Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Херсона :


Знайдено : 16


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсон історія
Опис: Територія Херсону здавна була заселена людьми, про це свідчать археологічні знахідки III-II тисячоліття до нашої ери. У той час по Таврійському степу кочували скіфи, пізніше прийшли сармати. У період Київської Русі повз нинішнього Херсона по Дніпру йшов торговий шлях «з варяг у греки».

Засновником міста Херсона є державний і військовий діяч Потьомкін. У 1778 році цариця Катерина II доручила йому побудувати на місці маленького укріплення місто з верф'ю, фортецею та торговою пристанню.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Херсона (Екскурсія по місту)
Опис: За велінням імператриці Катерини II в 1778 році було закладено місто Херсон. Місто порівняно молоде, але історія його багата на легенди і великі події. Туристичні пам’ятки Херсона дуже різноманітні і неординарні. Відпочиваючи тут, у Херсоні, можна розширити свій кругозір. У місті багато зелених насаджень. Туристичні пам’ятки Херсона цікаві й кожна пам'ятка індивідуальна. Тут багато архітектурних пам'яток і будівель.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Костел імені Пресвятого Серця Ісуса, Херсон
Опис: Костел імені Пресвятого Серця Ісуса в Херсоні - римо-католицький костел Пресвятого Серця Ісуса заснований з ініціативи князя Г. Потьомкіна для залучення в місто іноземців.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Український Народний Будинок, Херсон
Опис: Український Народний Будинок в Херсоні - це громадська установа міста Херсона часів Української Народної Республіки. Будинок був зведений на початку ХІХ століття для генерала царської армії пана Лобрі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Фрегат на пам'ятнику першим кораблебудівникам, Херсон
Опис: Фрегат на пам'ятнику першим кораблебудівникам в Херсоні - це найбільш відомий і характерний символ міста. Монумент у вигляді парусника на високому постаменті встановлений в 1972 році на честь перших кораблів Чорноморського флоту: 66-гарматного лінкора "Слава Катерини" та 50-гарматного фрегата "Георгій Побідоносець".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок Суворова, Херсон
Опис: Будинок Суворова в Херсоні - дім губернського правління, в котрому в 1792-94 роках жив і працював великий полководець А. Суворов, який керував закінченням будівництва Херсонської фортеці.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник Джону Говарду, Херсон
Опис: Невисока літня людина, яка приїхала в Херсон в 1789 році, назавжди залишилася в серцях багатьох херсонців. Тут він вивчав стан в'язниць, надавав безкоштовну медичну допомогу, допомагав нужденним, заради хворої людини виїжджав навіть у віддалені поселення. Народжений в родині заможного купця, Говард віддав перевагу не вигідній торговельній діяльності, а порятунку нужденних людей і філантропії. Об'їхавши практично всю Європу, Джон Говард мав намір доїхати, навіть, до Єгипту.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Греко-Софійська церква, Херсон
Опис: Греко-Софійська церква Різдва Пресвятої Богородиці - це найстаріша церква зі всіх збережених церков у Херсоні. Кам'яний храм з дерев'яною головою побудували греки, які оселилися в Херсоні в XVIII столітті.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Аджигольський маяк
Опис: Аджигольський маяк - це маяк поблизу села Рибальче Голопристанського району Херсонської області, побудований в 1911 за проектом інженера і вченого Володимира Григоровича Шухова. Назва маяка походить від мису Аджиголь, що знаходиться у Дніпровському лимані.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Адміралтейський арсенал, Херсон
Опис: Адміралтейський арсенал в Херсоні - це одна з найбільш ранніх будівель колишньої фортеці на території Херсона. Будинок споруджено 1784 року.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок Гольденберга, Херсон
Опис: Будинок Гольденберга, відомого підприємця, розташований на вулиці Комсомольскій 21 (колишній Ерделевській) - одна з найяскравіших будівель в ансамблі Покровської площі в Херсоні. Будинок Гольденберга - це еклектична будівля, яка облицьована цеглою, проте декоровано багата в романському і мавританському стилі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музично-драматичний академічний театр ім. М. Куліша, Херсон
Опис: Музично-драматичний академічний театр ім. М. Куліша - це обласний академічний музично-драматичний театр, один з найбільших театрів Південної України, головна театральна сцена області.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсон Катерининський собор.
Опис: Катерининський собор в місті Херсоні - це видатна пам'ятка архітектури XVIII століття. Храм побудований в стилі раннього класицизму з мотивами балканської середньовічної архітектури. Собор з дзвіницею зведено в 1782-1787 роках на місці старої дерев'яної Михайлівської церкви на території Херсонської фортеці. На сьогодні це діючий храм.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсон Черешчатий дуб
Опис: Віковий дуб у парку імені Леніна - це один із символів міста Херсона. Цей найстаріший в Херсоні парк був закладений за особистим розпорядженням князя Потьомкіна Таврійського в 1785 році. У XIX столітті всі дерева вирубали, а парк перетворили на парадну площу. У той час тут проводилися кінні скачки. У 1869 році парк почали відроджувати з ініціативи віце-губернатора Корновича. На честь віце-губернатора парк довгий час називався Денисовським. Основним центральним місцем у парку є величезний черешчатий дуб рахується, що він посаджений самим імператором Олександром

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсон, Херсонська фортеця
Опис: Херсонська фортеця - це комплекс будівель та залишків оборонних споруд старої фортеці Олександр-Шанц, яка поклала початок сучасному місту Херсону. Фортеця була побудована в 1778 році генералом Ганнібалом. Будівництво Херсонської фортеці вели війська місцевого гарнізону.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Херсон Краєзнавчий музей
Опис: Краєзнавчий музей в місті Херсоні виник на підставі колекції різних старожитностей, яку почав збирати ще в 1890 році археолог Гошкевич, а також ентомологічного кабінету відомого ботаніка та еколога Пачоського. З 1963 року дві експозиції об'єднані в єдиний музей. З 1978 року херсонський Краєзнавчий музей розміщується в колишньому будинку Херсонського окружного суду

Детальніше ...
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Готель Wellland, Яремче
Центр візової підтримки
База отдыха Крутая Осыпь
Полет на воздушном шаре
Letizia Country Club, Шаян


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua