Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'яткі Чернівці :


Знайдено : 17


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Історія Чернівці
Опис: Історія Чернівцов. Назва міста Чернівці походить від міста-фортеці «Чернь" або "Чорне місто» на південних кордонах Галицької держави, на лівому березі річки Прут. Можливо, ця назва походила від чорних дубових стін фортеці, яка була зруйнована монгольськими завойовниками.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятки Чернівців: екскурсія по місту (Частина 1)
Опис: Чернівці - це чарівне місто, розташоване на березі Прута. Місто є обласним центром та історичним центром Буковини. А виділяється воно серед європейських міст своєю історією, природною красою, дивовижною архітектурою будинків, вулиць і парків. І завдяки багатій історії міста, тут з'єдналися різні стилі, які й надають Чернівцям дивовижний і неповторний колорит. Тому місто називають «Маленьким Віднем». Цікаві Чернівців вражають своїми архітектурними пам'ятками.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Пам'ятки Чернівців: екскурсія по місту (Частина 2)
Опис: Ми продовжуємо прогулянку по пам'ятках Чернівців. Ще одна чудова легенда міста про площу Турецької криниці. Історія говорить, що все було так: турецький паж закохався в чернівчанку. Коли дівчина йому відмовила, він заборонив городянам брати воду з криниці. А дівчина всупереч усьому прийшла до криниці.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернівці Університет
Опис: Раніше в Чернівцях на місці Університету був будинок старої єпископської резиденції. У 1873 році почалися роботи зі зведення нової резиденції для Буковинського Митрополита. Розробку проекту і створення будівлі доручили Йосипу Главку і в 1863 році розпочалися повномасштабні будівельні роботи.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Українська церква Святого Миколая у Чернівцях
Опис: Українська церква Святого Миколая у Чернівцях була побудована архітектором Нанеску за подобою шедевра середньовічного зодчества - румунської королівської церкві XIV століття в Куртя-де-Арджеш. За неповторні "кручені" куполи церьква святого Миколая в Чернівцях прозвана "п'яної церквою".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернівці Воздвиженський костел
Опис: Чернівці Воздвиженський костел: Римо-католицький костел Воздвигнення Святого Хреста в Чернівцях споруджено у 1814 році за розпорядженням австрійського імператора, який при відвідуванні міста був сильно обурене тим, що католицька громада має тільки маленьку каплицю в своєму розпорядженні.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернівці Ратуша
Опис: Чернівці Ратуша. Зведення Міської ратуші в Чернівцях на площі Ринок в 1847 році зробило площу центром Чернівців. Будівництвом чернівецької ратуші керували архітектор Мікуліч і інженер Марина. Архітектура будівлі чернівецької Ратуші унікальна.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Єзуїтський костел, Чернівці
Опис: Костел Пречистого Серця Ісуса — костел єзуїтів в Чернівцях. Це пам'ятка неоготичної архітектури ХІХ століття. З 1963 року тут розташовувався обласний архів. Починаючи з 1 березня 2010 року храм належить релігійній громаді Римо-Католицької церкви.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Турецька криниця, Чернівці
Опис: Турецька криниця в Чернівцях – найстаріше в місті водне джерело, історична пам'ятка, що збереглася з часів входження Буковини до Османської імперії. З криницею пов’язана романтична легенда про кохання турецького паші до простої української дівчини. Знаходиться в найстарішій частині Чернівців поряд з вулицями Турецькою та Петра Сагайдачного.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник Францу Йосифу
Опис: Пам'ятник імператору Австро-Угорщини Францу Йосифу I в Чернівцях встановлено у сквері між вулицями Кордуби, Бархушіна і Загул 2009 року з ініціативи уродженця міста, відомого політика А. Яценюка. В період правління Франца Йосифа (1848-1916 рр..), коли Буковина входила до складу Австро-Угорської імперії, Чернівці досягли свого розквіту.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей Івасюка, Чернівці
Опис: Меморіальний музей видатного українського композитора В. Івасюка, основоположника української естрадної музики, автора популярних пісень "Червона рута" і "Водограй" був відкритий в 1995 році до 25-річчя пісні "Червона рута" в будинку батьків композитора, де він прожив з 1971 по 1972 роки.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок-корабель, Чернівці
Опис: Будівля на перехресті вулиць Головної і Шолом-Алейхема, що нагадує за формою корабель (на буковинському діалекті "шіфа" - від нім. Schiff). Фасад, ніби, нагадує ніс корабля, відкритий майданчик на другому поверсі - палубу, башточка над дахом - щоглу або трубу.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок полковника (Ляльковий театр), Чернівці
Опис: "Будинок полковника" в Чернівцях - один з перших кам'яних житлових будинків Чернівців. Побудований він 1782 року, назву отримав за чином його першого мешканця.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Чернівецький краєзнавчий музей
Опис: Чернівецький краєзнавчий музей — обласний краєзнавчий музей у місті Чернівцях, найбільше зібрання матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Північної Буковини.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Філармонія, Чернівці
Опис: Товариство розвитку музичної культури на Буковині було створено 1862 року, а вже через 15 років спеціально для нього було споруджено будівлю з концертним залом.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Церква святої Параскеви Сербської, Чернівці
Опис: Церква святої Параскеви Сербської — одна з найгарніших культових споруд міста Чернівці. Це найдавніший мурований храм у місті (хоча у сучасних межах міста найдавніший храм - церква Різдва Пресвятої Богородиці на Гореча).

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Собор Святого Духа, Чернівці
Опис: Кафедральний собор Святого Духа (або Святодухівський собор) в Чернівцях — це кафедральний собор Української православної церкви Московського патріархату. Перший камінь у його фундамент був закладений у липні 1844 року. Будівництво велося під наглядом крайового інженера А. Маріна та віденського архітектора А. Рьолля.

Детальніше ...
Поиск работы в Украине
База отдыха Крутая Осыпь
Центр візової підтримки
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Готель Wellland, Яремче
Котедж Любава, відпочинок в Поляні


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua