Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Парк Ліски, Миколаїв


Парк Ліски, МиколаївНазва : Парк Ліски, Миколаїв
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Ліски — парк, розташований в однойменному мікрорайоні Миколаєва. Парк Ліски має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва.

Назва Ліски була дана цій місцевості, мабуть, Г. Потемкіним або М. Фалеєвим, про що свідчить листування цих двох засновників і першобудівників Миколаєва, датоване серпнем 1790 р. На цій території росло декілька десятків природних гаїв, знаходилися колодязі й озера. Місцевість була багата підземними водами.

Сьогодні у парку є кінотеатр «Іскра», котрий був побудований у 1978 року. Своїм ім'ям він зобов'язаний назві більшовицької газети «Іскра», яка нелегально доставлялася на початку 1900 років до Миколаєва через Одесу і Херсон. А з 15 вересня 2004 року реконструйований за сучасним міркам. Зараз не працює. З 2002 по 2004 рік в будівлі кінотеатру розташовувалася церква «Віфанія».

В даний час існує невелика посадка сосен в районі колишньої дачі Барбе, а також насадження робінії псевдоакації, софори японської, платана західного, кленів різних видів, шовковиці, липи, ялинки, туї, берези, тополі, верби, шипшини, троянд. Один вид — волошка біло-перлова — внесений в Червону книгу України. Всього: 3440 дерев. У парку також розташоване озеро площею 9,2 гектара. Береги заросли очеретом.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Миколаєва одним списком: Миколаїв дитяче містечко Казка, Миколаїв зоопарк , штаб флоту (Музей суднобудування) , а також щоб відпочинок у Миколаєві був вдалим вам потрібні готелі Миколаєва

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Парк Ліски, Миколаїв
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua