Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Сімферополь історія


Сімферополь історіяНазва : Сімферополь історія
Рейтинг:


Опис:

На території сучасного міста Сімферополя люди селилися ще 40 - 50 тисяч років тому. На лівому березі Салгира, в печері Чокурча, була знайдена стоянка древніх людей. У III столітті до нашої ери на плато, яке знаходитися на південь від центру Сімферополя, утворилася столиця пізньоскіфської держави Неаполь Скіфський. Припускають, що населення міста сягала кількох тисяч осіб. За свою довгу історію місто багаторазово завойовувалося, переходило від одних скіфських царів до інших, а також піддавалося набігам кочівників: сарматів, аланів, готів та гунів. У III столітті нашої ери Неаполь Скіфський припинив своє існування. Сьогодні про скіфську столицу нагадують тільки залишки стіни фортеці та напівзруйнована вежа.
Пізніше, з приходом на півострів орд монголо-татар, на рубежі XV - XVI століть, на місці Неаполя Скіфського з'явилося поселення Ак-Мечеть - це повітовий центр Кримського ханства. В Ак-Мечеті розташовувалася резиденція калги-султана. У 1783 році в Ак-Мечеті було 331 будинок і 7 мечетей.
Після приєднання Криму до Росії, імператриця Катерина II наказала утворити тут Таврійську область. Центром області з проекту Потьомкіна повинно було стати місто Сімферополь. Датою заснування міста вважається 8 лютого 1784 року. Перші будівлі в Сімферополі були закладені вже в червні 1784 року. В цей же рік сюди переселяються українці та росіяни, звільнені з російської армії солдати, а також вивезені поміщиками кріпаки.
У 1802 році місто Сімферополь стало центром нової Таврійської губернії. Близько півстоліття всі сімферопольські вулиці не мали офіційних назв. У 1830 році було затверджено офіційну назву 23-х вулиць і 4-х провулків.
Великий економічний розвиток Сімферополь отримав після будівництва в регіоні залізниці, яка пов'язувала його з Харковом. У 1867 році в місті Сімферополі працювало 11 заводів і фабрик. Дуже скоро місто стало великим ремісничим та торговим центром. На початку XX століття в місті Сімферополі було більше двохсот вулиць та провулків.
У 1919 році в Криму утворилася Таврійська республіка, під керівництвом Дмитра Ульянова, яка проіснувала трохи більше трьох місяців. Тут знаходилася і ставка Врангеля. У 1921 році Сімферополь став столицею Кримської АРСР.
За період окупації міста, під час Великої Вітчизняної війни, було страчено понад двадцять дві тисячі осіб. Були пошкоджені та зруйновані 126 підприємств і 132 великих житлових будинки.
Після війни в 1954 році указом Верховної Ради СРСР Крим був переданий Українській РСР. На сьогодні Сімферополь - це столиця Автономної Республіки Крим, яка входить до складу України.

Можливо Вам буде цікававо: Сімферополь історія, Мармурова печера, Мечеть Кебір-Джамі, Палац Воронцова, а також щоб відпочинок у Криму був вдалим вам потрібні готелі Севастополь, готелі Ялта

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Сімферополь історія
Сімферополь історія
Сімферополь історія
Сімферополь історія
Сімферополь історія
Сімферополь історія
Сімферополь історія


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua