Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Луганска :


Знайдено : 5


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луганськ історія
Опис: Луганськ. Наприкінці XVIII століття у Російської імперії з'явилася необхідність зміцнення південних кордонів країни. З цією метою почалася споруда нового флоту, а для флоту потрібні були гармати. Оскільки промисловий Урал був далеко уряд царської Росії прийняв рішення створити ливарний завод ближче до Чорноморського узбережжя. Карл Гаскойн вивчив наявність корисних копалини в регіоні і запропонував лити гармати з чавуну, замість міді. З цією метою був побудований чавуноливарний завод поблизу річки Лугань у селища Кам'яний Брід.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луганськ будинок-музей Даля
Опис: Будинок - музей Даля в Луганську - це невелика одноповерхова будівля в звичайному робочому районі міста Луганська, зовні нічим не примітна. У цьому будинку в 1801 році народився видатний письменник і лексикограф Даль. В 1986 році в цій будівлі був зроблений музей. Експозиції у всіх п'яти кімнатах будинку-музею присвячені життю та творчості Даля.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луганськ пам'ятник князю Ігорю
Опис: Луганськ. Пам'ятник князю Ігорю в північно-східному передмісті Луганська поставлений в 2003 році. Відкриття було присвячено 65-річчю з дня утворення Луганської області. За однією з версій легендарний князь Ігор саме з цьго луганського степу почав свій відомий похід на половців, який описаний в "Слові о полку Ігоревім". Статуя князя Ігоря виконана з бетону, який тонований під бронзу і має висоту 14 метрів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луганськ парк кам'яних скульптур
Опис: Цікавою пам'яткою міста Луганська є парк-музей кам'яних скульптур. Це музей половецьких баб - одна з найбільших у всій Україні колекцій оригінальних кам'яних статуй ХI-ХII століть. Розташований парк-музей на території Луганського національного університету. Всі статуї мають різну висоту від 1 до 4 метрів. Кам'яні баби - це зображують воїнів (рідко жінок).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луганськ пам'ятник танки Марк-5.
Опис: Два британських танка прикрашають відомих меморіальний комплекс " Пам'ятник Борцям Революції" в місті Луганську. Аналогів цих танків у світі збереглося лише кілька. Обидва танки, зроблені у Великобританії в 1917-1918 роках. Під час Громадянської війни вони були задіяні в боях військами Денікіна.

Детальніше ...
Полет на воздушном шаре
База отдыха Крутая Осыпь
Поиск работы в Украине
Готель Wellland, Яремче
Letizia Country Club, Шаян
Центр візової підтримки


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua