Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Будівля пожежного товариства, Чернігів


Будівля пожежного товариства, ЧернігівНазва : Будівля пожежного товариства, Чернігів
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Будівлю Вільного пожежного суспільства звели з використанням елементів готичної архітектури - стрілчасті вікна, численні зубчасті завершення та інші. Складалося воно з двох цегляних корпусів і пожежної каланчі, яку розраховували використовувати як допоміжну водонапірну вежу.

Перший корпус був одноповерховим. У ньому розміщувалася стайня на 11 коней і два зали для пожежного обозу, який передбачалося механізувати. Другий корпус теж складався з двох поверхів. На першому поверсі знаходилася сигнальна, спальня для службовців, їдальня, кухня і лазня. Другу займали кімнати правління і чергових дружинників, кабінет старшого по команді і квартира брандмейстера, що складається з шести приміщень.

Висота дзвіниці разом з дерев'яним ліхтарем - сторожкою вгорі, флюгером, що завершувався, у вигляді прапорця, перевищувала 24 метри. Варто відмітити, що машинний зал довгий час залишався без автомобілів. Першу в Чернігові пожежну машину обладнали в червні 1919 року. Це був автомобіль марки "Берліе". У цьому ж році з'явилася ще одна - "Персанау". Дві наступні зайняли свої місця в гаражі в 1921 році. У 20-х роках над машинним залом надбудували другий поверх і розмістили там друкарню ім. 9 Січня.

Під час німецько-фашистської окупації будівля друкарні сильно постраждала і була відремонтована тільки після звільнення міста. У ньому знову розмістилася друкарня, яка в січні 1979 року увійшла до складу видавництва "Десна". Нині в будівлі зі знайомою усім чернігівця каланчою знаходиться ряд організацій і торгових підприємств.

Контакти

Подивитись на карті
м. Чернігів, просп. Миру, 34.

Можливо Вам буде цікаво: Туристичні пам'ятки Чернігова одним списком, Чернігів Спаський собор, Іллінський монастир (Антонієві печери), Дитинець (Вал), а також щоб відпочинок у Чернігові був вдалим вам потрібні готелі Чернігів

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Здание пожарного общества, Чернигов. Фото 1.
Здание пожарного общества, Чернигов. Фото 2.


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua