Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Миколаїва :


Знайдено : 13


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Миколаїв історія
Опис: Місто Миколаїв розташоване на берегах Бузького лиману біля злиття з річкою Інгул. Територія була населена людьми ще в стародавні часи. Найдавніший археологічний пам'ятник, найдений на території міста, був створений у V - ІV тис. до н.е.. На миколаївській землі проживали скіфи, древні греки, слов'яни, вільні запорізькі козаки. Інтенсивне заселення території нинішньої миколаївської області почалося в кінці ХVІІІ століття. У гирлі річки Інгул у 1788 році була закладена нова верф. Навколо неї почало рости містечко. Нове місто було назване на честь святого Миколая.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Миколаєва
Опис: Туристичні пам'ятки Миколаєва різноманітні і мають свою індивідуальну особливість. Миколаївський кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці є одним з них. На пожертвування російських купців в 1800 році була побудована церква. Павловський Карп протоєрей був будівельником цього храму. Статус Собору церква отримала в 1880 році.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Художній російський драматичний театр, Миколаїв
Опис: Миколаївський художній російський драматичний театр — один із найстаріших театральних колективів України, перший російський театр, що виник у республіці в післяреволюційний період. Будівля збудована 1881 року і є пам'яткою архітектури.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Миколаївський обласний краєзнавчий музей
Опис: Миколаївський краєзнавчий музей — це обласний краєзнавчий музей у місті Миколаєві, який містить найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і самого міста Миколаїв.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Парк Ліски, Миколаїв
Опис: Ліски — парк, розташований в однойменному мікрорайоні Миколаєва. Парк Ліски має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Собор Різдва Богородиці, Миколаїв
Опис: Собор Різдва Богородиці в Миколаєві - найстаріший храм, що зберігся в Миколаєві. Побудований він на пожертвування миколаївських купців в 1800 року. Розташований храм в історичній частині Миколаєва, на перехресті вулиці Різдвяної (нині вулиця Лягіна) і Купецької (теперішня Потьомкінська).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Флотський бульвар, Миколаїв
Опис: Флотський бульвар в Миколаєві (колишній Морський бульвар) – історична місцевість міста, пішохідна набережна над р. Інгул, яка дещо нагадує Приморський бульвар в Одесі. Був заснований на місці міського звалища адміралом О.С. Грейгом і відкритий у 1826 році.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Миколаїв дитяче містечко
Опис: Дитяче містечко "Казка", розташоване в центрі міста Миколаїв, прозвали українським "Діснейлендом". Кожна споруда цього культурно-ігрового комплексу пов'язана з однієї з відомих казок чи фольклорним персонажем.

Першим був відкритий великий павільйон для концертів, потім побудували унікальну дерев'яну фортецю і незвичайний середньовічний кам'яний замок. Ще була зроблена морська гавань з вітрильником "буяном" (він представляє собою макет першого судна, яке було побудованого в місті Миколаїв). Ще тут знаходяться два маяки, карусель з ученим котом, справжній паровоз і русалка з казок Пушкіна.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Миколаїв зоопарк.
Опис: Миколаївський зоопарк.Зоопарк міста Миколаєва вважається одним з найкращих в Європі. Він входить до Всесвітньої асоціації зоопарків. Заснований зоопарк з ініціативи голови Міської думи як приватний музей-акваріум, який має вільний доступ відвідувачів. Зараз колекція миколаївського зоопарку налічує близько 5690 особин 460 видів. Багато видів його мешканців занесені до Червоної Книги.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Миколаїв штаб флоту (Музей суднобудування).
Опис: Миколаїв штаб флоту (Музей суднобудування). Будівля штабу Чорноморського флоту в місті Миколаєві побудовано в 1794 році в стилі російського класицизму за проектом відомого архітектора Нейолова. Деякий час тут була резиденція головного командувача Чорноморським флотом. З 1978 року в приміщенні перебуває Музей суднобудування і флоту. Експозиція музею показує розвиток кораблебудування в Причорномор'ї від найдавніших часів і до сучасності. Тут знаходяться близько 100 моделей кораблів XVIII - XX століть.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Миколаїв Адміралтейство.
Опис: Миколаїв Адміралтейство: комплекс будівель морського адміралтейства в місті Миколаєві включає в себе Старофлотскі казарми, побудовані в стилі класицизму, будівлю чоловічої гімназії, де зараз знаходиться коледж та звичайно корабельну верф зі стінами та воротами.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дикий Сад, Миколаїв
Опис: Дикий Сад — місцевість в центрі Миколаєва, що була розташована біля будинку адмірала між сучасними вулицями Адміральською, Набережною, Наваринською та Артилерійською. Колишнє місто кімерійців.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Миколаївська обсерваторія
Опис: Миколаївська обсерваторія - історична наукова установа, найстаріша обсерваторія на території Україні. Заснована адміралом А. Грейгом, який в 1821 р. служив миколаївським губернатором. Обсерваторія забезпечувала Чорноморський флот навігаційною інформацією і приладами, навчала штурманів. Обсерваторія має свій меридіан в міжнародних астрономічних атласах. Побудована майже два століття назад будівля обсерваторії збереглася до нинішнього часу в незмінному вигляді.

Детальніше ...
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Letizia Country Club, Шаян
Центр візової підтримки
Поиск работы в Украине
Полет на воздушном шаре
База отдыха Крутая Осыпь


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua