Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Миколаївська обсерваторія


Миколаївська обсерваторіяНазва : Миколаївська обсерваторія
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Миколаївська астрономічна обсерваторія - історична наукова установа, найстаріша обсерваторія на території Україні. Заснована адміралом А. Грейгом, який в 1821 р. служив миколаївським губернатором. Обсерваторія забезпечувала Чорноморський флот навігаційною інформацією і приладами, навчала штурманів. Обсерваторія має свій меридіан в міжнародних астрономічних атласах. Побудована майже два століття назад будівля обсерваторії збереглася до нинішнього часу в незмінному вигляді.

Загальна площа Миколаївської астрономічної обсерваторії складає 7,1 га, до її складу входять, зокрема, головне приміщення обсерваторії як пам'ятка архітектури, старі й сучасні павільйони і будівлі наукового і господарського призначення, парковий ландшафт і чавунна огорожа.

Нині Миколаївська обсерваторія — одна з українських обсерваторій, вона діє, як і раніше. Налагоджено також співпраця з іншими обсерваторіями світу, установа є колективним членом Євроазійського астрономічного товариства і Європейського астрономічного товариства. Це одна з найстаріших наукових установ держави, і одна з небагатьох, що протягом майже 200 років працює у тій самій будівлі, що й перше.

У квітні 2007 року Миколаївську астрономічну обсерваторію внесено до переліку об'єктів-претендентів, запропонованих на включення до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО від України.

Наприкінці 2000-х років втілюється ідея створення Музею телескопів, експозиція якого має містити унікальну колекція приладів, накопичених за майже 200-літню історію обсерваторії.

Контакти

Подивитись на карті
м. Миколаїв, вул. Обсерваторна, 1-а
+38 (80512) 47-70-14

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Миколаєва одним списком: Миколаїв дитяче містечко Казка, Миколаїв зоопарк , штаб флоту (Музей суднобудування) , а також щоб відпочинок у Миколаєві був вдалим вам потрібні готелі Миколаєва

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Николаевская обсерватория
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua