Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Чернігів :


Знайдено : 16


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігів історія
Опис: На території міста Чернігів люди жили вже за часів неоліту та бронзи. Пізніше Чернігів став центром племені сіверян. В ІХ столітті чернігівські землі увійшли до складу Київської Русі. Перша письмова згадка про Чернігів датується 907 роком. З ІХ-Х столітть до цього часу збереглися місця поховань князів та бояр.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (1)
Назва: Туристичні пам'ятки Чернігова (Екскурсія по місту)
Опис: Чернігів - місто, яке донесло до наших днів традиції і красу Київської Русі. Місто Чернігів дуже гарне, а краса його не тільки в архітектурних пам'ятках і будівлях, але й у тому, що Чернігів є зеленим містом, що є дуже рідким явищем для нашого часу. У цих місцях просто рай на землі. Але як говориться: «Краще один раз побачити, ніж один раз почути», а в нашому випадку прочитати.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігів Спаський собор
Опис: Спаський собор. Будівництво Спаського собору в місті Чернігові розпочалося в 1031-1036 роках в центрі Дитинця того часу в роки правління Мстислава Володимировича Хороброго. Своєрідну красу фасаду надають пілястри, ніші і меандровскій орнамент. Стіни собору побудовані мішаної кладкою. Згодом Спаський собор став усипальницею князів чернігівської династії. За довгі роки свого існування собор кілька разів перебудовувався та реставрувався.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігів Троїцький собор
Опис: Троїцький собор в місті Чернігові входить в комплекс Троїцько-Іллінського монастиря, який заснований на Болдиних горах в XI столітті Антонієм Печерським. У 1649 році, після монголо-татарської навали монастир був повністю відроджений з ініціативи полковника Подобайло. Троїцький собору з дзвіницею та Введенською церквою з Трапезною були побудовані в 1679-1695 роках коштом гетьмана України Івана Мазепи.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігів Дитинець (Вал).
Опис: Дитинець - це найдавніша частина міста Чернігова, пагорб на березі річки Десни, де багато років тому знаходився княжий дитинець, а також комплекс оборонних споруд міста. Тут виявлено багато залишків княжих теремів та осель бояр. Чудово збереглися два храми XI-XII століть, Полкова канцелярія XVIII століття, відома як "кам'яниця Лизогуба", побудована в 1700 році споруда Колегіуму, а також кілька інших будівель XVIII-XIX століть. У XIX столітті Чернігівська фортеця була знищення, а оборонний вал над Десною перетворений на паркову зону.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігів Іллінський монастир (Антонієві печери).
Опис: Іллінський монастир (Антонієві печери). Найдавніша святиня міста Чернігова, входить до складу знаменитого Троїцько-Іллінського монастиря на Болдиних горах. У 1069 році, коли Антоний Печерський покинув засновану ним Києво-Печерську Лавру, він заснував перший печерний храм та монастир у Чернігові. Через Іллінську церкву XII-ого століття можна потрапити в печерну частина, довжиною 315 метрів. Тут знаходяться підземні храми Святого Антонія, Святого Феодосія та Святого Миколи Святоші.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Кургани Болдині гори, Чернігів
Опис: Перше, що привертає увагу подорожнього, який приїжджає до Чернігова по Київському шосе - це мальовничі Болдині гори, увінчані золотоглавими храмами. Болдині гори - це візитна картка міста, свідки його сивої давнини. Назва їх походить від давньоруського "болд", що означає "дуб".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Чернігівський колегіум
Опис: Чернігівський колегіум був одним із найстаріших середніх навчальних закладів на Лівобережній Україні. Колегіум був заснований в 1700 році архієпископом Іоанном (Максимовичем). Колегіум відкрили на базі слов'яно-латинської школи, яка з середини XVII ст. існувала при єпископській кафедрі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Музей Тарновського, Чернігів
Опис: Чернігівський обласний історичний музей імені В. В. Тарновського — це державний обласний музей у місті Чернігові і один з найдавніших історичних музеїв України; значний науковий і культурно-просвітницький осередок міста, регіону та країни в цілому.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будівля інституту фізичних методів лікування
Опис: За проектом інженера Івана Якубовича була побудована будівля 4-класної народної школи. Центральний вхід прикрашає 4-колонний портик доричеського ордену, на який спирається балкон.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Борисоглібський собор (Музей архітектури), Чернігів
Опис: Борисоглібський собор був збудований в XII в. на фундаменті більш древнього кам'яного спорудження XI ст., неодноразово перебудовувався. Під час реставрації в середині XX ст. будівлі повернули давньоруські форми.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Курган Чорна могила, Чернігів
Опис: Курган "Чорна могила" - один з найбільших староруських курганів Х століття, які збереглися на території України.
Знаходиться курган в Чернігові недалеко від Успенського для Єльця монастиря. За легендою, саме в "Чорній могилі" був похований князь Чорний, який заснував місто і дав йому ім'я.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Єпархіальне братство (Філармонія), Чернігів
Опис: Чернігівська обласна філармонія знаходиться в колишній будівлі Миколаївського Єпархіального братства. При будівництві в загальний ансамбль будівлі увійшла зведена в 1870 р. каплиця Олександра Невського. З 1932 р. і аж до початку Великої Вітчизняної війни в будівлі знаходився Чернігівський український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Земельний банк, Чернігів
Опис: Одним з "наймодерніших" споруджень Чернігова на початку минулого століття була будівля нинішньої бібліотеки ім. В. Короленко, побудована в 1910-1913 роках як відділення Дворянського і селянського земельного банку.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будівля пожежного товариства, Чернігів
Опис: Будівлю Вільного пожежного суспільства звели з використанням елементів готичної архітектури - стрілчасті вікна, численні зубчасті завершення та інші. Складалося воно з двох цегляних корпусів і пожежної каланчі, яку розраховували використовувати як допоміжну водонапірну вежу.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Військово-історичний музей, Чернігів
Опис: Військово-історичний музей є відділом Чернігівського історичного музею. Музей заснований 1985 року. Його експозиції присвячені участі чернігівців у Великій Вітчизняній війні.

Детальніше ...
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Полет на воздушном шаре
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Letizia Country Club, Шаян
Центр візової підтримки
Готель Wellland, Яремче


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua