Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Лютеранська кірха, Луцьк


Лютеранська кірха, ЛуцькНазва : Лютеранська кірха, Луцьк
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Лютеранська кірха — євангелічно-лютеранська (тепер баптистська) церква в Луцьку; пам'ятка архітектури, розташована на вулиці Лютеранській, 1, в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк».

Кірха була збудована у 1906 році як храм Луцької лютеранської громади. З часу побудови вона виконувала роль одного з головних храмів німецьких колоністів Волині. Однак у зв'язку з подіями Другої світової війни занепала. В радянські часи вона належала різним установам, головно архіву. Із розпадом Союзу кірха була віддана громаді баптистів, які належно відреставрували споруду. Тепер вона є пам'яткою архітектури, силует якої займає вагоме композиційне та естетичне місце у загальному тлі Луцького заповідника.

Лютеранська кірха була зведена в неоготичному цегляному стилі. Це однонефна споруда з високою дзвіницею над входом. Інтер'єр традиційно має нартекс, хори, наву (неф) і абсиду. Зліва від вівтаря розміщений проповідницький амвон на підвищенні. Вівтар, розташований в абсиді, має структуру амфітеатру для розміщення на ньому хору. Органу храм не має.

Кірха займає важливе місце в композиційній завершеності майдану перед нею та вулиці Кафедральної (головного композиційного напрямку схід-захід заповідника), на протилежному кінці якої знаходиться В'їзна вежа Замку Любарта. Висока дзвіниця та шпиль кірхи відіграють вагому естетичну роль у загальній панорамі Старого міста.

Контакти

Подивитись на карті
м. Луцьк, вул. Лютеранська, 1

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Луцька одним списком: Луцький замок, Кафедральний собор, Будинок Косачів , вежа Чарторийських, Озеро Світязь, а також для відпочинку в Луцьку вам потрібні готелі Луцька

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Лютеранська кірха, Луцьк
фото 2
фото 3
фото 4


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua