Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Луцьк історія міста


Луцьк історія містаНазва : Луцьк історія міста
Рейтинг:


Опис:

Луцьк, історія Луцька. Сучасна назва міста Луцьк походить від старого його найменування Лоучеськ або Лучеськ. За однією з гіпотеза походження назви міста йде від слова лук, тобто вигин річки, а за іншою - пов'язано з ім'ям вождя племені дулібів Луки, який і заснував місто Луцьк.
У VII-VIII століттях на острові, який знаходився в оточенні двох річок Стир і Глушець, проживали східнослов'янські племена. У той час це були дуліби, лучани, ятвяги і кривичі. Вони побудували перші укріплення в цій місцевості. З часом укріплення розросталися, а населення збільшувалося.
У 1097 році Луцьк став передмістям Володимир-Волинського князівства. Місто розташовувалося на перетині декількох торгових шляхів з північних країн до Візантії. Це сильно сприяло його розвитку і збагаченню.
Близько 100 років у Луцьку правили місцеві князі, а в 1340 р Луцьк був узятий литовськими військами. При литовського князя Любарті, який був одружений на Волинській княжні, Луцьк отримав перевагу над Володимиром. У ті роки був побудований княжий замок, який зберігся до наших днів. У роки правління наступного литовського князя Вітовта, місто Луцьк стало другою резиденцією литовського князя. У той же час у Луцьку з'явилися вірмени, які побудували в місті багато кам'яних будівель.
У XIV столітті Луцьк став значним торговим центром, куди з'їжджалися купці з різних країн, багато з яких навіть тут селилися. Луцьк 14 - 15 століть - це багатонаціональне місто, де мирно співіснували українці, росіяни, вірмени, поляки та євреї. Кожна громада, утворюючи свої квартали і мала свою святиню (церкву, синагогу, кірху, кенасу). У 1432 році Луцьку було даровано Магдебурзьке право. Багате місто приваблювало войовничих загарбників. Луцьк багаторазово був розграбований заволзькими татарами, кримськими татарами, а також татарською ордою. У 1569 році Луцьк потрапив під владу Польщі і став центром Волинського воєводства. Після третього поділу Польщі, Луцьк потрапив під владу Російської імперії та став центром Волинського намісництва.
Сильно змінилося життя в місті тільки в 1880-х роках, після появи залізниці. З цього часу почалося посилене економічне зростання. У 1895 році у Луцьку проживало вже більше 15 тисяч чоловік.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Луцька одним списком: Луцький замок, Кафедральний собор, Будинок Косачів , вежа Чарторийських, Озеро Світязь, а також для відпочинку в Луцьку вам потрібні готелі Луцька

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста
Луцьк історія міста


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua