Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Вінниця :


Знайдено : 11


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вінниця історія
Опис: Вінниця - це одне з найдавніших міст в Україні. Їй налічується більше 600 років. Басейн річки Південний Буг з давніх часів був заселений слов'янским племенами. У середині XIII століття орди монголо-татар захопили більшу частину східно-слов'янських земель, у тому числі і територію нинішньої вінницької області.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (2)
Назва: Туристичні пам'ятки Вінниці (Екскурсія по місту)
Опис: Вінниця розкинулася на мальовничих скелястих берегах річки Південний Буг. Місто вважається одним з упорядкованих міст і славиться виробництвом вина. Місто засноване в XIV столітті, тут знаходяться пам'ятники архітектури і музеї. Туристичні пам'ятки Вінниці багаті своєю історією та традиціями українського народу. Познайомимося ми з найпопулярнішими і найцікавішими з них.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вінниця водонапірна вежа
Опис: Водонапірна вежа у Вінниці - це пам'ятник архітектури, який побудований в 1912 році. Незвичайна цегляна башта, розташована в пішохідній зоні міста. Вона рахується візитною карткою Вінниці. Побудована вежа була за проектом архітектора Артинова в якості основи міського водопроводу.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вінниця музей-садиба Н.І. Пирогова
Опис: Вінниця вшановує пам'ять великого вченого, хірурга і педагога Пирогова. У садибі біля міста, де цей знаменитий лікар провів двадцять років свого життя, знаходиться його меморіальний музей. Вся експозиція розташувалася в 10 кімнатах-залах і будинку-аптеці. Про життя Пирогова розповідають рукописи, хірургічні інструменти, друковані видання наукових праць та особисті речі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вінниця Світломузичний фонтан
Опис: У Вінниці в 2011 році на набережній, навпроти острова Кемпа, відкрито найбільший в Європі унікальний плавучий світломузичний фонтан. Цей фонтан є неповторною гідротехнічною спорудою. Центральний струмінь фонтану досягає 65-70 м, а фронтальний розліт сягає до140 м. Розміри проекційного екрану, який формують бризки і водяний пил - близько 16х45 м. Вінницький світломузичний фонтан створений на плавучій платформі довжиною в 95 м.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вінниця бібліотека імені Тімірязєва
Опис: Вінницька обласна універсальна бібліотека імені Тімірязєва - це триповерхова будівля, збудована в 1936 році. Рішення про будівництво бібліотеки у Вінниці було прийнято ще в 1902 році. Будівництво було присвячено ювілею з дня смерті Гоголя, тому спочатку вона називалася "гоголівської". В 1907 році було відкрито перша будова публічної бібліотеки в два поверхи.
Доступ до книг в онлайн-режимі.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Палац Грохольських, Вінниця
Опис: Дворянська садиба польських магнатів Грохольських в Вінниці знаходиться у старовинному пейзажному парку площею 32 га, закладеному у 18 ст. на околиці Вінниці, в П'ятничанах (сьогодні район міста).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок генерала Брусилова, Вінниця
Опис: До початку першої світової війни, коли Брусилов був командувачем 8-ї армії, він жив у Вінниці в цьому будиночку в центрі міста, недалеко від Башти.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готель Савой, Вінниця
Опис: Імпозантна п'ятиповерхова будівля готелю "Савой" у Вінниці з'явилася на центральній вулиці міста на початку 20 ст. Під час революційних подій 1917-1920 рр. тут тимчасово розміщувалася Директорія Української народної Республіки С. Петлюри, потім штаб Першої Української радянської дивізії М. Щорса.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Авіамузей, Вінниця
Опис: У 2000-му році було створено експозицію авіаційної техніки в місті Вінниця. Експозиція знаходився на території головного штабу ВПС України на вул. Червоноармійській.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Центральний міський парк, Вінниця
Опис: Центральний міський парк у Вінниці заснований у 1936 році. Площа парку становить 40 гектарів. На території парку знаходяться пам'ятники: М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам, а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, каток, міський планетарій, численні атракціони та ігрові автомати.

Детальніше ...
Letizia Country Club, Шаян
Полет на воздушном шаре
Центр візової підтримки
База отдыха Крутая Осыпь
Поиск работы в Украине
Котедж Любава, відпочинок в Поляні


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua