Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Харьків :


Знайдено : 17


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Харьків, фото Харків
Опис: Історія Харьков, фото Харьків. За основною версією місто Харків названо на честь річки Харків. У 17 столітті територія Харківщини заселялася українськими біженцями з Правобережної України і Росії. Біженці будувалися укріплення і оборонні лінії проти кримських татар. У 1654 році було зведено перше велике Харківське укріплення.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готелі Харкова для туриста
Опис: Для кожного, хто приїжджає до Харкова у справах або просто з туристичною метою подивитися місто, відразу ж постає питання де зупиниться.
Готелі Харкова досить різні, головним тут залишається питання не помилитися при виборі класу готелю і належного рівня сервісу.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Харкова
Опис: Харків - місце сили. Місто дуже красиве і зелене. Тут розташовано багато пам'ятників, скверів, парків, музеїв і театрів. Хоча місто не вважається туристичним, тут є на що подивитися. У Харкові буде цікаво побувати як любителям історичних цінностей, так любителям позитиву і в деякому роді екстриму. Історичні пам'ятки плавно переплітаються з сучасними будівлями.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Підвісна канатна дорога Харків
Опис: Підвісна канатна дорога Харьків. Підвісна канатна дорога одна з цікавих пам'яток Харкова. Вона була побудована в 1971 році. Її маршрут проходить від станції «Міськпарк» до станції «Павлове поле» (перетин вул.Отакара Яроша і вул.23-го Серпня). Протяжність траси складає близько 1387 метрів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятки Харкова
Опис: пам'ятники Харкова. У Харкові споруджено безліч пам'ятників класичних і незвичайних. Ось деякі з них.
Серед історичних пам'яток, є і нестандартні, такі як Пам'ятник Вухам, Пальма «Мерцалова», Бронзовий пам'ятник першій вчительці, Пам'ятник залізному коню і Пам'ятник спиляним деревах.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: дельфінарій Харків
Опис: Дельфінарій Харьків. В місті Харків знаходиться один з найкращих дельфінаріїв в Україні. Дельфінарій у Харькові - з вулиці це величезна будівля нерівної форми прикрашене кольоровою плиткою, поряд з великою дитячою площадкою. В середині дельфінарій поділений на 4 ряди шириною 10 місць, висотою 20 місць. Під час вистави в дельфінарії Харькова виступають різні тварини: морські котики, голуби, ну і звичайно самі дельфіни.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Театр Пушкіна Харків
Опис: Театр Пушкіна Харків. Харківський державний російський адемічний драматичний театр імені О. С. Пушкіна міститься в одному з найкращих зразків театральної архітектури України.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Театр Шевченко Харків
Опис: Театр Шевченко Харьків. Харківський державний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, заснований в 1922 році Лесем Курбасом, як театр "Березіль", має славні традиції. У середині 20-х років це був один з найбільш виразних за змістом і оригінальних за формою театральних колективів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Харків зоопарк
Опис: Харьків зоопарк. Історія створення Харківського зоопарку починається з 90-х років XIX століття, коли за ініціативою професора Брандта була зроблена спроба організувати «акварій». З часом поряд побудували невеликий пташник. Через малі розміри відвідувачам туди доступу не було. Так було покладено початок Харківського зоопарку - третього в Російській імперії.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Площа Свободи Харків
Опис: Площа Свободи Харків. Площа Свободи примикає до вул. Сумської. Її неповторний архітектурний ансамбль загальновідомий у світі. Проект архітектурного комплексу площі Свободи - це результат нестандартних рішень 20-их років 20 століття.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Фонтан Каскад, Харків
Опис: Фонтан у вигляді каскаду в Харкові спускається по схилу з парку імені Шевченка в сторону вулиці Клочківській. Фонтан був побудований на місці зруйнованих довоєнних паркових сходів в 1954 році.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Харківський історичний музей
Опис: Харківський історичний музей колишній Музей Слобідської України ім. Г. Сковороди, що постав у Харкові 1920 року з ініціативи і під управою М. Сумцова.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Площа Архітекторів, Харків
Опис: Площа Архітекторів розташована біля станції метро ім. архітектора Бекетова, на перетині вулиць Пушкінської, Раднаркомівській і Дарвіна. На площі є входи до станції метро "Архітектора Бекетова". Площа була урочисто відкрита 23 серпня 2009 року, до Дня міста Харкова.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Церква Пантелеймона, Харків
Опис: Церква на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона в Харкові закладена в 1882 році. Будівництво під керівництвом архітектора Ф. Данилова велося швидко - 1883 року були готові стіни, дах і дзвіниця. Перші богослужіння розпочалися в 1885 році. Храм виконаний в російсько-візантійському стилі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Скрипаль на даху, Харків
Опис: Скульптура "Скрипаль на даху" в Харкові була встановлена ​​на будівлі консерваторії - пам'ятнику архітектури XIX ст. Автор композиції С. Гурбанов. Прототипом скульптури "Скрипаль на даху" став відомий альтист Ю. Башмет, але образ вважається загальним, а пам'ятник присвячений всім харківським художникам, артистам і музикантам, або просто - людям мистецтва.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей сексуальних культур, Харків
Опис: Науково-просвітницький музей сексуальних культур світу було створено в Харкові 1999 року співробітниками кафедри сексології та медичної психології Харківської медичної академії. Перший у своєму роді на пострадянському просторі музей відображає сексуальні культури 12 країн світу.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Покровський монастир, Харків
Опис: Покровський монастир - православний чоловічий монастир в історичному центрі Харкова, розташований на вул. Університетській. Заснований він в 1726 році Бєлгородським єпископом Єпіфаній на території колишньої Харківської фортеці. На сьогоднішній день є найстарішою будівлею міста.

Детальніше ...
Готель Wellland, Яремче
Полет на воздушном шаре
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
База отдыха Крутая Осыпь
Letizia Country Club, Шаян


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua