Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Історія Ужгорода


Історія УжгородаНазва : Історія Ужгорода
Рейтинг:


Опис:

Ужгород - розташований на обох берегах річки Уж. Його історія, згідно Угорської літописі Шимона Кезаі налічує більше 1100 років. Назва «Ужгород» говорить сама за себе - місто біля мови Уж. Першими поселенцями на території сучасного Ужгорода були ранні слов'яни, а саме білі хорвати. Вони в другій половині I тис. заселили цю території.
У IX ст. укріплений замок перетворився на укріплене ранньофеодальне місто-поселення. Ужгород став столицею нового слов'янського князівства під керівництвом князя Лаборця. У 896 р. Місто було захоплене угорськими племенами і спалене, але через деякий час його знову відбудували. З приходом угорців навколо замку починає рости і вибудовуватися місто. Графи Другети посилили роль міста як економічного, культурного і торгового центру. Загальна кількість жителів Ужгорода становила близько 1200 осіб.
У 1242 році. татари хана Бату спалили місто. Новий Ужгород за наказом угорського короля будують поруч зі старим.
У 1318 Господарями міста стали італійські Графи Другети, які володіли ним близько 360 років. Вони будують нову кам'яну фортецю на місці нинішнього замку і розбудовують місто. У 1514 році Ужгород був повністю зруйнований і став ареною міжусобних воєн. За наступні 30 років влада в місті змінювалася кілька разів.
Чергове відновлення Ужгорода починається в II половині XVIII століття. Спочатку відбудовується лівобережна частина міста, там поселялися в більшості бідняки. Подальшому зростанню міста сприяло перенесення в Ужгород резиденції Мукачівської єпископа. У XIX столітті на Закарпатті з'явилися перші фабрики, збільшилася площа Ужгорода. Ужгород отримує ознаки типового європейського міста. Перша світова війна сильно сповільнила темп розвитку міста. Згідно з рішенням Віденського суду в 1938 році Ужгород був переданий Угорщині. У 1939 р. Закарпаття опинилося в центрі Другої світової війни. У 1944 році бої підійшли до Ужгорода. Значних руйнувань війна місту не принесла.
На сьогодні Ужгород - це адміністративний, культурний і економічний центр Закарпаття. Тут розташовані місцеві органи управління, інститути, училища та багато іншого.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Закарпаття одним списком: Замок Ужгород , Замок Мукачево, Замок тамплиеров, Невицкий замок, а також для відпочинку в Закарпатті Вам будуть потрібні карта Ужгорода, а також готелі Ужгорода або готелі Мукачево

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода
Історія Ужгорода


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua