Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Історія Одеси


Історія ОдесиНазва : Історія Одеси
Рейтинг:


Опис:

Історія Одеси не така, як історія інших міст в Українs. Місто Одеса було засноване в 1794 році. Спочатку Одеса будувалася за європейським зразком. Одеса будується за планом, який складений інженером Францем Деволаном. У створенні Одеси брали участь не тільки місцеві знамениті архітектори, такі як Ф. Гонсіоровський, Ф. Боффо, Г. Торрічеллі, а й знаменитості з Петербурга - А. Мельников і Тома де Томон. Його засновники градоначальник герцог де Рішельє, видатний інженер Франц Деволан, адмірал Йосип Дерибас та інші. У період з 1795 по 1814 рр.. в 15 разів збільшилося населення міста і досягло майже 20 000 чоловік. І це незважаючи на епідемію чуми, яка забрала життя кожного восьмого жителя Одеси. У першій половині 19 столетья Одеса стала 3 за значенням після Петербурга і Москви містом імперії. У 1850 році Одеса стала великим промисловим містом з населенням 100-тисяч чоловік. У місті розвиваються наука, освіта і культура. Відкрито Рішельєвський ліцей, чоловіча та жіноча гімназії, Інститут шляхетних дівчат, численні школи та училища.

У 1863 році так само, як Москві і Петербургу, Одесі надали великі права по самоврядуванню. Система освіти зростає з цієї причини. Рішельєвський ліцей перетворився в Новоросійський університет. Одеська публічна бібліотека стала однією з найбільших в Європі. З'явилися комерційне і інші училища. Громадянська війна і жовтневі події в Петрограді привели Одесу до розрухи. Лиш в 1920-1925 р. нормальне життя в місті почала відновлюватися. Одеса стає центром великої губернії.
Під час Великої вітчизняної війни, 73 дня жителі міста і війська героїчно стримували натиск ворога. Завдяки цьому подвигу Одеса удостоєна звання Міста - Героя. Одеса була звільнена в 1944 р. Місто було зруйноване. Наслідки від військових дій були катастрофічними. Але вже в 50-их роках Одеса була майже відбудована.

З самого початку Одеса була інтернаціональним містом. Живуть тут росіяни, українці, євреї, вихідці з Балкан і країн Західної Європи. Сьогодні Одеса продовжує залишатися найбільшим науковим і культурним центром, містом студентів.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки одним Одеси списком: Дерибасівська вулиця, Потьомкінські сходи, Одеса , Привоз, Одеса , пам'ятник Дюку де Рішельє, Одеса , а також для відпочинку у Одесі вам потрібні готелі Одеси

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси
Історія Одеси


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua