Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Масандрівський палац, Масандра


Масандрівський палац, МасандраНазва : Масандрівський палац, Масандра
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Масандрівський палац — це палац російського імператора Олександра ІІІ, пам'ятка архітектури XIX століття в смт Масандра на Південному березі Криму. Сьогодні палац-музей — філія Алупкинського палацово-паркового музею-заповідника.

Будівництво палацу розпочалось 1881 року на кошти князя Семена Воронцова. Проектував палац у стилі часів Людовика XIII французький архітектор Етьєн Бушар. Після смерті князя в 1882 році роботи призупинилися.

1889 року масандрівський маєток разом із недобудованою спорудою придбав імператор Олександр ІІІ, який доручив академіку Максиміліану Месмахеру закінчити будівництво та оформити інтер'єр палацу. У 1892—1902 рокох спорудження палацового ансамблю продовжилося з внесенням багатьох змін в декор фасаду, виражений в стилі модерну, інтер'єр і планування парка. Будівництвом керував архітектор Оскар Вегенер. Робота була завершена вже по смерті імператора.

Палац призначався для відпочинку, тому в ньому не було апартаментів для прийомів і парадних зал. Сім'я нового імператора Миколи ІІ проводила літо в Лівадійському палаці. До Масандри члени імператорської сім'ї приїжджали для прогулянок парком, а в палаці зупинялись для нетривалого денного відпочинку.

Після Жовтевого перевороту в Росії, у 1929—1941 роках, палац використовувався як санаторій «Пролетарське здоров'я» для важкохворих на туберкульоз.

У післявоєнні роки палац заселив інститут виноградарства і виноробства «Магарач», але вже 1948 року тут розмістилася державна дача, відома як «Сталінська». Тут відпочивали Сталін, Хрущов, Брежнєв.

1992 року в палаці відкрилася музейна експозиція, присвячена епосі Олександра ІІІ: тут представлено палацові інтер'єри другої половини ХІХ століття, предмети побуту і витвори мистецтва.

Контакти

Подивитись на карті
смт Масандра, вул. Набережна, 2 (заїзд від вул. Сімферопольське шосе, 9)
+38 (0654) 23-53-47
Працює: 9:00-18:00

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Криму одним списком: Сімферополь історія, Мармурова печера, Ханський палац, Бахчисарай, Мечеть Кебір-Джамі, Палац Воронцова , а також для відпочинку в Криму вам потрібні готелі Севастополь, готелі Ялта

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Масандрівський палац, Масандра
Масандрівський палац, Масандра
Масандрівський палац, Масандра
Масандрівський палац, Масандра
Масандрівський палац, Масандра


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua