Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Рівне :


Знайдено : 11


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Рівне історія
Опис: Вперше місто Рівне згадується в 1283 році, як місто Галицько-Волинського князівства. Хоча місцеві археологи вважають, що місто на 250 років старіше. Під час розкопок у місті були знайдені залишки будівель Х століття. Це являється доказом того, що Рівне більше тисячі років. «Повість временних літ» пише, що тут жили давньослов'янські племена волиняни.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Рівного (Екскурсія по місту)
Опис: Місто Рівне - обласний центр Рівненської області, що потопає в зелені і є дуже затишним містом. Туристичні пам’ятки в Рівне у великій кількості були зруйновані під час Великої Вітчизняної війни. Я постараюся розповісти Вам все найцікавіше і найвизначніше про місто Рівне.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник Марії Рівненській, Рівне
Опис: Пам'ятник княгині Марії Рівненській - це пам'ятник дружині князя С. Несвіцького, котра в XV ст. посприяла перетворенню Рівного з маленького села в велике місто.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Рівне зоопарк
Опис: Рівненський зоопарк перебувати на рельєфній паркової території загальною площею 4,7 га на в'їзді в місто Рівне з боку Києва. Тут проживають майже 200 видів тварин, які представлені кількістю в 700 екземплярів. Тут знаходяться леви, тигри та інші великі котячі, мавпи, ведмеді, багато парнокопитних та птахів. У зоопарку діє екзотаріум. У незвичайному вольєрі, під назвою "Бабусине подвір'я" дозволяють годувати та брати на руки всіх домашніх тварин.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Рівне дитяча залізниця
Опис: Рівне дитяча залізниця. Лінія залізниці з двома тупиковими станціями прокладена по берегу річки Уст'ї. Одна зі станцій розташована в самому центрі міста, поблизу моста на вулиці Соборна. Друга станція знаходиться на березі озера Басів Кут.
На маршруті дитячої залізниці знаходитися ряд штучних споруд - це міст, і водопропускна труба.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Рівне гімназія (Краєзнавчий музей)
Опис: Рівне. Краєзнавчий музей в Рівному перебуває в будівлі колишньої чоловічої гімназії, яка побудована в стилі класицизму в 1839 році з ініціативи князя Фредеріка Любомирського.
З 1975 року приміщення займає краєзнавчий музей області, який був організований в 1906 році. Тут знаходитися близько 140 тисяч різноманітних експонатів, серед яких місцеві археологічні знахідки, нумізматична колекція, етнографічна виставка, а також предмети козацької епохи та багато ікон.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Рівне музей бурштину
Опис: Рівне музей бурштину. Музей бурштину відкрито в Рівному в 2010 році за підтримки місцевої влади на базі рівненської бурштинової фабрики.
Серед експонатів музею є шматки бурштину віком до 40 млн. років, які знайдені в різний час на території Рівненської області. У музеї бурштину виставлено найдавніший бурштиновий виріб в Україну - це диск-амулет віком приблизно 2,5 тисяч років.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Парк ім. Тараса Шевченка, Рівне
Опис: Рівненський парк ім. Тараса Шевченка є парком-пам'ятником садово-паркового мистецтва державного значення. Тут налічується 160 видів дерев і чагарників, багато з яких екзотичні.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Рівненський пивзавод
Опис: Комплекс будівель рівненського пивзаводу був зведений 1900 року Акціонерним товариством "Парового пивоварного заводу" Бергшлосс". Головним акціонером був чеський підприємець Бергшлосс, котрий прибув на Волинь в кінці XIX ст.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Лебедине озеро, Рівне
Опис: "Лебедине озеро" - це парк в центрі Рівного, - це все, що залишилося від садиби князів Любомирських. До середини XX ст. на тому місці, де зараз знаходиться стадіон "Авангард", стояв палац Любомирських у стилі ампір, споруджений на основі середньовічного замку княгині Марії Рівненської, вдови князя С. Несвижського.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Костел св. Антонія, Рівне
Опис: Костел св. Антонія в Рівному, а сьогодні - зал камерної та органної музики, був збудований 1899 року. У 1859 році заклали наріжний камінь костелу святого Антонія. Керував побудовою польський архітектор Костянтин Войцеховский. Фінансував будівництво цієї католицької святині з червоної цегли ксьондз Роман Сангушко зі Славути. Споруду завершили через сорок років - у 1899 р.

Детальніше ...
Готель Wellland, Яремче
База отдыха Крутая Осыпь
Центр візової підтримки
Letizia Country Club, Шаян
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Поиск работы в Украине


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua