Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Суми :


Знайдено : 6


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Суми історія
Опис: Місто Суми знаходиться на березі річки Псел. Воно вважається одним з найбільш зелених міст Україні. Історія міста Суми почалася близько трьох з половиною століть тому. Після 1651 відбулося скорочення реєстру Війська Запорізького і гетьман дозволив усім бажаючим переселитися на прикордонні землі, які належали Московському царству. Після цього козаки і селяни Ставищанської сотні вибрали отаманом козака Герасима і вирушили за Дніпро. Путивльський воєвода направив переселенців до Берліцького городища біля річок Псел, Сума і Сумка. Переселенці заселили пагорб, який укріпили валом. А незабаром почали будівництво фортеці.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Сум (Екскурсія по місту)
Опис: Суми - сучасне і гарне місто. Туристичні пам'ятки Сум і природа створює неповторний ансамбль. Ми з Вами побуваємо віртуально в Сумах і познайомимося з найяскравішими і гідними місцями міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Суми Альтанка
Опис: Альтанка в Сумах знаходитися в самому центрі міста. Вона по праву стала візитною карткою міста Суми, його обличчям. Зручні лавки в тіні бузку навколо Альтанки - це улюблене місце відпочинку сумчан. Немає ні одного жителя міста, який хоч би раз не відпочивав у цьому чарівному куточку. У свята повітря біля Альтанки наповнюється звуками духових оркестрів. Ця споруда має цікаву історію.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Суми Воскресенська церква
Опис: Воскресенська церква - це найдавніша кам'яниця міста Суми. Церква перебуваэ на височині, біля спуску до річки Сумки, у північній межі старої фортеці. Вона була побудована в 1702 році. У ті роки цей храм виконував духовну функцію, а також був справжнєю оборонною спорудою.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Суми: Пам'ятник Сумці
Опис: . Пам'ятник сумці: пам'ятник сумці у Сумах розташований на вулиці Воскресенській. Це пам'ятник у вигляді сумки з грошима, яка знаходитися над колодязем. Пам'ятник Сумки встановлений до 350-річчя заснування міста. Він нагадує сумчанам та гостям міста про легенду, згідно якої на місці заснування міста Суми були знайдені мисливські сумки, наповнені грошима.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Суми Спасо-Преображенський собор
Опис: Суми. Силует Спасо-Преображенського собору видно з будь-якого місця міста Суми. Це головний храм міста. Він розташований в центрі колишнього укріпленого району. Будівництво Спасо-Преображенського собору велося з 1776 по 1788 рік. Близько 1858 року храм був грунтовно перебудований. У 1882 - 1892 роках під керівництвом відомого архітектора Ловцова, Спасо-Преображенський собор був капітально реконструйований.

Детальніше ...
База отдыха Крутая Осыпь
Letizia Country Club, Шаян
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Готель Wellland, Яремче
Полет на воздушном шаре


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua