Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Запоріжжя :


Знайдено : 16


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Запоріжжя історія
Опис: У 1770 році в районі Хортиці була закладена перша фортеця, яку назвали Олександрівською. Фортеця була названа на честь Олександра Голіцина - командувача 1-ю російською армією.

У 1775 році, після ліквідації Запорізької Січі, вільні козаки стали селитися біля Олександрівської фортеці. Поселення весь час розросталася. Місцеві жителі займалися землеробством, рибальством, скотарством, різними ремеслами і торгівлею. Наприкінці 70-х років XVIII століття з'явилися перші навчальні заклади в місті Олександрівську (сьогоднішне Запоріжжя).


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Запоріжжя (Екскурсія по місту)
Опис: Запоріжжя - велике, зелене містом. На березі річки Дніпро багато тінистих алей. Міські вулиці та парки буквально потопають в зелені. Туристичні пам'ятки Запоріжжя - це архітектурні пам'ятники і будівлі. Але не тільки архітектурою знамените це місто. Тут ще й дуже гарна природа.
Туристичні пам'ятки Запоріжжя багаті своєю славною історією. Подорожуючи неодмінно потрібно відвідати найвідоміші пам'ятки Запоріжжя. А почати раджу із найдостойнішої з них.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Обласна філармонія, концертний зал ім. Глинки, Запоріжжя
Опис: Концертний зал імені Глінки в Запоріжжі - це будівля запорізької обласної філармонії, яка була збудована в 50-х роках ХХ століття. Перед будівлею в задумливій позі сидить у кріслі сам великий композитор Глінка.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Запорізька Січ
Опис: Запорізька Січ, це столиця козацьких земель існувава за порогами Дніпра із середини 16 ст. до 1775.
Козаки обирали для розташування місця, які самою природою були зроблені неприступними. Це острови й півострови які укріплювали за допомогою дерев'яно-земляних споруд. 3апорозька Січ обкопувались ровом, а навколо неї насипався вал, висота якого сягала за 10 метрів.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: острів Хортица
Опис: Хортиця - це найбільший острів на Дніпрі, який зараз знаходиться посеред Запоріжжі. З давніх пір Хортиця, ця природна фортеця служила надійним захистом для племен які селилися тут, сліди яких збереглися в достатку на острові. Наприклад кургани та кам'яні статуї скіфських часів експонує комплекс "Скіфський стан", а з давньослов'янських часів збереглося язичницьке святилище.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Запорізький дуб
Опис: 700-річний дуб, який став символом українського козацтва. Протягом століть Запорізький дуб був місцем паломництва мільйонів людей. Точний вік дуба не встановлений, тому деякі історики вважають, що саме цей Запорізький дуб
згаданий в хроніках візантійського імператора К. Багрянородного ще в X в.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: ДніпроГЕС
Опис: Унікальне гідротехнічна споруда, перша гідроелектростанція в СРСР і найбільша в Європі на той момент. Будівництво ДнероГЕС очолював академік О. Вінтер. У результаті спорудження дамби були затоплені дніпровські пороги, що забезпечило судноплавство по всій течії Дніпра. Після будівництві станції почався бурхливий економічний підйом міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя
Опис: Музей ретро-автомобілів в Запоріжжі - це виставка старовинної автомобільної та військової техніки - близько двох десятків раритетів, зібраних та відреставрованих учасниками автомотоклубу.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Кам'яні баби, Запоріжжя
Опис: Кам'яні баби в Запоріжжі - це антропоморфічні кам'яні статуї заввишки від 1 до 4 метрів, що зображують воїнів, іноді жінок. Ставилися вони на курганах стародавніми народами, наприклад, скіфами, половцями та іншими.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Скіфський стан, о. Хортиця
Опис: Меморіально-туристичний комплекс "Скіфський стан" знаходиться на найвищій точці острова Хортиця, яку вінчає найбільший зі збережених хортицьких курганів "Зорова могила". На кургані встановлено копію скульптури скіфського воїна.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Залізний міст (стрибки на мотузці), Запоріжжя
Опис: Стрибки з мотузкою (Flying rope) в Запоріжжі відбуваються на залізному арочному мосту, що з'єднує острів Хортиця з правим берегом Дніпра. Арочний міст у Запоріжжі був споруджений в 1974 році за проектом М. Артеменко. Висота мосту становить 40 м при довжині 320 м.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей історії зброї, Запоріжжя
Опис: В основу експозиції приватного музею історії зброї в Запоріжжі лягла особиста колекція підприємця В. Шлайфера. У музеї представлені наступні види історичної зброї різних часів і народів: автомати, гвинтівки, рушниці, пістолети і пістолі, мечі, шаблі, шпаги, сокири, кольчуги та багато іншого.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Кінний театр, Хортиця
Опис: У південно-східній частині острова Хортиця, в районі плавнів, знаходиться фольклорно-етнографічний кінний театр "Запорізькі козаки", що дбайливо зберігає стародавні козацькі традиції.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Запорізький цирк
Опис: Запорізький державний цирк - один з центральних організаторів дозвілля і відпочинку як дітей, так і дорослих міста в області. Розрахований на 1,5 тис. посадочних місць.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей Дніпровської флотилії, о. Хортиця
Опис: Неформальний музей козацького флоту створений на основі двох старовинних кораблів, піднятих з дна Дніпра в районі о. Хортиця.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Гора Саур-могила, Запоріжжя
Опис: Гора "Саур-могила" в Запоріжжі -це ландшафтно-геологічний пам'ятник природи з 1972 року, що являє собою останець, складений вапняком. Пагорб з периметром близько одного кілометра, утворений в результаті діяльності вод річки Конки і її притоки.

Детальніше ...
Letizia Country Club, Шаян
Готель Wellland, Яремче
Полет на воздушном шаре
Центр візової підтримки
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua