Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам\яткі Тернополя :


Знайдено : 20


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Тернополя
Опис: Історія Тернополя. Перша згадка про Тернопіль датується 1541 роком, коли польський король Сигізмунд I видав великому коронному гетьману Тарновському грамоту для заснування міста та володіння землею біля нього.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Тернополя (Екскурсія по місту)
Опис: Тернопіль - затишний обласний центр, розташований на річці Серет. Місто зазнало багато пожеж і руйнувань. У Тернополі збереглися безлічі пам'ятників архітектури, історії та культури. З містом пов'язане життя С. Крушельницької, режисера Л. Курбаса. Ми з Вами проведемо невелику прогулянку Тернополем, щоб ближче дізнатися про історію міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Озеро у Тернополі
Опис: Озеро Тернополь. Тернопільському озеру майже стільки ж років, як і місту Тернополь. Тарновський, засновник Тернополя в 1548 року отримує дозвіл на будівництво греблі та ставу. Водоймище збудоване, як оборонна ланка від нападів турків і татар.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Тернопіль замок
Опис: Тернопіль замок. Перший замок в Тернополі був споруджений в 1540-1548 роках Тарновським. З 1575 по 1589 роки замок багаторазово був атакований татарами. У 17 століття фортечні укріплення були у вигляді прямокутника, з одного боку якого був рів і вал з дубовим частоколом.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Тернопіль Домініканський костел
Опис: Тернопільський Кафедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці - це пам'ятник архітектури європейського бароко. Великий римо-католицький храм з двома вежами споруджений в 1749-1779 роках в історичному центрі міста за проектом архітектора Мощинського.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Микулинецький замок, с. Микулинці
Опис: Микулинецький замок — кам'яний замок знаходиться в с.м.т. Микулинці, Тернопільської області, на відстані 23 км. від Тернополя. Замок має вигляд квадрата з довжиною стін 75 метрів і товщиною оборонних мурів — 2 метри. На 3-х кутках замку височать круглі вежі, які мали 3 яруси з бійницями для гармат.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Микулинецький палац графів Реїв, с. Микулинці
Опис: Палац графів Реїв або Микулинецький палац — пам'ятка архітектури в Микулинцях, знаходиться у старому парку. Споруджений наприкінці XVIII ст. на кошти Потоцьких, перебудований у XIX ст. в силі ампір магнатом Яном Конопкою. Зараз у приміщенні палацу діє Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Оборонний замок, с. Струсів
Опис: Над урочищем Чортова Дебря був укріплений замок. Із заходу містечко захищали оборонні мури. Залишки валів та ровів можна простежити тут і дотепер, та рештки кам'яних укріплень було розібрано ще в ХІХ ст. за наказом власниці села.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Збаразький замок, м. Збараж
Опис: Збаразький замок - це фортифікаційна оборонна споруда в місті Збараж Тернопільської області. Розташований осторонь від центру міста, в парку, на Замковій горі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Палац князів Вишневецьких, с. Вишнівець
Опис: Палац князів Вишневецьких - архітектурна пам'ятка 18 століття загальнодер­жавного значення у смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської області. Колишня резиденція останнього представника князівського роду Вишневецьких — Михайла-Сервація, а після його смерті 1744 року — князів Мнішеків.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Бережанський замок, м. Бережани
Опис: Бережанський замок — пам'ятка архітектури в м. Бережани Тернопільської області. Збудований родиною Сенявських у 16-18 ст.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Скалатський замок, м. Скалат
Опис: Скалатський замок зведено коштом Кшиштофа Віхровського. Замок постраждав під час національно-визвольної війни 1648-1651 рр.
Наприкінці XIX століття коштом графа Ростовського проведено реставрацію веж в історичному стилі.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Палац графа Вороніна, с. Білокриниця
Опис: Білокриницький палац — споруда, розташована у селі Білокриниця. Зараз у приміщенні палацу розташований Кременецький лісотехнічний коледж.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Кременецький замок, м. Кременець
Опис: Кременецький замок — фортифікаційна оборонна споруда в м. Кременець Тернопільської області. Побудований на стрімкій горі Бона (397 м над рів­нем моря) з каменю-вапняку.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Замок князів Потоцьких, м. Бучач
Опис: Замок князів Потоцьких — пам'ятка архітектури всеукраїнського значення, розташований у місті Бучач, Тернопільської області поблизу вулиці Замкової на помітному підвищенні. На сьогодні у поганому стані, потребує відновлення і капітального ремонту.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Теребовлянський замок, м. Теребовля
Опис: Теребовлянський замок - укріплення, що знаходиться в м. Теребовля за 32 км. від обласного центру Тернопіль. До замку крутим схилом веде брукована доріжка через густий парк.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Скала-Подільський замок, смт Скала-Подільська
Опис: Скала-Подільський замок — оборонна споруда в смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області. Пам'ятка архітектури національного значення.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Залозецький замок, с. Залізці
Опис: Залозецький замок (Залізцівський замок) — фортифікаційна споруда у містечку Залізці Зборівського району Тернопільської області. Пам'ятка архітектури національного значення. Один з найгірше збережених замків Тернопільщини.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Замок Князя Понінського, с. Нирків
Опис: Червоногородський замок — оборонна споруда, у першій половині XIX ст. перебудована на палац. Знаходиться в урочищі Червоне поблизу с. Нирків Заліщицького району Тернопільської області, на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини р. Джурин. Назва пов'язана з інтенсивним червоним кольором місцевим пісковиків.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чортківський замок, м. Чортків
Опис: Чортківський замок — фортифікаційна споруда у місті Чорткові у Тернопільській області. Служив резиденцією відомих українських магнатських родів Гольських та Потоцьких.

Детальніше ...
Поиск работы в Украине
Центр візової підтримки
Полет на воздушном шаре
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Готель Wellland, Яремче
База отдыха Крутая Осыпь


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua