Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Нікітський ботанічний сад, Нікита


Нікітський ботанічний сад, НікитаНазва : Нікітський ботанічний сад, Нікита
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Нікітський ботанічний сад - це комплексна науково-дослідна установа, одна з найстаріших в Україні, яка веде роботи, що стосуються питань плодівництва та ботаніки. Дендрарій саду є унікальним зібранням рослин з усіх континентів, а тому популярним місцем відпочинку та екскурсій. Розташований Нікітський ботанічний сад на Південному березі Криму між селищем Нікіта та Чорним морем.

Нині жива колекція саду налічує 30 тис. видів, гібридів і сортів рослин практично всіх країн світу. У Нижньому парку саду росте каліфорнійський дуб (більше в нашій країні ніде не зустрічається), а в Приморському — найтеплолюбивіші дерева і чагарники: мирт, фейхоа, орхідейне дерево, хамеропс (карликова пальма). Є в Нікітському саду сосна алепська, нумідійська (алжирська) ялиця, дуб траволистний (каліфорнійський) і кипарис Арізона, ялівець віргінський і єдиний в Никітськом саду екземпляр «залізного дерева» — пародії персидською. Дерево досягає 6 м висоти, має крону з широкоовального листя, яке восени приймає рожево-оранжеве забарвлення.

Екскурсія по Нікітському саду починається з Верхнього парку, де вздовж майстерно оформлених алей можна зустріти насадження рослин, завезених зі всіх континентів Землі: бамбука з Північного Китаю, вічнозеленого дуба кам'яного, могутніх дерев ялиці, платана, секвойядендрона гігантського (мамонтове дерево). У цій частині Саду росте тис ягідний, такий, що досягає 500-річного віку, нагадуючи про тутешню минувшину реліктових лісах. Нижній парк — найстаріша частина Нікітського саду, створена в першій половині XIX століття. Тут привертають увагу маслиновий гай, закладений більше 160 років тому, інші теплолюбиві культури: інжир, мушмула, хурма. Особливо цікаві старі дерева суничника дрібноплодного (суничного дерева червоного), занесеного в Міжнародну Червону книгу.

Наступний, Приморський парк, краще за інших захищений навколишніми гірськими гребенями, клімат тут м'якший, і тому в цій частині Никітського саду представлені найбільш теплолюбиві вічнозелені форми рослин: різноманітні пальми, криптомерія і османтуси, фісташка мастикова, численні яскраво квітучі субтропічні чагарники.

По обидві сторони від Приморського парку лежать ще два цікаві об'єкти Никітського саду. На сході — заповідник «Мис Мартьян», де зберігається цінний куточок реліктового субсередземноморського лісу, в якому виростають в невинних умовах рідкісні дерева, чагарники і трави, — всього біля 500 видів — і все це багатство на 120 гектарах заповідної суші!

На захід від Приморського парку, ближче до Ялти, розташований парк на мисі Монтадор, де разом з аборигенними видами — дубом пухнастим, ялівцем високим — виростає ряд реліктових хвойних екзотов: багато видів сосни з різних країн світу, метасеквойя з ніжною, обпадаючою на зиму хвоєю. Тут можна помилуватися також посадками сосни піцундської, природні насадження якої в Криму збереглися на Південному березі лише на мисі Айя на заході і в Новому Світі на сході.

Контакти

Подивитись на карті
смт Нікіта, НБС-ННЦ
+38 (0654) 33-55-28, 33-53-88, 33-65-67
Працює: 9:00-18:00

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Криму одним списком: Сімферополь історія, Мармурова печера, Ханський палац, Бахчисарай, Мечеть Кебір-Джамі, Палац Воронцова , а також для відпочинку в Криму вам потрібні готелі Севастополь, готелі Ялта

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита
Нікітський ботанічний сад, Нікита


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua