Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Полтави :


Знайдено : 15


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтава історія
Опис: Полтава. Археологічні дослідження показують те, що на території сучасної Полтави люди жили ще 15 тисяч років назад. У VI-V столітті до нашої ери тут проживали скіфські племена. У VII-XIII столітті тут мешкали слов'янські племена.

Перша письмова згадка про Лтаву (Полтаву) датується 1173 роком. Назва міста впродовж віків змінювалася: Лтава – Олтава – Полтава. Засноване слов'янами у IX столітті укріплене поселення на Івановій горі започаткувало давньоруське місто Х-ХІІІ століття. Археологічні наукові знахідки стали підгрунтям для ствердження, що перше поселення на території сучасної Полтави було засновано у 899 році.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Полтави (Екскурсія по місту)
Опис: Дивовижне місто Полтава розташоване на правому березі Ворскли. Місто відіграє важливу культурно-історичну роль. Туристичні пам’ятки Полтави представлені пам'ятниками і архітектурою світового значення. Великі події Полтавської битви увічнені в архітектурі міста. Сьогодні ми з Вами розглянемо пам'ятки Полтави ближче.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей авіації та космонавтики, Полтава
Опис: Полтавський музей авіації та космонавтики в Полтава - це унікальний музей авіаційної та ракетно-космічної тематики. Музей засновано у 1987 році за ініціативою творця ракетних двигунів академіка В. П. Глушка.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей Котляревського, Полтава
Опис: У 1969 році, оголошеним за рішенням ЮНЕСКО Роком І. Котляревского, з нагоди 200-річного ювілею поета за допомогою акварельного ескіза Т. Г. Шевченка був відновлений меморіальний комплекс - садиба І. П. Котляревского.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтава музей українського гончарства.
Опис: Національний музей-заповідник українського гончарства під Полтавою, в селищі Опішні заснований в 1986 році. Це селище давно славився як найбільший центр майстрів кераміки, своєрідна гончарна столиця України. Тут під відкритим небом представлені ексклюзивні роботи опішнянськіх гончарів, а також майстрів з інших регіонів України, які беруть участь у щорічних виставках і фестивалях монументальної керамічної скульптури.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтава Губернське земство (Краєзнавчий музей).
Опис: Краєзнавчий музей в місті Полтава розташований в колишньому будинку присутствених місць губернського земства. Будинок побудований архітектором Кричевським в стилі модерн з цікавими елементами українського народного стилю. Що свого часу викликало невдоволення імператора Миколи II. Внутрішній розпис полтавського Губернського земства виконали відомі художники Васильківський і Самокиш. Фасад будинку прикрашають герби всіх повітових міст губернії. Початок експозиції Краєзнавчого музею заклав в 1891 році вчений Докучаєв

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтава Кругла площа (Корпусний сад).
Опис: Центральна площа міста Полтави є кільце в центрі якого розташований Корпусний сад та монумент Слави на честь перемоги над шведами під Полтавою. Існує легенда за якою на цьому місці цар Петро I зустрічався із захисниками міста Полтава. Навколо Круглої площі в 1809-1811 роках споруджені різні адміністративні будівлі: Присутні місця, Дворянське зібрання, Дім генерал-губернатора, Малоросійський поштамт, Петровський кадетський корпус та інші.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтава музей поле Полтавської битви.
Опис: Музей поле Полтавської битви - це один з перших музеїв Полтави, який створений в 1909 році на полі Полтавської битви та присвячений 200-річчю перемоги над шведами. Поряд знаходиться братська могила російських воїнів загиблих під Полтавою. Колекція музею нараховує близько восьми тисяч експонатів: зброя, нагороди, твори мистецтва, обмундирування, прапори, спорядження російської та шведської армій, кілька особистих речей царя Петра I та його соратників.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтавський міський парк
Опис: Єдиним ландшафтним парком у Полтаві є Полтавський дендрологічний парк, відомий також як «Полтавський міський парк». З 1977 року він є пам'ятником садово-паркового мистецтва і входить до числа показових парків України.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Садиба-музей Гоголя, с. Гоголеве
Опис: Державний музей-заповідник Миколи Гоголя створено в селі, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки. Музей-заповідник відкрито до 175-річчя письменника.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник Полтавській галушці, Полтава
Опис: У тихому затишному і живописному куточку в історичній частині Полтави на Івановій горі, поряд з однойменним рестораном знаходиться незвичайний пам'ятник, присвячений одному з символів міста, - всесвітньо відомій полтавській галушці.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник українським козакам, Полтава
Опис: Пам'ятник козацької слави був відкритий в 1994 р. на Панянському бульварі. В такий спосіб полтавчани віддали данину славним синам рідного краю, які поклали своє життя за волю України у давнину. Автори проекту - скульптор В. Білоус, художник В. Батурин. На вершині пам'ятника зображений величезний козацький хрест, лаконічний напис "Українським загиблим козакам".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок Селянського банку (СБУ), Полтава
Опис: Найбільш ошатна будівля в місті, в якій сьогодні знаходиться обласне управління СБУ, була збудована на початку XX ст. для Селянського земельного банку, який видавав довгострокові позики селянам на купівлю дворянських земель.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Храм Віри, Надії, Любові, Полтава
Опис: Храм Віри, Надії, Любові в Полтаві - це храм на честь великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії споруджений в 2002 році з ініціативи міської влади та жіночої релігійної громади Полтави.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Полтавський художній музей (галерея мистецтв)
Опис: У 1999 році, в дні урочистостей з приводу святкування 1100-річного ювілею міста, Полтава отримала прекрасний подарунок у вигляді сучасної будівлі Галереї мистецтв (архітектор Ю. Олійник)

Детальніше ...
Поиск работы в Украине
Letizia Country Club, Шаян
Полет на воздушном шаре
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Центр візової підтримки
Готель Wellland, Яремче


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua