Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'яткі Львова :


Знайдено : 24
Сторінка: 1 2


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Львова
Опис: Перша письмова згадка про Львів датується 1256 р. Засновано місто було Галицько-Волинським князем Данилом Галицьким і названо на честь його сина Лева. Центром древнього Львова була сучасна площа Ринок. За старих часів місто надійно захищали укріплення, а також пагорби Високого замку і річка Полтва (схована зараз під землею).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятки Львова: екскурсія по місту частина 1
Опис: Найдивовижніше місто Європи - це Львів. І той, хто побував у цьому місті, сперечатися не стане. Пам'ятки Львова просто вражають уяву. Тут важко відрізнити минуле від сьогодення воно повсюди тісно переплітається. Пам'ятники архітектури та нові будови. В місті панує атмосфера середньовіччя. Створюється враження, що час зупинився. Спокій і тиша на вулицях міста вражає не тільки свідомість, але і слух, явище дуже не звичне для міського жителя. У місті дуже багато визначних пам'яток. Ми з вами здійснимо прогулянку по найпопулярніших місцях міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятки Львова: екскурсія по місту частина 2
Опис: Продовжуємо нашу екскурсію по місту:

Палац побудований за проектом архітектора англійського та французького Юліана Цибульського та Людвіга де Верні. Він був побудований на місці старої будівлі так як після переїзду родини Потоцьких будинок був розібраний....


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Оперний театр у Львові
Опис: Пам'ятка Львова - театр Опери і Балету ім. С. Крушельницької - справжній витвір мистецтва стилю неоренесанс.
Фасад будівлі прикрашений колонами, нішами та балюстрадами. Над головним карнизом фасаду здіймаються вісім муз, над ними - композиція "Радощі і страждання життя". На самому верху розташовані бронзові статуї Драми, Комедії, Трагедії, і по центру статуя Слави, із золотою пальмовою гілкою в руках (см Львів фото).


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Високий замок
Опис: Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі, звідки й бере свій початок місто (див. карта Львова онлайн). Саме з цією горою пов'язана перша згадка про Львів в історичних літописах 1256 року. Парк був заснований в 1835 році на місці фортеці «Високий замок», яка на той момент була майже зруйнована. Сьогодні від фортеці залишилася лише частина південно-західної стіни (див. Львів фото).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Площа Ринок у Львові
Опис: Центральна частина міста Львів надзвичайно насичена пам'ятками. Цікаві Львова - це в першу чергу старовинні будівлі, більшість яких побудовано в 15 - 16 століттях. Площа Ринок - це цілий комплекс пам'яток Львова, своєрідний музей під відкритим небом, де існує дух середньовічного міста

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Шевченківський Гай у Львові
Опис: Шевченківський Гай - це музей народної архітектури та побуту під відкритим небом. У музеї експонати з усієї Західної України. У Шевченківському гаю у Львові є старовинні дерев'яні церкви, унікальні архітектурні пам'ятники, експонати народного побуту, які ваблять сюди львів'ян та гостей міста.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Арена Львів, Львів
Опис: "Арена Львів" - футбольний стадіон у Львові, збудований для проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012. Розташований поблизу перетину вулиці Стрийської та Кільцевої (об'їзної) дороги. Арена вміщує 34 915 глядачів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Львівський історичний музей
Опис: Львівський історичний музей — один з найстаріших музеїв України, заснований в 1893 році. Вміщає понад 300 тисяч експонатів. Експозиція знайомить з історією міста Львова та галицьких земель від найдавніших часів до наших днів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Палац Потоцьких (Музей європейського мистецтва), Львів
Опис: Палац Потоцьких - найрозкішніший палац Львова, створений для впливових польських магнатів Потоцьких за проектом французького архітектора Людвіга де Верні за участі польського архітектора Ю. Цибульського. Своєю стилістикою нагадує французькі замки епохи класицизму.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ, ФЕСТИВАЛЬ 2013
Опис: Запрошуємо, Вас, приєднатися до нашої команди повітроплавців і взяти участь у незабутній повітряній подорожі над Карпатами чи іншими мальовничими містами Галичини. Політ на повітряній кулі - це мрія яку ми допоможемо втілити в реальність. Захоплива прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій. Перебуваючи в корзині теплового аеростату Ви за мить забудете про щоденну суєту і опинитесь в романтичному світі п'ятого океану. Політ на кулі можна порівняти тільки з... польотом на кулі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Львівська ратуша
Опис: Львівська ратуша - це адміністративний будинок у центральній частині Львова, котрий протягом всього часу свого існування був місцем перебування центральної міської влади Львова. Сьогодні ратуша є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Собор святого Юра
Опис: Архикатедральний собор Святого Юра у Львові - це один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко, головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вірменський собор, Львів
Опис: Вірменський кафедральний собор Успіння Богородиці - це пам'ятка архітектури національного значення у Львові, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО; єдиний храм Вірменської апостольської церкви в Західній Україні; кафедральний собор Української єпархії Вірменської апостольської церкви.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Міський арсенал, Львів
Опис: Міський арсенал - це фортифікаційна споруда у Львові, яка була збудована в 1554—1556 роках. Пам'ятник ренесансної оборонної архітектури. Сьогодні тут розташований музей зброї «Арсенал» — філія Львівського історичного музею.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Домініканський костел, Львів
Опис: Домініканський костел - греко-католицька церква у центральній частині Львова, у зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. До ІІ світової війни — костел римо-католицького монастиря ордену домініканців; у радянський період — музей історії релігії.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Порохова вежа, Львів
Опис: Порохова вежа - це одна з небагатьох збережених до сьогодні пам'яток фортифікаційного будівництва у Львові. Розташована вона на вулиці Підвальній, 4 у сквері «На Валах». З декількох десятків потужних львівських оборонних веж, брам і бастіонів до нашого часу збереглася лише одна — Порохова вежа.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Стрийський парк
Опис: Стрийський парк, або Парк Кілінського — один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам'ятка садово-паркового мистецтва національного значення, що знаходиться у місцевості Софіївка Галицького району. Вважався найкращим парком міжвоєнної Польщі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Поморянський замок, Поморяни
Опис: Поморянський замок - пам'ятник історії та архітектури в селищі Поморяни Золочівського району Львівської області. До наших днів збереглись два двоповерхових корпуси і кругла кутова вежа. У південному корпусі розташована відкрита галерея.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Свірзький замок, Свірж
Опис: Свірзький замок - це замок, який розташований у селі Свірж Перемишлянського району Львівської області. Згадки про нього зустрічаються в архівних документах 1530 року, коли він належав шляхетському родові Свірзьких. Але сучасного вигляду він набрав з середини XVII столиття, з часу переходу його у власність графа О. Цетнера.

Детальніше ...


Сторінка: 1 2
Знайдено 24


Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Готель Wellland, Яремче
Поиск работы в Украине
Полет на воздушном шаре
Letizia Country Club, Шаян
Центр візової підтримки


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua