Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Запорізька Січ


Запорізька СічНазва : Запорізька Січ
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Запорізька Січ, це столиця козацьких земель існувава за порогами Дніпра із середини 16 ст. до 1775.
Козаки обирали для розташування місця, які самою природою були зроблені неприступними. Це острови й півострови які укріплювали за допомогою дерев'яно-земляних споруд. 3апорозька Січ обкопувались ровом, а навколо неї насипався вал, висота якого сягала за 10 метрів. На вершині цього валу встановлювався частокіл із загострених паль. Менш захищені для противника місця укріплювались додатково дерев'яними вежами на яких встановлювали гарматами. Більшість виходів із фортеці робилися вузькими та прикривались бійницями. Запорозька Січ всередині мала майдан із січовою церквою. Навколо січового майдану стояли довгі казарми – курені, у яких мешкали козаки. Також крім куренів, навколо площі стояли курінні скарбниці, комори, будинки окремих старшин та пушкарня. Згодом Запорозька Січ також стала великими торговельними центром. Тому поруч з фортецею розмістилося передмістя з базаром. Там же знаходились і ремісничі майстерні.
3апорозька Січ була центром, де зосереджувались органи управління Вольностями Війська Запорозького. При Січі знаходилась резиденція кошового отамана, який разом з військовою старшиною здійснював судову, військову, адміністративну владу на всій території Запорожжя. Запорозька Січ мала свій гарнізон. Він не численний та налічував кілька тисяч козаків, які постійно мешкали на Січі та забезпечували постійну боєготовність Війська Запорозького. При потребі зібрати більше військо, до служби закликалися запорожці, які проживали в зимівниках та перебували на промислах, ще жонаті козаки. Військо Запорозьке за кілька днів збільшувалось у кілька разів.
Запорозька Січ булла створена для боротьби з грабіжницькими нападами татар та відіграла визначну роль і в загальноєвропейській боротьбі з турецькою агресією. Запорозька Січ стала плацдармом для багатьох козацьких походів на Кримське ханство й Османську імперію. Наприкінці 16 ст., коли посилилось національне-релігійне гноблення в Речі Посполитій, 3апорозька Січ стала у центр національно-визвольної боротьби українського народу під проводом Б. Хмельницького. У кінці XVIII ст. Запорозька Січ почала втрачати своє значення та була ліквідована російським урядом в 1775 році.
Координаты на навігаторів: 47°51'26.28''N, 35°4'29.64''E

Можливо Вам буде цікаво: Туристичні пам'ятки Запоріжжя одним списком, історія Запоріжжя, острів Хортиця, ДніпроГЕС, а також щоб відпочинок у Запоріжжі був вдалим вам потрібні готелі Запоріжжя

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ
Запорізька Січ


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua