Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Луцьк замок


Луцьк замокНазва : Луцьк замок
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Луцький замок - це символ міста Луцька, його головна гордість і визначна пам'ятка. Луцький замок побудований в 14 столітті литовським князем Любартом. Замок довгий час був його князівської резиденцією. Перша літописна згадка про замок датується 1075 роком, коли він був вже укріпленим пунктом.
Луцький замок зводився протягом сорока років. Першими були побудовані вежі: Виїзна, Владича та Стирова, пізніше були добудовані стіни. Замок має наближену до трикутника, форму. Це було обумовлено рельєфом місцевості. Оборонні стіни, з вежами йшли по краю холма. З західного боку знаходився в'їзд до замку. Висота вежі, спочатку була триярусною, а в XVI столітті висота була збільшена ще на два яруси. Південно-східна квадратна кутова вежа, перебувала над річкою Стир, тому й називалася Стирова. У XVI столітті до Стирової та Владичої вежі був прибудований третій ярус. У XV столітті оборонні стіни замку пристосовуються до застосування вогнепальної зброї. Прорізи замінили двома або трьома рядами бійниць.
До наших днів на жаль не зберігся княжий будинок, який раніше примикав до південної ділянки стін. На його місці в 1789 році було споруджено будинок дворянського дому. Також був зруйнований собор святого Івана, який знаходився в центрі замкового двору. У XIX столітті в північній частині замку в стилі класицизму збудували єпископський палац.
Адреса: м. Луцьк, вул. Кафедральна, 1-а
Координати: 50°44'19''N, 25°19'23''E

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Луцька одним списком: Кафедральний собор, Будинок Косачів , вежа Чарторийських, Озеро Світязь, а також для відпочинку в Луцьку вам потрібні готелі Луцька

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Луцьк замок
Луцьк замок
Луцьк замок
Луцьк замок
Луцьк замок
Луцьк замок


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua