Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Крим :


Знайдено : 18


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімферополь історія
Опис: Сімферополь історія: на території сучасного міста Сімферополя люди селилися ще 40 - 50 тисяч років тому. На лівому березі Салгира, в печері Чокурча, була знайдена стоянка древніх людей. У III столітті до нашої ери на плато, яке знаходитися на південь від центру Сімферополя, утворилася столиця пізньоскіфської держави Неаполь Скіфський. Припускають, що населення міста сягала кількох тисяч осіб.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Опис: Крим - рай на землі. Дивно красивий край. Визначні пам'ятки Криму - це джерело пам'яток історії, архітектури та природи. Тут простежується слід історії народів різної національності.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Опис: Визначні пам'ятки Криму вражають гостей до самої глибини душі небувалими красотами архітектурних пам'яток.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Генуезька фортеця, Судак
Опис: Генуезька фортеця - фортеця в місті Судак (Крим, Україна), побудована генуезцями з 1371 по 1460 рік.
Фортеця розташована на стародавньому кораловому рифі, що є конусоподібною горою (Киз-Кулле-Бурун, або Кріпосна), біля Судацької бухти Чорного моря. Площа фортеці майже 30 гектарів.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Завод шампанських вин, Судак
Опис: Столітні традиції виробництва натуральних ігристих вин за класичною технологією шампанізації зберігає завод "Новий Світ". Завод був заснований князем Л. Голіциним 1878 року. Для витримування вин в пляшках прокладені багатоярусні підвали в горі Коба-кая. З 1900 р. вироблене тут шампанське завоювало на міжнародних конкурсах 5 золотих і 10 срібних медалей, воно рівня класичного французького.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Ханський палац, Бахчисарай
Опис: Ханський палац у Бахчисараї — родова резиденція династії Ґераїв — правителів Кримського ханства у 1532—1783 р. Ханський палац - це також центр політичного, духовного й культурного життя кримських татар. Засновником Хансарая був Сахіб I Ґерай.
Бахчисарайський палац — пам'ятник історії та культури всесвітнього значення, єдиний у світі зразок кримськотатарської палацової архітектури.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Карадаг, Коктебель
Опис: Карадаг, або Кара-Даг - це гірьский масив в Кримських горах, стародавній згаслий вулкан, який діяв 120—160 млн. років тому. Єдиний древній вулкан, що зберігся в Східній Європі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Нікітський ботанічний сад, Нікита
Опис: Нікітський ботанічний сад - це комплексна науково-дослідна установа, одна з найстаріших в Україні, яка веде роботи, що стосуються питань плодівництва та ботаніки. Дендрарій саду є унікальним зібранням рослин з усіх континентів, а тому популярним місцем відпочинку та екскурсій. Розташований Нікітський ботанічний сад на Південному березі Криму між селищем Нікіта та Чорним морем.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Масандрівський палац, Масандра
Опис: Масандрівський палац — це палац російського імператора Олександра ІІІ, пам'ятка архітектури XIX століття в смт Масандра на Південному березі Криму. Сьогодні палац-музей — філія Алупкинського палацово-паркового музею-заповідника.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Поляна казок, Ялта
Опис: На околиці Ялти, біля підніжжя химерної, як старовинний замок, скелі Ставрі-Кая, в оточенні лісу і гір, розташована незвичайна, загадкова «Поляна казок» - єдиний в Україні музей казки під відкритим небом.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсонес Таврійський
Опис: Національний історико-археологічний музей-заповідник "Херсонес Таврійський" споруджений на території розкопок античного і середньовічного міста Херсонес. У III-II ст. до н. е.. були збудовані перші оборонні споруди з 24 вежами висотою 10-15 м, понад 30 вулиць і велика кількість будинків. У центрі знаходився акрополь, агора, театр, храми.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Ластівчине гніздо
Опис: Ластівчине гніздо - пам'ятка архітектури та історії, розташована на 40-метровій скелі Ай-Тодорського мису в смт Гаспра (АР Крим).
Будова нагадує середньовічний лицарський замок. Ластівчине гніздо є своєрідною емблемою Південного берега Криму.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Картинна галерея імені К.І. Айвазовського, Феодосія
Опис: Картинна галерея імені К.І. Айвазовського - це художній музей у місті Феодосії, один із найстаріших художніх музеїв України.
Основою зібрання Феодосійської картинної галереї були 49 картин, які відомий мариніст Іван Айвазовський заповів місту. Нині експозицію відкриває меморіальний розділ, у якому йдеться про основні моменти життя й творчості Івана Айвазовського, етапи розвитку й діяльності картинної галереї.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімферополь мечеть Кебір-Джамі.
Опис: Мечеть Кебір-Джамі в Сімферополі - це видатна пам'ятка архітектури міста, його стара будівля. Напис біля входу свідчить, що мечеть була побудована в 1508 році. Пізніше вона багато разів перероблялася, і зовнішній вигляд її дуже змінився. На початку XVI століття, на північ від руїн стародавнього Неаполя-Скіфського, виникло велике місто Кримського ханства під назвою Ак-Мечеть.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімферополь Неаполь Cкіфскій.
Опис: Неаполь Cкіфскій: у місті Сімферополі в 1827 році були знайдено дві плити: на одній було нанесено зображення вершника, а на іншій - цікавий напис давньогрецькою мовою. Трохи пізніше був знайдений уламок мармурового барельєфа, на якому зображений старий та юнак, а також грецькі та римські монети. В одному з цих написів згадувався скіфський цар Скілур, який жилв близько 2-х тисяч років тому. Так була відкрита столиця пізньоскіфської держави - Неаполя Скіфського.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімферополь Палац Воронцова.
Опис: Палац Воронцова в місті Сімферополі - це один з ранніх пам'яток архітектури класицизму в Криму. Палац був побудований в 1826 -1827 роках для Таврійського губернатора Наришкіна. Найімовірніше, за проектом архітектора Ельсона, який також проектував і старий Алупкінський палац. У 1834 році палац в Симферополі викупив у вдови Наришкіна новий новоросійський губернатор Воронцов у якості гостьового будинку.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Сімферополь печера Чокурча
Опис: Печера Чокурча в місті Сімферополі - це стоянка древньої людини епохи палеоліту, один з найбільш старих пам'ятників життя людини в Криму. Печера розташована на східній околиці міста, в долині річки Малий Салгир. Глибина печерного грота доходить до 15 метрів, ширина - близько 7 метрів. У печері Чокчура в 1927 році вченими була виявлена стоянка древніх людей, які жили тут 50 тисяч років тому. У печери Чокурча були знайдені у значній кількості: кістки та бивні мамонтів, крем'яні знаряддя епохи палеоліту, а також видовбані на вапняку написи та малюнки тварин і людей.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Крим: Мармурова печера.
Опис: Мармурова печера - це одна з найкрасивіших карстових печер у світі. Вона знаходиться на південний схід від Сімферополя в надрах гірського масиву Чатирдаг. За легендою, печера була виявлена ​​в 1987 році пастухом, який шукав свою зниклу вівцю. З 1989 року досліджена частина (це 2,1 км) відкрита для відвідування туристів: "Перлинні озера", "Галерея казок", "Тигровий хід". В "Нижньої печері" створено цікавий музичний маршрут під назвою "Мелодії Чатир-Дагу". Температура повітря в печері цілий рік біля +8 градусів. Печерний комплекс є одним з найбільш популярних екскурсійних місць в Криму.

Детальніше ...
Поиск работы в Украине
Центр візової підтримки
База отдыха Крутая Осыпь
Полет на воздушном шаре
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Котедж Любава, відпочинок в Поляні


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua