Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Історія Тернополя


Історія ТернополяНазва : Історія Тернополя
Рейтинг:


Опис:

Тернопіль. Перша згадка про Тернопіль датується 1541 роком, коли польський король Сигізмунд I видав великому коронному гетьману Тарновському грамоту для заснування міста та володіння землею біля нього. Будівництво фортеці на березі ріки Серету тривало вісім років. Тернопільський замок мав охороняти кордони королівства від набігів татар.
Однак люди селились тут і раніше. Їх вабили родючі землі на лівому березі Серету та ліси, в яких можна було при потребі ховатись. На околицях Тернополя виявлено сліди стоянок первісних людей. Вчені припускають, що на території міста люди жили вже в Х тис. до н.е.
У XVI столітті Тернопіль займав досить невелику територію. Місто охороняли дві вежі та Кам‘янецька брама. Місто з трьох сторін оточувало озеро та болота, а з четвертої Тернопіль був укріплений широким ровом, частоколом та двома вежами в кутках.
У 1548 році місто отримало Магдебурзьке право та відповідні привілеї. А саме: його мешканці на 15 років звільнялися від сплати податків та на 20 років від сплати мита. А також мали право влаштовувати ярмарки і торги та мати склади для товари закордонних купців.
Тарновський не часто бував у Тернополі. Проте економіка міста зростала і приносила гетьману хороші прибутки. У 1548 р. місто отримало Магдебурзьке право. Мешканців старалися заохочувати до будівництва власних садиб.
Нормальному розвитку міста заважали набіги татар. Але татарам не вдалося захопити укріплену фортецю, що не заважало їм грабувати і знищували міські передмістя біля стін фортеці. У 1618 році пожежа знищила всі дерев'яні споруди Тернополя.
Протягом XVII століття політичні події того часу не дозволяли місту нормально розвиватися. У 1672 році Тернопіль був захоплений турецькими військами. Загарбники грабували й руйнували місто кілька тижнів. У 1773 році Тернопіль став окружним містом і в ньому активізувалася життя.
На початку XIX століття Тернопіль був адміністративним і культурним центром Тернопільського краю. На початок ХХ століття в місті працювали банки, млини, столярні, ковальські, швейні та інші цехи. В1898 році в Тернополі відкрилася гімназія.
З 1919 року по 1939 рік Тернопіль був під владу Польщі. В1939 році місто зайняли війська Червоної армії і Тернопіль став адміністративним центром області у складі Української РСР.
Під час Великої Вітчизняної війни Тернопіль був окупований фашистами і звільнений в 1944 році. Під час війни місто було повністю зруйноване. У 1950-х роках 20 століття почалося масштабне відновлення міста.
Тернопільське озеро створено в 1956 році, коли була побудована дамба. Його площа понад 300 гектарів. Озеро оточене парками і є символом міста.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Тернополя одним списком: Тернопіль замок, Озеро у Тернополі, Збаразький замок, а також для відпочинку в Тернополі вам потрібні готелі Тернополя

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя
Історія Тернополя


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua