Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам\яткі Закарпаття :


Знайдено : 27
Сторінка: 1 2


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Ужгорода
Опис: Ужгород - місто, розташоване у Закарпатській області, є її адміністративним центром, а також центром Ужгородського району. Ужгород - це історичний центр Підкарпатської Русі або Закарпатської України.
Ужгород - одне з найбільш древніх міст слов'янських народів. Одне з племен східних слов'ян, білі хорвати, утворили свої перші житла в районі Ужгорода до IX століття, на той час Ужгород (Унгвар) вже став захищеною твердинею в період раннього феодалізму.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Перший музей у Колочаві «Церква Святого Духу»
Опис: Дерев'яна Церква Святого Духа знаходиться недалеко від головної дороги в Колочаві-Горбi на пагорбі. Відповідно до напису на одвірку «Создан храм сей 1795 при парохові Іоані Попович при царі Францишкі ІІ майстрові Ференц Текка. Тоді був великий голод».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Другий музей у Колочаві «Івана Ольбрахта»
Опис: Музей Івана Ольбрахта — це історико-етнографічний музей, який був відкритий 1981 року, з нагоди століття з дня народження знаменитого чеського письменника та громадського діяча.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Третій музей у Колочаві «Старе село»
Опис: «Старе село» - це 1-ий сільський музей архітектури та побуту в Закарпатті, який знаходиться між річками Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Четвертий музей у Колочаві «Радянська школа»
Опис: Музей «Радянська школа» - це 1-ий музей-школа в Закарпатті, який передає атмосферу освіти і навчання дітей у 60-70-х років минулого століття.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: П'ятий музей у Колочаві «Чеська школа»
Опис: В п'ятому музеї Колочави, який називається «Чеська школа», відтворено умови освіти і навчання дітей в чеський період.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Шостий музей у Колочаві «Колочавська вузькоколійка»
Опис: Село Колочава, яке знаходиться в Міжгірському районі, в Закарпатській області, має власну залізницю починаючи з 2009 року. Тут функціонує один з найунікальніших музеїв України і єдиний в Закарпатті музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сьомий музей у Колочаві «Бункер Штаєра»
Опис: Національно-визвольний рух в Закарпатті не був таким організованим та масовим, яким він був у Галичині. Однак досить багато документів та фактів доводять те, що й тут боролися за незалежність України. У Колочаві таким прикладом є діяльність групи Михайла Штаєра.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Восьмий музей у Колочаві «Воїнам - інтернаціоналістам»
Опис: На День села, який відбувся 2 травня 2010 року - всіх воїнів Колочави було вшановано на пам’ятнику та у музеї-меморіалі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дев'ятий музей у Колочаві «Лінія Арпада»
Опис: Один з найпривабливіших об’єктів села Колочава - історико - військовий музей «Лінія Арпада». Музей представлений унікальним зібрання військового обладнання років Другої світової війни. Тут Ви зможете побувати у справжніх бункерах.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Десятий музей у Колочаві «Колочавський бокораш»
Опис: Перші згадки про лісосплав карпатськими ріками можна зустріти ще в античних письмових джерелах. У середні віки деревина транспортувалася мольовим способом (окремими колодами) і в плотах притоками Дністра, Прута і Тиси. Пліт був досить зручним транспортом для перевезення на велику відстань товарів постійного попиту, в основному це була сіль.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чинадієво - старий замок
Опис: Приблизно в XV столітті в Чинадієво/Сент-Міклоші, на березі річки Латориця, зводився мурований замок. Замок зберігся до наших днів, але відразу й не зрозумієш, що перед тобою споруда, яка простояла 500 років і протягом всього цього часу служила надійним захистом для місцевих жителів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Хустський замок
Опис: Відпочиваючи в Карпатах, хочеться зіткнутися з чимось незвіданим і загадковим. Одним з таких загадкових місць є Хустський замок, який зберігає багато незвіданого.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чан в Лумшорах
Опис: Ще у XVII столітті, у Лумшорах почали застосовувати чани, підігріті водою з сірководневого мінерального джерела. Сірководневими ваннами проводили лікування хворих з хворобами опорно-рухової системи.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Термальний басейн, Берегово
Опис: В басейнах з термальною водою у м.Берегово та с.Косино, На Закарпатті завжди гарячий сезон, так як саме тут можна покращити своє здоров'я, покупатися та поплавати.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Виноградівський винзавод
Опис: Завод-радгосп "Виноградівський" відчинено у 1972 р. Шахта винозберігання, котра прорубана у формі підкови у Чорній горі сягає 350 метрів в довжину. Температура тут коливається від 11 до 14 градусів. В дубових бочках може зберігатися до 720 тис. літрів вина та винних матеріалів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Страусина ферма, Хуст
Опис: Страусина ферма в Хусті була відкрита 2002 року на північній околиці міста, в районі окружної дороги. Підприємець Василь Перець своїх перших страусів придбав у сусідній Словаччині. Зараз поголів'я складає 26 птахів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Швейцарська сироварня, Нижнє Селище
Опис: Приватна сироварня, що знаходиться в селі Нижнє Селище - соціальний проект Закарпатської асоціації місцевого розвитку та Європейського кооперативу "Лонго Май". В цій сироварні за допомогою сучасного обладнання виготовляють три сорти сиру за швейцарською технологією, переробляючи екологічно чисте молоко, яке поставляють приватні господарства для місцевих селян.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Центр лозоплетіння, Іза
Опис: Надзвичайно популярний серед туристів сувенірний ринок, де торгують в основному виробами з лози. Село Іза прославилося як центр лозоплетіння ще в XIX столітті.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Центр Європи, Рахів
Опис: Як свідчить історія, в 1885-1887 роках у Верхньотисянській улоговині (Закарпаття тоді знаходилося у складі Австро-Угорщини) проводилося вивчення місцевості з метою будівництва залізниці "Рахов-Сигет". В процесі виміру інженери з'ясували, що в десь в цій місцевості може знаходитися географічний центр Європи. Для точного встановлення сюди було запрошено учених з Відня, вони після ретельної перевірки і визначили місцезнаходження центру Європи.

Детальніше ...


Сторінка: 1 2
Знайдено 27


Центр візової підтримки
Готель Wellland, Яремче
База отдыха Крутая Осыпь
Полет на воздушном шаре
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Поиск работы в Украине


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua