Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Луцька :


Знайдено : 17


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луцьк історія міста
Опис: Луцьк, історія Луцька. Сучасна назва міста Луцьк походить від старого його найменування Лоучеськ або Лучеськ. За однією з гіпотеза походження назви міста йде від слова лук, тобто вигин річки, а за іншою - пов'язано з ім'ям вождя племені дулібів Луки, який і заснував місто Луцьк.

У VII-VIII століттях на острові, який знаходився в оточенні двох річок Стир і Глушець, проживали східнослов'янські племена. У той час це були дуліби, лучани, ятвяги і кривичі. Вони побудували перші укріплення в цій місцевості. З часом укріплення розросталися, а населення збільшувалося.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Опис: Туристичні пам’ятки Луцька створюють особливу неповторну атмосферу. Всі пам'ятки унікальні. Сьогодні ми з Вами ознайомимося з місцевою красою. А вже після нашої прогулянки Ви зможете скласти свою власну думку про місто. Користь від такої прогулянки очевидна - це нові враження та позитивні емоції. До того ж, Ваш багаж знань доповнить інформація про те, що цікавого в Луцьку і які пам'ятки Луцька варто відвідати. А це заощадить ваш безцінний час.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Велика Синагога (Малий замок), Луцьк
Опис: Велика синагога (або Малий замок) — це стара ренесансна синагога з оборонною вежею; пам'ятка архітектури національного значення, що знаходиться на вулиці Данила Галицького в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк». Збудована у 1620-х роках у центрі одного із єврейських штетлів Луцька.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок Косачів, Луцьк
Опис: Будинок Косачів - будинок XIX ст. в центрі Луцька, поруч із замком Любарта, в якому в 1890-1891 роках жила літературна сім'я Косачів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Лютеранська кірха, Луцьк
Опис: Лютеранська кірха — євангелічно-лютеранська (тепер баптистська) церква в Луцьку; пам'ятка архітектури, розташована на вулиці Лютеранській, 1, в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луцьк замок
Опис: Луцький замок - це символ міста Луцька, його головна гордість і визначна пам'ятка. Луцький замок побудований в 14 столітті литовським князем Любартом. Замок довгий час був його князівської резиденцією. Перша літописна згадка про замок датується 1075 роком, коли він був вже укріпленим пунктом.
Луцький замок зводився протягом сорока років.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луцьк Кафедральний собор Святих Апостолів Петра і Павла.
Опис: Луцьк. Кафедральний собор Святих Петра і Павла в Луцьку - це діючий сьогодні римо-католицький кафедральний храм. Він був побудований в 1616-1639 роках за проектом відомого архітектора Джакомо Бріано. У 1773 році костел перейшов до комісії народної освіти, а пізніше, після пожежі в 1781 році сюди переноситься кафедра католицького єпископа. Статус кафедрального собору храм отримав у 1787 році.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луцьк Дім скульптора
Опис: Луцк. У місті Луцьк є свій "будинок з химерами" - це сама колоритна житлова будівля в місті. Будівля, також як і всі скульптури, що прикрашають її - сучасні. Належить будинок сучасному скульптору Голованю. "Будинок з химерами" побудований на березі річки Стир за проектом архітектора Метельніцкого. Будинок прикрашений безліччю різноманітних кам'яних скульптур у різноманітних стилях.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Луцьк вежа Чарторийських (Окольний замок)
Опис: Луцьк. Оборонна вежа Чарторийських у Луцьку, а також фрагмент фортечної стіни - це останні залишками укріплень Окольного замку, який посилював Верхній замок з двох боків. З східної, південної і західної сторін замок захищала кам'яна стіна, яка мала чотири вежі. В'їзд на територію Окольного замку, як і всюди в ті часи здійснювався за допомогою підйомного мосту, який перекидався через наповнений водою рів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей волинської ікони, Луцьк
Опис: Музей Волинської ікони в Луцьку - відділ Волинського краєзнавчого музею, відкритий в серпні 1993 року. Це єдиний в Україні музей, який представляє самобутню регіональну школу волинського іконопису. Збірка музею нараховує більше 1,5 тис. пам'яток сакрального мистецтва, а саме понад 600 ікон XVI—XIX століть.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Свято-Троїцький кафедральний собор, Луцьк
Опис: Свято-Троїцький кафедральний собор був побудований в XVIII ст. як костел монастиря бернардинів в новій частині міста, яка зараз є адміністративним центром Луцька.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Аптека-музей, Луцьк
Опис: Аптека-музей в Луцьку(або аптека Злоцьких) — аптека і музей, що знаходиться на вулиці Драгоманова, 11, на майдані Ринок в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Палац Браницьких, м. Любомль
Опис: Палац Браницьких в Любомилі — це південний флігель палацу, що входив до палацово-паркового ансамблю, збудованого в Любомлі Францішеком Ксаверієм Браницьким у другій половині 18 століття після того, як в 1768 році він отримав ці землі в нагороду за службу від польського короля Станіслава Августа Понятовського.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Замок Радзивіллів, смт Олика
Опис: Замок Радзивіллів в смт Олика - це родовий замок князів Радзивіллів, який був побудований Миколою Радзивіллом "Чорним" в 1558 році. Це був один з перших в Україні квадратних бастіонних замків. Його площа складала 2,7 га, в палаці налічувалося 365 кімнат, як і днів у році.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Шацький національний природний парк
Опис: Шацький національний природний парк засновано 1983 року для охорони й вивчення природних комплексів Волинського Полісся, організації пізнавального туризму і відпочинку. До складу парку входять наймальовничіші з Шацьких озер — Світязь, Пісочне, Луки, з'єднані штучними каналами. Акваторія озер і прибережні зарості — місця гніздування водоплавних птахів. В озерах водяться раки й кілька різновидів риби, засновано кілька рибних господарств.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Озеро Пісочне, Шацьк
Опис: Озеро Пісочне — озеро карстового походження у Шацькому районі Волинської області, на Пн. Сх. від с. Мельники. Довжина озера 2 км, ширина - 1,9 км, площа - 1,38 кв.км, пересічна глибина близько 7 метрів, максимальна — понад 16 м. Улоговина округлої форми.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Озеро Світязь, Світязь
Опис: Озеро Світязь - це найглибше карстове озеро в Україні (максимальна глибина - 58,4 м). Озеро Світязь живиться артезіанськими джерелами. Належить до групи Шацьких озер, розташованих на території Шацького національного природного парку на Волинському Поліссі.

Детальніше ...
Поиск работы в Украине
База отдыха Крутая Осыпь
Letizia Country Club, Шаян
Полет на воздушном шаре
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Центр візової підтримки


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua