Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'яткі Одеси :


Знайдено : 16


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Одеси
Опис: Історія Одеси. Історія Одеси не схожа на історію інших міст України. Місто, засновано в 1794 році. Воно спочатку будувався за європейським зразком. Місто будується за планом, складеним інженером російської армії Францем Деволаном. У будівництві Одеси беруть участь не тільки відомі місцеві архітектори, такі як Ф. Боффо, Г. Торрічеллі, Ф. Гонсіоровський, а й з знаменітості з Петербургу - Тома де Томон і А. Мельников. Його засновники адмірал Йосип Дерибас, видатний інженер Франц Деволан, градоначальник герцог де Рішельє та інші.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Одеси
Опис: Місто Одеса - це перлина біля моря. Визначні пам'ятки Одеси різноманітні і являються архітектурними пам'ятками різних епох. Це найбільше портове місто.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Монумент апельсину
Опис: Монумент апельсину або Монумент Апельсину, що врятував Одесу — нова пам'ятка міста Одеси, що відсилає до призабутих і анекдотичних подій в історії міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Приморский бульвар
Опис: Приморський бульвар - одна з найкрасивіших вулиць Одеси, яка є символом цього міста і улюбленим місцем прогулянок городян і туристів. Засаджена столітніми платанами, каштанами, кленами і липами, пішохідний бульвар проходить над урвищем паралельно березі моря.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеса: пам'ятник Дюку де Рішельє
Опис: Пам'ятник, одному із засновників міста і першому градоправителю Одеси, Дюку де Рішельє на Приморському бульварі є однією з головних визначних пам'яток міста, її візитною карткою. Нащадок кардинала Де Рішельє, який іммігрував до Росії і відзначився при військових діях, в нагороду отримав посаду генерал-губернатора Одеси.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеса Привоз
Опис: Одеса Привоз: найбільший екзотичний базар Одеси, її уособлення і своєрідна візитна картка. І незважаючи на те, що в місті є більш гідні історичні місця, але одесити люблять саме Привоз. Неповторна атмосфера цього ринку притягує до себе одеситів і гостей міста Одеса.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Потьомкінські сходи
Опис: Потьомкінські сходи, знаменита пам'ятка Одеси, яка з'єднує центр міста з портом і Морвокзалом. Потьомкінські сходи у Одессі були визнані одними з найкрасивіших в Європі. В даний час сходи складаються з 192 сходинок

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дерибасівська вулиця, Одесса
Опис: Дерибасівська - це центральна вулиця міста, одна з головних визначних пам'яток Одеси.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеський коньячний завод
Опис: Одеський коньячний завод - найстаріше підприємство галузі в Україні. Заснований в 1863 р. Південноросійський товариством "Чорноморське виноробство". Пізніше завод купила родина відомих промисловців Шустових.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеська фортеця
Опис: Залишки оборонних споруд Одеської фортеці, яку заклав генерал А. Суворов після зруйнування турецької фортеці Хаджибей. Фортеця проіснувала всього 20 років. Збереглася аркада Карантинної стіни з Пороховою вежею, а також Андріївський бастіон, на якому згодом встановлена ​​Олександрійська колона (1891 р.).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеський морський порт
Опис: Один з найбільших морських портів Східної Європи, був найбільшим в Російській Імперії. Будівництво нового порту при захопленій російськими військами фортеці Хаджибей поклало початок місту. Повністю реконструйований у 1968 р.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеський музей нумізматики
Опис: Одеський музей нумізматики — історичний музей монет і банкнот у місті Одеса. Профілем та задачами музею є вивчення історії монетної справи і грошового обігу, а також збереження і показ найважливіших історичних пам'ятників, що відносяться до древньої історії і культури Північного Причорномор'я, Русі та України. Навесні 1991 р. в Одесі була відкрита галерея "Монетний двір". У січні 1999 вона була реорганізована в Одеський музей нумізматики.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Одеський художній музей (палац Потоцьких)
Опис: Одеський художній музей розташований в центрі Одеси, у палаці Потоцьких, який є пам'ятником архітектури початку XIX століття. Західне мистецтво зосереджено в Музеї західного та східного мистецтва, Одеський художній музей спеціалізований на показі мистецтва Російської імперії та України в її складі, а також на мистецтві доби СРСР.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Оперний театр, Одеса
Опис: Будівля Одеського національного академічного театру опери та балету вважається однією з найкрасивіших у світі. Його створили віденські арх. Г. Гельмер і Ф. Фельнер, які також будували театри у Відні, Будапешті, Дрездені, Загребі. Будівля прикрашена в стилі ренесансу з елементами бароко.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок з атлантами, Одеса
Опис: "Будинок з атлантами" в Одесі вважається одним з найкрасивіших житлових будинків не тільки в місті, а й у всій країні. Комплекс дохідних будинків на вул. Гоголя був створений в кін. XIX - поч. XX ст. архітекторами Л. Влодеком та С. Ландесманом. Будинки належали родині Фальц-Фейнів, засновників заповідника "Асканія-Нова".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дельфінарій Немо, Одеса
Опис: Одеський культурно-оздоровчий комплекс "Немо" розташований в центрі міста, на пляжі "Ланжерон". Включає в себе дельфінарій, океанаріум і готель. Відкритий в 2005 р. до Міжнародного Дня Захисту Дітей. Комплекс відповідає міжнародним стандартам, зміст морських ссавців відповідає всім конвенціям і вимогам.

Детальніше ...
Letizia Country Club, Шаян
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Готель Wellland, Яремче
Полет на воздушном шаре
База отдыха Крутая Осыпь


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua