Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:



Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область



відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва




Хустський замок


Хустський замокНазва : Хустський замок
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Замок, від якого залишилися середньовічні руїни, був зведений у ХІІ столітті для того, щоб контролювати «соляний шлях», що бере свій початок із Солотвино. У 1090 році було розпочато будівництво замку, і тільки в 1191 році було закінчено при правлінні короля Бели ІІІ.

Від річки Хуст до фортеці веде дорога-серпантин. По дорозі до замку стояв на крутому схилі сторожовий будинок, від якого залишилися одні руїни, але й вони видні до цього часу. До замку від цього будиночка йшов непроглядний коридор під землею. При в'їзді у фортецю стояли високі ворота. Вони були захищені вежами прямокутної форми. Вежі стояли з усіх боків і були з'єднані між собою вузькими коридорами. Так побудовано спеціально для того щоб при проникненні ворога, його можна було обстрілюючи легко знищити.
До воріт замку вела дорога, вздовж якої стояли житлові будинки. З південного заходу над воротами була розташована вежа, так як саме з цього боку будинку внутрішнього замку і стіна фортеці були з'єднані між собою. Перед воротами проходив глибокий рів. Ширина його становила 8,5 м. Через рів був перекинутий міст. Міст закривав собою в'їзні ворота у внутрішню фортеця, а також перекривав прохід між зовнішнім і внутрішнім замком. На південній стороні, проходячи ворота, були розташовані казарма, корчма, адміністративні приміщення і житлові будинки. Під'їзд до воріт би захищений високими вежами, розташованими над воротами. В одній з цих веж розташовувався пороховий склад. Другий такий же склад знаходився вже в іншій стороні фортеці.

Стіни фортеці були оснащені майданчиками для знарядь. Недалеко від веж в скелі знаходився колодязь. Глибина колодязя становила 160 метрів. Під час облоги замку гарнізон був забезпечений водою. Сама фортеця була влаштована таким чином, що навіть після взяття зовнішнього замка ворогом, внутрішній замок міг все одно захищатися. Цитадель зі східної сторони закінчувалася двома потужними укріпленнями і високою кілеподобною вежею.

Хустський замок, на жаль, зруйнований, і на сьогоднішній день від нього залишилися лише руїни, покриті мохом і густими заростями. Однак не можна не відчувати всю таємничість і силу цієї твердині, що стоїть на вершині гори, над стародавнім містом Хуст. Перебуваючи біля стін замку, нам відкривається мальовнича і незвичайна панорама на місто та його околиці.

Координати GPS:
довгота E: 23.30138
широта N: 48.16777

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Закарпаття одним списком: Замок Ужгород , Замок Мукачево, Замок тамплиеров, Невицкий замок, а також для відпочинку в Закарпатті Вам будуть потрібні карта Ужгорода, а також готелі Ужгорода або готелі Мукачево

Оцініть готель:     

Відгуки!





Reload Image





ФОТОГАЛЕРЕЯ

Хустський замок. Фото 1.
Хустський замок. Фото 2.
Хустський замок. Фото 3.


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua