Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Київа :


Знайдено : 18


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Києва
Опис: Історія Київ: Київ - це одне з найдавніших міст, яке виникло під час формування слов'янських народів. Через кілька столітть він став політичним і економічних центром могутньої держави Київської Русі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Києва
Опис: Названо місто Київ на честь Кия, одного з трьох братів, які за легендою заснували Київ. Пам'ятки Києва дуже своєрідні і є свідками багатої історії міста. Визначні пам'ятки Києва - це безліч парків, музеїв, пам'ятників, архітектурних будівель, театрів та площ.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Києва (Частина 2)
Опис: Ми продовжуємо екскурсію по Києву. Володимирська гірка є найдавнішим місцем у Києві. Тут раніше був парк, який називався Михайлівським. Після того, як відновили парк Володимиру, назву поміняли.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Маріїнський палац
Опис: Маріїнський палац у місті Києві побудований у 1750—1755 рр. за зразком палацу, який проектував Б. Растреллі для Гетьмана Кирила Розумовського. 1744 року імператриця Єлизавета Петрівна під час відвідувань Києва, сама вибрала для нього місце зведення.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Андріївський узвіз
Опис: Андріївський узвіз в Києві - це історична вулиця Києва, що з’єднує Поділ з центральною частиною міста. Андріївський узвіз пролягає від Контрактової площі до Володимирської та Десятинної вулиць. Це дуже колоритне місце, яке зберігає дух старого Києва, вподобаний художниками і торговцями сувенірами, тут завжди багато туристів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Літературно-меморіальний музей Булгакова
Опис: Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова — це будинок-музей Михайла Булгакова в м. Києві, в якому письменник жив зі своєю дружиною та мав свою лікарську практику.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Михайлівський Золотоверхий собор
Опис: Михайлівський Золотоверхий собор побудований у 1108—1113 роках внуком Ярослава Мудрого київським князем Святополком Ізяславичем на базі Дмитрівського монастиря.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Феофанія, Київ
Опис: Феофанія — селище, мальовнича місцевість, яка розташована в південній околиці Києва (між Голосієвом, Теремками, Пироговом і Хотовом.), де знаходяться парк "Феофанія", Свято-Пантелеймонівський монастир, Інститут теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова Національної академії наук України. У Голосіївському лісі поблизу Феофанії — Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок із химерами
Опис: Будинок із химерами в Києві - це цегляна споруда з прикрасами на міфологічні та мисливські сюжети, є головною архітектурною спорудою раннього декоративного стилю модерн міста Києва, столиці України. Свою назву одержала через скульптурні прикраси, головна тематика яких — тваринний наземний та підводний світи, атрибути полювання, казкові істоти.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Майдан Незалежності
Опис: Майдан Незалежності - центральна площа Києва, розташована між Хрещатиком, вулицями Бориса Грінченка, Софійською, Малою Житомирською, Михайлівською, Костьольною, Інститутською, Архітектора Городецького та провулком Тараса Шевченка. Саме тут відбувалися головні події боротьби за незалежність України 1990-91 рр., а також Помаранчевої революції 2004 р.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей води
Опис: Музей води, або водно-інформаційний центр — інформаційний центр в Києві, створений Київською міською державною адміністрацією за підтримки Міністерства довкілля Данії 24 травня 2003 року у відновлених спорудах першого київського централізованого водогону, побудованих в 1872—1876 роках за проектом архітектора Олександра Шіле.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Міст закоханих
Опис: В народі Парковий міст прозвали Містком закоханих, оскільки це найпопулярніше в Києві місце для романтичних побачень, зізнань у коханні і пропозицій руки і серця. За традицією, закохані залишають на поручнях любовні послання, пов'язують стрічки і вішають замочки в знак міцної любові.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Київський зоопарк
Опис: Київський зоопарк - найбільший зоопарк країн СНД і один з найстаріших зоопарків України. Заснований він (зоопарк) Київським товариством любителів тварин в 1908 р. на базі університетського ботанічного саду, а вже через 5 років переїхав на Шулявку. Займає територію близько сорока гектарів. Тут представлено понад 7 тис. тварин 414 видів.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Києво-Печерська Свято-Успенська Лавра
Опис: Києво-Печерська Свято-Успенська Лавра знаходиться на правому березі Дніпра, на дніпровських пагорбах. Перші ченці тут селилися в печерах, саме звідси назва Печерська. Києво-Печерська Лавра почалася з перших печер, виритих в 11 столітті, протягом 9 століть постійно розросталася.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Золоті ворота
Опис: Пам'ятки Київа: Золоті ворота .
Золоті ворота в Києві - це пам'ятник 12 століття, один з небагатьох, які збереглися до нашого часу. Ворота були головним в'їздом до Києва. Спорудження вражало величчю і неприступністю.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Хрещатик , Київ
Опис: Хрещатик - головна вулиця Києва, розташувалася недалеко від місця, де колись князь Володимир Великий хрестив свою родину, за однією з версій, звідси і походить назва вулиціХрещатик. Довжина Хрещатика 1,2 км, середня ширина дорівнює 75 метрам, а на деяких ділянках досягає 100 м.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Софіївський собор у Києві.
Опис: Софіївський собор у Києві.
Історія виникнення храму Софіївський собор дуже заплутана й не до кінця зрозуміла. За однією версією, будівництво Софійського собору було розпочато Володимиром Святославовичем, за іншою - собор був побудований за його сина, Ярослава Мудрого.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Банк «Хрещатик», Київ
Опис: Банк "Хрещатик" надає і здійснює великий вибір банківських послуг: приймає комунальні платежі від населення, здійснює проектне фінансування розвитку виробничих потужностей, створює нові робочі місця, розширює виробництво високоякісної продукції та послуг, пропонує вигідне інвестування, консалтингові послуг і таке інше. Банк "Хрещатик" обслуговуває не лише великі концерни, але й холдинги та об'єднання, підприємства малого і середнього бізнесу, приватних осіб. Банк постійно розширюється і вдосконалється.

Детальніше ...
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Letizia Country Club, Шаян
Готель Wellland, Яремче
Центр візової підтримки
Поиск работы в Украине
База отдыха Крутая Осыпь


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua