Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Дніпропетровськ :


Знайдено : 18


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Дніпропетровська
Опис: Дніпропетровськ, історія Дніпропетровська. Дніпропетровськ був заснований Потьомкіним в 1777 році в місці злиття річок Самари і Кільчені, як губернське місто. Але в 1784 році будівництво було перенесено на правий берег Дніпра.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Дніпропетровська (Екскурсія по місту)
Опис: Безсумнівно, Дніпропетровськ як і будь-яке інший місто на Землі гарне і загадково таємниче. І, напевно, немає сенсу питати кожного з нас, яке це місто, адже для кожного воно буде по-своєму дорогим. Шахтар розповість по своєму, водій бачить місто по-своєму. І ,звичайно, сьогодні настрій хороший, а завтра - не дуже, так і бачимо місто в тому ж кольорі. Ніхто і ніщо не зможе розповісти. У це місто потрібно приїхати і побачити своїми очима. Погулявши по набережній, відвідавши театр і випивши чашечку міцного чаю, Ви, безсумнівно, зрозумієте і оціните пам'ятки Дніпропетровська.
Хочеться розповісти про деякі з них.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готелі Дніпропетровська
Опис: Якщо Ви є читачем даної статті, то це означає, що Ви плануєте відвідати одне з найпривабливіших і найкрасивіших міст України - Дніпропетровськ, а, отже, Вам буде потрібно оприділитися з вибором готелю в Дніпропетровську, який стане Вашим тимчасовим житлом. І вже не має жодного значення, яка мета і тривалість Вашого візиту, важливо буде тільки одне — комфорт і приємні враження.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Катеринославський бульвар у Дніпропетровську
Опис: Дніпропетровськ: бульвар Катеринославський. Головними прикрасами Катеринославського бульвару є: алея з фонтанів, кам'яні лави та бруківка. Катеринославський бульвар з обох сторін обмежений великими кам'яними кулями, які прозвали "яйцями динозавра". На бульварі розміщені круглі кам'яні лавки, з деревами, що зростають з середини лавок.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Планетарій, Дніпропетровськ
Опис: Планетарій у м. Дніпроперовськ - це пізнавальний, видовищний та навчальний комплекс. У 1968 році в Дніпропетровську було відкрито унікальний заклад( планетарій), що поєднує в собі навчальну аудиторію, музей, і театр. Це другий на Україні планетарій, для якого було спроектовано і побудовано окреме спеціальне приміщення.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Ботанічний сад Дніпропетровська
Опис: Дніпропетровськ: ботанічний сад. Ботанічний сад - це улюблене місце для прогулянок жителів Дніпропетровська і студентів. В оранжереї і теплицях виростає близько 1270 видів тропічних і субтропічних рослин. Ботанічний сад є одним з найпопулярніших місць екскурсій для туристів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дніпропетровська Набережна
Опис: Дніпропетровська Набережна імені Леніна тягнеться вздовж правого берега Дніпра. Упорядкована Набережна розташована в центрі міста і тягнеться із заходу на південний схід близько на 23 км. Особливо гарна Набережна в центральній частині, між мостами: Мерефо-Херсонським і Амурським.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Фортеця Кодак, с. Старі Кодаки
Опис: Залишки валів польської фортеці Кодак знаходяться в мальовничій місці на високому березі Дніпра в селищі Старі Кодаки на південній околиці Дніпропетровська.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Сімейна лавка, м. Дніпропетровськ
Опис: 50-метрова "Сімейна лавка" в Дніпропетровську - це найдовша лавка в Україні. Її було встановлено в 2011 році на набережній Дніпра поруч з Фестивальним причалом.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Лавка закоханих і Дерево щастя, м. Дніпропетровськ
Опис: Напередодні Дня міста Дніпропетровська на Набережній біля пішохідного мосту на Монастирському острові встановлені Лавка закоханих і Дерево щастя. Їх виготовили місцеві ковалі. Металева лавка і дерево, вагою більше півтонни, - подарунок жителям Дніпропетровська. Відкрили Лаву закоханих та Дерево щастя 13 вересня 2008 року.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дніпропетровський цирк
Опис: Дніпропетровський цирк був заснований в кінці ХІХ століття. Сьогоднішня будівля цирку - це стилізоване під намет шапіто, побудовано в 1980 році за проектом П. Нірінберга. Будівля відрізняється оригінальним малюнком купольного зводу, який дає змогу зручно кріпити підвіску апаратів артистів і створює чудову акустику.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок губернатора, м. Дніпропетровськ
Опис: Будинок губернатора в м. Дніпропетровську - один з перших будинків у Дніпропетровську - побудований в 1830 (згідно інших джерел - в 1850) році, дуже красива і незвичайна для Придніпров'я будівля в стилі неоготики.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Дитяча залізниця, м. Дніпропетровськ
Опис: Дитяча залізниця у Дніпропетровську (Мала Придніпровська) - це вузькоколійна залізниця в парку Лазаря Глоби. Залізниця знайомить дітей з залізничними спеціальностями. Дніпропетровська Дитяча залізниця була відкрита в 1936 році і стала першою дитячої дорогою в Україні і другою в СРСР.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Палац князя Потьомкіна, м. Дніпропетровськ
Опис: Палац князя Потьомкіна в місті Дніпропетровську - одне з перших і найбільш значимих будівель Дніпропетровська. Авторство проекту палацу, побудованого для засновника міста князя Г. Потьомкіна-Таврійського, приписується видатному російському зодчому І. Старову.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Монастирський острів, м. Дніпропетровськ
Опис: Монастирський острів в місті Дніпропетровськ - це історичне ядро міста, улюблене місце відпочинку городян. За легендою, в XI ст. тут існував візантійський монастир, в якому княгиня Ольга перечікувала бурю по дорозі до Константинополя.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будівля Англійського клубу, м. Дніпропетровськ
Опис: Англійський клуб - найбільш фешенебельний і найстаріший клуб в Катеринославі, заснований ще в 1830-і рр. Він знаходився в будівлі, відомій у городян як "Будинок губернатора". Тут справді наприкінці XIX - початку ХХ століття, жили катеринославські губернатори.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей монет України, м. Дніпропетровськ
Опис: Краща в Україні колекція ювілейних і пам'ятних монет, випущених Національним Банком України в роки незалежності зосереджена в дніпропетровському Музеї монет України.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Філармонія, м. Дніпропетровськ
Опис: Перша монолітна споруда Європи. Була побудована як «Театр-клуб Громадського зібрання». Аскетичні, але виразні форми будівлі, споруджені з залізобетону, підкреслюють відповідність зовнішнього вигляду та внутрішнього простору.

Детальніше ...
Центр візової підтримки
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Поиск работы в Украине
Полет на воздушном шаре
Готель Wellland, Яремче


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua