу, на відстані 5км від траси Чернівці — Вижниця — Верховина. До котеджу веде зручна асфальтована дорога.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готель "Стіжок", Мигове
Опис: Гостинно запрошуємо розміститись у готелі «Стіжок»!
«Стіжок» розташований у с. Мигове, неподалік лижного курорту – траси різних рівнів складності, нічне освітлення спусків, прокат, екскурсії.
На Вас чекає 3-поверховий готель на 5 номерів, двоповерховий дерев'яний котедж на 10 осіб, велика зелена територія зі ставком та альтанками. Також на території комплексу є кафе "Стіжок" на 35 місць та колиба. Також наші гості зможуть скористатись послугами сауни, більярду, дитячого майданчику, прокату лиж


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Cадиба «МИГОВЕ», Мигове
Опис: Cадиба «МИГОВЕ» розташована У селі Мигове, поряд з витягами гірськолижного комплексу "Мигово", 7 км від траси Чернівці–Вижниця–Верховина.
Зручний під'їзд — асфальтована дорога.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котеджі FOUR SEASONS, Мигове
Опис: Котеджі FOUR SEASONS розташовані у селі Мигове, 700 м до витягів гірськолижного комплексу "Мигово", 3 км від траси Чернівці–Вижниця–Верховина.
Зручний під'їзд — асфальтована дорога.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вілла «ХУТІР СОЛОНЕЦЬ», Мигове
Опис: Вілла «ХУТІР СОЛОНЕЦЬ» розташована у селі Мигове, 1 км до витягів гірськолижного комплексу "Мигово", 6 км від траси Чернівці–Вижниця–Верховина.
Зручний під'їзд — грунтова дорога.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Комплекс відпочинку «Колиба Мигове», Мигове
Опис: Вас вітає комплекс відпочинку «Колиба Мигове». Наш комплекс розташований у мальовничому куточку Карпат, в оточенні гірських вершин та хвойного лісу. Тут надзвичайно красиво у будь-який час року. Приїхавши до нас на відпочинок у Мигове, ви потрапите у казку, про яку так давно мріяли!
Комплекс «Колиба Мигове» пропонує гостям справді європейські умови. У Миговому на вас чекатимуть комфортабельні двоповерхові котеджі з камінним залом та затишними спальними кімнатами. Котеджі виконані в національному стилі з використанням лише натуральних матеріалів. Вас зачарують пейзажі, що відкриваються з вікон, від них захоплює дух та завмирає серце. Чисте гірське повітря, запах деревини, відсутність шуму та метушні зроблять ваш відпочинок у Карпатах максимально приємним, а сон здоровим та міцним.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котеджно-банний комплекс «GorodOK», Мигове
Опис: Котеджно-банний комплекс «GorodOK» розташований у селі Мигове, поряд із витягами гірськолижного комплексу "Мигово", 5 км від траси Р-62 (Чернівці — Вижниця — Верховина).
Зручний під'їзд — асфальтована дорога.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готельно-туристичний комплекс «РАТУША», Берегомет
Опис: Готельно-туристичний комплекс «РАТУША» розташований у селищі Берегомет, неподалік від підніжжя г. Стіжок, та р. Сірет, 17 км від районного центру м. Вижница, 15 км до гірськолижно-туристичного комплексу "Мигово", 50 м від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина. Зручний під'їзд — асфальтована дорога.
Двоповерховий готель на 7 номерів (до 25 місць), рецепція з холом, хол для загального відпочинку, кафе на 50 місць, банкетний зал на 100 місць, більярд, бар з літнім майданчиком, салон краси, магазин.
На території є альтанка, мангал, тандир, гойдалка.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «РИБАЧОК»
Опис: Садиба «РИБАЧОК» розташована на околиці села Вахнівці, 4 км від траси Чернівці — Вижниця — Верховина, 10 км до гірськолижного комплексу "Мигово". Зручний під'їзд — шутрована дорога. На території є 5 котеджів, сауна, дитячий майданчик, альтанки з мангалами та озеро.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «У КОСТІ», Мигове
Опис: Садиба «У КОСТІ» розташована у селі Мигове, 1 км до витягів гірськолижного комплексу "Мигово", 8 км від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина. Зручний під'їзд — асфальтована дорога (останні 300 м — грунтова). До послуг гостей 2 двоповерхові та 3 триповерхові котеджі (до 40 місць), обідній зал, сауна на дровах, закритий плавальний басейн з підігрівом. На подвір'ї є велика альтанка з мангалом, гойдалка, ставок з форельлю для риболовлі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «СТІЖКОВИЙ РАЙ», Берегомет
Опис: Садиба «СТІЖКОВИЙ РАЙ» розташована у селищі Берегомет, в підніжжі гори Стіжок, неподалік від річки Сірет, 15 км від районного центру м. Вижниці, 12 км від гірськолижного комплексу "Мигово". Зручний під'їзд — грунтова дорога. До послуг гостей 4 двоповерхові котеджі, лазня, 3 альтанки та мангали.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Відпочинковий комплекс «GREEN ZONE», Мигове

бронь Відпочинковий комплекс «GREEN ZONE», Мигове


Опис: Відпочинковий комплекс «GREEN ZONE» розташований у лісовій зоні села Мигово, неподалік (500 м) від витягів гірськолижного комплексу "Мигово", 8,7 км від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина. Під'їзд — асфальтована дорога. На закритій території розташовані одноповерховий котедж на 2-4 особи, двоповерховий котедж на 6-8 осіб та триповерховий котедж на 10-12 осіб. Біля кожного котеджу є тераса та мангал. На подвір'ї є відкритий плавальний басейн з підігрівом.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котедж "PROVINTSIA", Мигово
Опис: Котедж «Provintsia» розташований в с. Мигово, в лісопосадці, 700 м до гірськолижного підйомника Мигово. До послуг гостей двоповерховий дерев'яний котедж на 8 осіб.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба "РИСЬ", Мигове
Опис: Садиба "РИСЬ" розташована у с. Мигове, 500 м до гірськолижного комплексу Мигове, за 3 км від центру селища, 300 м від гори Кичера, поруч є річка Миговка. До послуг гостей три будинка з усім необхіним для комфортного проживання, басейн з підігрівом, карпатський чан з джакузі, сауна з кімнатою відпочинку та колиба.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котедж «SHANTI HOUSE», Мигове
Опис: Котедж «SHANTI HOUSE» розташований селі Мигово, 2,4 км до гірськолижного комплексу "Мигово", 7,7 км від автомобільної дороги Чернівці–Вижниця–Верховина. Під'їзд — грунтова дорога. На облаштованій території розташований дворівневий котедж на 6-7 осіб з терасою, мангал, гамак, літній басейн та шезлонги.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Котедж “ ШАЛЕНАРОЗІ”, Мигове
Опис: Котедж “ ШАЛЕНАРОЗІ” розташований у с. Мигове, 1 км до найближчого гірськолижного підйомника “Мигове”, поруч є річка Мигова та ліс. До послуг гостей двоповерховий котедж на 8 осіб (+4 дітей) та одноповерховий котедж на 6 осіб з усім неоюхідним для комфортного проживання..

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба «МРІЯ» і котедж в горах «ЛІСОВА КАЗКА»
Опис: Садиба «МРІЯ» розташована у селищі Красноїльськ, 600 м від центру селища, 6 км до кордону з Румунією, 60 км до гірськолижно-туристичного комплексу “Мигово”. Зручний під’їзд — асфальтована дорога, останні 400 м — грунтова. Котедж в горах «Лісова Казка» розташований у с. Стара Красношора. На закритій території котеджу площею 0,2 га є власне озеро...

Детальніше ...


Сторінка: 1 2
Знайдено 23


База отдыха Крутая Осыпь
Центр візової підтримки
Поиск работы в Украине
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Полет на воздушном шаре
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua