Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Готелі Харкова для туриста


Готелі Харкова для туристаНазва : Готелі Харкова для туриста
Рейтинг:


Опис:

Для кожного, хто приїжджає до Харкова у справах або просто з туристичною метою подивитися місто, відразу ж постає питання де зупиниться.
Готелі Харкова досить різні, головним тут залишається питання не помилитися при виборі класу готелю і належного рівня сервісу.
Харків — це, як відомо, колишня перша столиця України, а сьогодні - місто студентів, торгівлі і просто красивий історичний центр України.

Харків заснований XIV століття. Місто має багатий культурний спадок і цікаву історію. Харків може пишатися своїм історичним минулим. Окрім цього місто по праву має статус українського мегаполісу і є великим освітнім і культурним центром України.

Місто багате різноманітними картинними галереями, музеями, виставковими центрами, великими театрами і парками, котрі неодмінно вразять Вас своєю величною красою.

Готелі Харкова - це в першу чергу сучасні сфери обслуговування, які пропонують всім своїм гостям і туристам великий вибір номерів різного класу.
Вибір місця тимчасового перебування залежить тільки від Вашої життєвої позиції, товщини гаманця і особистих уподобань. Якщо Ви солідний бізнесмен, який не звик собі відмовляти, до Ваших послуг дорогі готелі Харкова.

Такі готелі забезпечать туристів всім належним асортиментом послуг сучасного сервісу. Якщо ж Ви приїхали в Харків в особистих або суспільних справах, і товщина Вашого гаманця не дає Вам змоги зняти дорогі апартаменти, тоді для Вас хороші готелі Харкова середньої цінового діапазону.

Для всіх туристів, життєве кредо яких - жорстка і сувора економія, передбачені недорогі готелі Харкова. Однак варіантів такого розміщення не дуже багато, оскільки сектор бюджетного житла в Харкові не дуже розвинений.
Сьогодні готельний бізнес в Харкові швидко розвивається.
У місті постійно з'являються нові готелі та мотелі різного рівня комфорту. Це говорить перш за все про те, що Харків набуває іміджу прекрасного, цікавого і гостинного міста.

Про Харків на жаль склалося стереотипна думка, що це місто, де є лише одні заводи, адміністративні будівлі і спальні райони. Нібито в Харкові немає на що подивитися, адже місту щойно виповнилося 350 років. звичайно, Харків не Київ, якому понад 1500 років, і не Москва, яка розміняла вже 900 з гаком років, і тим більше не Рим з більш ніж 270 літньою історією.

Проте, з іншого боку, російський Санкт-Петербург, наприклад, молодший від Харкова на цілих 50 років, а вважається одним з найбільш відвідуваних екскурсійних міст Європи.
Звичайно, Харкову Петербурга не наздогнати, хоча місто і часто називають українським Петербургом. Але сміливо можна сказати, що і в самому місті, і за його межами туристам точно буде на що подивитися.

Крім того, можна організувати екскурсії всією Україною з Харкова. Один з найцікавіших маршрутів - це Умань з обов'язковим відвідуванням дендропарку Софіївка, а потім далі на Чигирин, Суботів і Кам'янку.

Для всіх любителів історії українського козацтва також цікаво буде побувати на Запоріжжі і в національному заповіднику «Хортиця».
Полтава, Диканька, Опішня - це світ гоголівських героїв, ярмарків і всього того, що з цим пов'язано. Все це буде дуже колоритно і яскраво. І це далеко не весь перелік можливих екскурсійних маршрутів з чудового міста Харкова.

По темі:
Туристичні пам'ятки Харкова,
готелі Харкова *** ,
готелі Харкова економ-класу

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

База отдыха Крутая Осыпь
Полет на воздушном шаре
Letizia Country Club, Шаян
Центр візової підтримки
Поиск работы в Украине
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua