Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Івано-Франківська :


Знайдено : 18


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Івано-Франківськ
Опис: Івано-Франківськ. Перша згадка про Івано-Франківськ (тоді Станиславові) датована 1662 роком. Тоді місто отримало магдебурзьке право. Цю дату і вважають офіційною датою заснування міста.
У 1654 році Станіслав Ревера Потоцький викупив землі, ті де зараз знаходиться Івано-Франківськ з метою спорудження тут укріплень для захисту від набігів кримських татар.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Івано-Франківська (Екскурсія по місту)
Опис: Івано-Франківськ - чудове місто, багате пам'ятками і неповторною природою. Адже неподалік розташовані Карпати. А про Карпати, я думаю, знає кожен - це просто рай на землі. Красу цих місць не описати словами ,просто потрібно приїхати і побачити. Івано-Франківськ - тихе і спокійне місто. Сьогодні ми з вами побуваємо в цьому чудовому місті, і познайомимося з його історією і культурою поближче. Тут народилися такі історичні особистості як Іван Франко, Леся Українка, Данило Галицький.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка
Опис: В Івано–Франківську є місце для відпочинку, котре є єдиним, для жителів обласного центру – це парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Він почав своє існування ще в 1946 році і знаходився на території власності барона Ромашкана. В той час парк називався «Діброва». Навколо земель барона (вони займали більш ніж 22 га) розкинулась діброва, на території якої часто полювали Потоцькі. Ближче до ХІХ століття територію парку почали окультурювати: з’явились алеї для прогулянок, розкинувся цілий ряд штучних ставків і т.д. Але кінцевий вид парка ще достатньо довго і ретельно планувався з радянських часів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Церква Успіня Пресвятої Богородиці
Опис: Село Горохолин Ліс чудово розташувалося на березі річки Горохолини, прямо у її витоків, недалеко від траси Івано-Франківськ – Надвірна. З’явилось воно в лісі як хутір по сусідству з селом Горохолин. Звідси і бере свою назву. Село невелике, являє собою окремі сільські двори в лісних гаях. Горохолин Ліс має свою невелику, але досить цікаву історію. Тут в 1943 році була збудована невелика дерев’яна церква Успіня Пресвятої Богородиці.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківськ, Ратуша
Опис: Івано-Франківськ. Перша Ратуша в Івано-Франківську з'явилася в 1666 році. Вона була дерев'яна. А в 1672 році вже була зведена оновлена ратуша в стилі ренесансу, яка мала вигляд дев'ятиповерхової вежі з кам'яною основою.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківськ Вірменська церква
Опис: Івано-Франківськ. Вірменська церква в Івано-Франківську збудована в 1742 - 1762 роках у стилі бароко. Вірменська церква споруджена на місці дерев'яної, заснованої в 1665 році. Перші реставрації та перебудови були проведені в 1811 і 1829 роках.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківськ замок Потоцьких
Опис: Івано-Франківськ. Пам'ятник архітектури в Івано-Франківську, замок Потоцьких був побудований ще засновником міста, воєводою Андрієм Потоцьким на тому місці, де раніше знаходився дерев'яний мисливський замок його батька.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківськ міське озеро
Опис: Івано-Франківськ. "Станіславське море" - стало назвою міського озера Івано-Франківська, коли воно тільки з'явилося в 1955 році. Це штучне озеро, створене людьми. На тереторії міського озера раніше знаходився звіринець Потоцького, там часто полювали польська шляхта і місцеві жителі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей визвольних змагань Прикарпатського краю
Опис: Експозиція музею визвольної боротьби ім. С. Бандери розміщена в двоповерховому будинку, виконаному в стилі модерн. Музей було відкрито 14 жовтня 1997 року. Співзасновниками закладу стали Івано-Франківська обласна рада та обласне товариство «Меморіал».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківський історико-меморіальний музей Олекси Довбуша
Опис: Івано-Франківський державний історико-меморіальний музей Олекси Довбуша в Івано-Франківську — це музей-колекція, присвячений життю і діяльності Олекси Довбуша.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Івано-Франківський художній музей
Опис: Івано-Франківський обласний художній музей — це обласний художній музей, який містить цінне зібрання творів мистецтва, зокрема, заклад володіє однією з найкращих колекцій галицького сакрального мистецтва.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник Адаму Міцкевичу
Опис: Один із двох пам'ятників видатному польському поету А. Міцкевичу, встановлених в Україну до сторіччя польського національного героя (другий знаходиться у Львові).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дем'янів лаз
Опис: Дем'янів Лаз – урочище біля Івано-Франківська, місце масових розстрілів в'язнів з тюрми НКВД. Розстріли проводили в кінці червня перед відступом радянських військ в 1941 році. Під час розкопок тут знайшли людські кістки і змогли ідентифікувати 524 осіб. Для 22 із них вдалось встановити особу, робота в архівах СБУ дозволила визначити імена іще 400.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей родинних професій
Опис: Музей родинних професій — музей в Івано-Франківську. Ініціатором створення музею та власником багатьох експонатів є заслужений журналіст України Роман Фабрика. У приміщенні, спеціально спроектованому для музею, виставлені численні атрибути багатьох професій, а також предмети побуту. Більшість експонатів відреставровані засновником музею. Девіз музею: «Від плуга до комп'ютера».

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Аквапарк Цунамі
Опис: Аквапарк "Цунамі" в Івано-Франківську вважається одним з найбільших в Україні. Його площа становить 6 тис. кв. м. Одночасно він може прийняти до 500 чоловік. Всього в аквапарку "Цунамі" 6 басейнів і 12 гірок, а також джакузі, солярій, сауна, масажний кабінет, фітнес-центр.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Собор Святого Воскресіння, Івано-Франківськ
Опис: Кафедральний собор Святого Воскресіння в Івано-Франківську — це головний катедральний собор Івано-Франківської єпархії української греко-католицької церкви.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Вали, Івано-Франківськ
Опис: Територія за палацом Потоцьких в Івано-Франківську відома як "Вали". Колись це була частина міських укріплень - фортеці Станіслав. Для того, щоб замок господарів міста був вище інших міських укріплень, були насипані штучні вали з двома бастіонами.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Стометрівка, Івано-Франківськ
Опис: "Стометрівкою", або просто "соткою", жителі Івано-Франківська називають пішохідну частину вулиці Незалежності - від Вічевого майдану до вулиці І. Франка. Її реальна довжина - близько півкілометра.

Детальніше ...
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
База отдыха Крутая Осыпь
Готель Wellland, Яремче
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Центр візової підтримки
Поиск работы в Украине


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua