Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Миколаїв історія


Миколаїв історіяНазва : Миколаїв історія
Рейтинг:


Опис:

Місто Миколаїв розташоване на берегах Бузького лиману біля злиття з річкою Інгул. Територія була населена людьми ще в стародавні часи. Найдавніший археологічний пам'ятник, найдений на території міста, був створений у V - ІV тис. до н.е.. На миколаївській землі проживали скіфи, древні греки, слов'яни, вільні запорізькі козаки. Інтенсивне заселення території нинішньої миколаївської області почалося в кінці ХVІІІ століття. У гирлі річки Інгул у 1788 році була закладена нова верф. Навколо неї почало рости містечко. Нове місто було назване на честь святого Миколая. З його ім'ям пов'язана й перша церква, яка була побудована в місті в 1790 році.
Суднобудування та флот були найважливішими в житті міста. Сто років тут знаходився штаб Чорноморського флоту. Більшість підприємств в той час в місті належали до військово-промисловому комплексу. Перший навчальний заклад міста - Чорноморське штурманське училище, створене в 1798 році.
Місто швидко росло та розвивався. У 1862 році в місті Миколаєві був відкритий комерційний порт. Незабаром після цього, Миколаїв перетворився у великий торговий порт. Наприкінці ХІХ століття Миколаївський порт став займати третє місце після Петербурзького та Одеського за обсягом торгівлі з закордоном. В цей час місто Миколаїв стає великим промисловим та торговим центром на півдні України. У 1918 році місто вперше пережило окупацію. У 1920 році тут затвердилася Радянська влада. У роки Другої світової війни місто Миколаїв три роки було окуповане фашистами. При звільненні Миколаєва від німців в 1944 році справжній подвиг здійснили 68 моряків під командуванням Ольшанського. Це єдиний випадок за всю Велику Вітчизняну війну, коли всі до одного учасники бойової операції були удостоєні почесного звання Герою Радянського Союзу, багато з них - посмертно.
Завдяки постійній роботі, таланту, інтелекту та терпінню багатьох поколінь миколаївців, місто за дуже короткий для історії проміжок часу перетворився з суднобудівної верфі у великий промисловий, політичний, діловий та культурний центр Півдня України.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Миколаєва одним списком: Миколаїв дитяче містечко Казка, Миколаїв зоопарк , штаб флоту (Музей суднобудування) , а також щоб відпочинок у Миколаєві був вдалим вам потрібні готелі Миколаєва

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія
Миколаїв історія


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua