Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Черкаси :


Знайдено : 16


Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Черкаси історія
Опис: Черкаси - це одне з мальовничих українських міст на річці Дніпро з населенням близько 300 тисяч чоловік. Це адміністративний, економічний, культурний та науковий центр Черкаської області.<BR>
Територія сьогоднішніх Черкас була заселена 40 000 років тому. У VII - III ст до нашої ери велика частина черкаських степів була зайнята скіфами. До сьогоднішнього дня в Золотоніському районі залишилося кілька скіфських курганів.


Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Туристичні пам'ятки Черкас (Екскурсія по місту)
Опис: Черкаси дуже гарне місто, що потопає в зелені парків і скверів. Природа була щедрою з Черкащиною і обдарувала її красою і багатством. Місто також багате пам'ятками.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Обласний краєзнавчий музей, Черкаси
Опис: Заснований музей був у травні 1918 року. Експозиція музею знаходиться в 30 залах на площі 2800 кв.м. Вона має розділи: природи краю, археології, етнографії, історії краю, ХІV - початку XX століття та історії краю від 1917 р. і сучасності, а також виставкові зали і зал пам'яті Т. Г. Шевченка.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Храм Білий Лотос, Черкаси
Опис: Єдиний в Європі буддійський храм "Білий Лотос",збудований в 90-х роках в Черкасах. Він є прообразом знаменитого буддійського храму в Лаосі.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник водопровідникові, Черкаси
Опис: Біля входу в черкаський "Водоканал" на честь його 90-річчя було встановлено пам'ятник водопровідникові. В Черкасах це єдиний професійний пам'ятник. Скульптура представляє собою чавунного водопровідника в кашкеті і з ключами, який вилазить з колодязя. Поряд з ним лежить люк з написом: "Воду вам я подав".

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Меморіальний комплекс Пагорб Слави, Черкаси
Опис: Меморіальний комплекс, зведений в пам'ять про загиблих жителів міста в роки Другої Світової війни. На вершину пагорба, де поховано майже тисячу воїнів, ведуть тераси, викладені гранітними блоками.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Світломузичний фонтан, Черкаси
Опис: Світлодинамічний музичний фонтан в Черкасах, в сквері за облдержадміністрацією, був відроджений 2008 року після того, як 10 років не працював. Фонтан був реконструйований з ініціативи міської влади за рахунок спонсорів.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Ляльковий театр, Черкаси
Опис: Черкаський обласний академічний ляльковий театр розташований в центральній частині міста, в будівлі, яка є пам'ятником архітектури XIX ст. Будівля відноситься до так званих "Зразкових домівок", автором яких був архітектор А. Руска.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Черкаський зоопарк
Опис: Черкаський зоопарк розташований в південно-західному районі м. Черкаси. На території зоопарку загальною площею 4 га росте велика кількість зелених насаджень, багато з рослин відносяться до рідкісних видів. У Черкаському зоопарку утримується понад 200 видів тварин, загальна чисельність яких сягає близько 500 особин.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Черкаська обласна філармонія
Опис: Будівля Черкаської обласної філармонії була збудована в центральній частині Черкас ще в далекому 1955 році на місці дореволюційного готелю. Фасад був добудований в 1961 р. За акустичним даними зал Черкаської філармонії посідає третє місце в Україні.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Пам'ятник варенику, Черкаси
Опис: Перший в Україні пам'ятник варенику встановлений 2006 року біля готелю "Росава" в Черкасах. Скульптура представляє собою козака Мамая, який їсть вареники. За його спиною розміщений величезний вареник у вигляді півмісяця.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Будинок Цибульських, Черкаси
Опис: В історичному центрі Черкас, на розі вулиць Хрещатик і Байди Вишневецького зберігся один із небагатьох старовинних будинків. Ця споруда була споруджена 1852 року і перебудована на початку ХХ ст., була відома як будинок Цибульських.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Умань парк Софіївка
Опис: Умань парк Софіївка. Найбільш цікаве місце в черкаській області - це звичайно парк Софіївка в Умані. Цей знаменитий парк - шедевр садово-паркового мистецтва світового значення. Це зразок пейзажної композиції землі, води, скульптур та архітектурних споруд. Закладений парк був у 1796 році графом Станіславом Потоцьким-Феліксом для його дружини, красуні-гречанки Софії. Парк виконаний в романтичному стилі. У ньому використані різноманітні сюжети римської та грецької міфології.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Готелі Черкас: готель Слов'янський
Опис: Черкаси. Будівля колишнього готелю "Слов'янський" в місті Черкаси збудовано наприкінці XIX століття на кошти місцевого підприємця Скорини. Виконано будівлю в стилі модерн з деякими елементами псевдоготики. Ріг будинку зроблений п'ятикутний обсягом та увінчаний незвичайним високим загостреним шатром. Фасад будівлі прикрашений великою кількістю різних декоративних елементів, а також башточками з тонкими голчастими куполами та витонченими колонками.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Черкаси Пам'ятник самогонному апарату
Опис: Пам'ятник самогонному апарату - це один з самих незвичайних та оригінальних пам'ятників міста Черкаси. Він встановлений в Черкасах у 2008 році. Макет пам'ятника розробив відомий художник Фізер, а скульптуру виготовив місцевий скульптор Чурканов. Двометрова скульптурна композиція цього пам'ятника - це вусатий українець з чаркою, за спиною якого знаходитися справжній самогонний апарат та бідон, куди з апарату стікає самогон, поруч сидить кіт.

Детальніше ...
Рейтинг:
Відгуки: (0)
Назва: Черкаси будинок Щербини.
Опис: Будинок Щербини. Свій незвичайний будинок у місті Черкаси місцевий підприємець Щербина побудував в стилі модерн в кінці 1892 року. Цей розкішний особняк його господар здавав Земській управі з 1907 по 1912 рік. У 1919 році в будинку Щербини деякий час розташовувався повітовий революційний комітет. В 1920 році особняк захопила Рада робітничих, селянських та солдатських депутатів.

Детальніше ...
Центр візової підтримки
Letizia Country Club, Шаян
База отдыха Крутая Осыпь
Котедж Любава, відпочинок в Поляні
Готель Wellland, Яремче
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua