Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Монумент апельсину


Монумент апельсинуНазва : Монумент апельсину
Рейтинг:


Опис:

Монумент Апельсина, який врятував славне місто Одеса- нова визначна пам'ятка міста, яка відсилає до призабутим і анекдотичним подіям в історії Одеси.

Ідея не звичайного монумента почала обговорюватися в місцевих газетах навесні 2004 року. Перейшла в реалізацію при благодійних внесках, тиску Одеської митниці та фінансової підтримки. Проект монумента належав скульпторові Олександру Токарєву і архітекторові Володимир Глазирін. Валерій Балух - автор ідеї. Несподівана ідея і втілення її зробили і місто, і монумент веселіше, додали дотепності та гумору.

Це апельсин з відрізаною частиною де знаходиться фігура імператора Павла, який розглядає привезений з міста фрукт. Візок з кіньми. На верхівці монумента розташовані первісні моделі архітектурних споруд Одеси, які прославили місто - театр Тома в Томона, Спасо-Преображенський собор, Колонада Воронцовського палацу.

Монумент був створений в Києві при використанні однієї тонни бронзи. За офіційними даними вартість скульптури складає - 20 000 доларів, а будівельних робіт - 160 000 доларів.

Спочатку монумент був встановлений на перетині вулиць Ланжеронівської та Пушкінської. Але за вказівкою експертів по виконанню і ідеї монумент псував історичну частину міста. Архітектор Володимир Глазирін приєднався до цієї думки. Монумент був перенесений на бульвар Жванецького. Він знаходиться на бруківці і облямований стовпчиками.

Жителі міста оцінюють монумент по-різному. Була ситуація, відома ще по Москві. У 1912 р. коли закінчилося будівництво мармурового Музею витончених мистецтв, противники споруди облаяли його мармуровим ящиком для гіпсових скульптур. Тому музей мав дуже бідну збірку в цінних мармурових одязі. Але музей встояв, а його колектив планує в 2012 році відсвяткувати 100-річний ювілей.

Противники монумента апельсину, що врятував Одесу, використовують назву - Монумент хабара.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки одним Одеси списком: Дерибасівська вулиця, Потьомкінські сходи, Одеса , Привоз, Одеса , пам'ятник Дюку де Рішельє, Одеса , а також для відпочинку у Одесі вам потрібні готелі Одеси

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Монумент апельсину
Монумент апельсину
Монумент апельсину


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua