Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Одеси


Туристичні пам'ятки ОдесиНазва : Туристичні пам'ятки Одеси
Рейтинг:


Опис:

Місто Одеса - перлина біля моря. Пам'ятки міста Одеси різноманітні і вважаються архітектурними пам'ятками з різних епох. Це найбільший портове місто.

Перша пам'ятка Одеси - це одеський театр опери та балету. Він вважається одним з найкрасивіших у світі. Колись тут був старий театр, який згорів. Пізніше в 1887 році новий театр був зведений за проектом архітекторів Ф. Фельнером і Г. Гельмер. Будівля чудом вціліло під час великої вітчизняної війни. У 1926 році театру присвоїли звання Академічний, а в 2007 році Національний. Театр відомий не тільки архітектурою, але також і творчою біографією. У цьому театрі співали такі знаменитості як Шаляпін, Крушельницька, Руффо. Виконували твори Римський - Корсаков Чайковський. Адреса: Провулок Чаковского 1.

Наступна визначна пам'ятка міста Одеси присвячена Петрову і Ільфу - двом письменникам, які є співавторами романів «Одноповерхова Америка», «Дванадцять стільців», «Золоте теля», створений Стілець згідно з проектом архітектора Рева А. Видно уривки написів з роману на самому стільці.

Пам'ятник засновникові міста розташований в кінці вулиці Дерибасівська. За наказом Катерини II Йосип де - Рибас брав участь в будівництві Одеси. Так у 1994р. був відкритий пам'ятник де - Рібасу, який виконали місцевий архітектор В. Глизін і скульптор Олександр князьків. А той самий Де - Рібасу подарував Одеситам міський сад в 1806 році. І вже в 2007 Горсад відреставрували. Відкрито новий фонтан, встановлений автоматичний полив, відреставровані фасади. Вечорами гості міста та городяни можуть насолоджуватися світла - музичною виставою.

Найбільшим собором Одеси є Спаса-Преображенський собор. Був зведений в 1794 році. Пізніше був підірваний, в 2001 відновлений і освітлений знову. Собор в 19 столітті був одним з найбільших храмів Росії. Міг вмістити в себе майже 12000 чоловік. Адреса: пл. Соборна 3.

Раніше на місці нинішньої Держдуми була торгова біржа. Побудована за проектом Боффо Ф. К. В 1918 році радянська влада була проголошена тут. Про цю подію можна дізнатися по меморіальної дошки на фасаді. Адреса: пл. Думська 1.

Проблему повідомлення вирішила Потьомкінські сходи. Між містом знаходяться на верху, і портом, розташованим внизу. До складу сходів входять 192 сходинок. Була спроектована згідно з проектом Мельниковим, Боффо і Потьє. А побудована Уоптоном і Морозовим. Воронцов подарував цю драбину своїй дружині Єлизаветі.

Приморський бульвар - є своєрідним музеєм, який знаходиться відкритим небом. Тут вас чекає зустріч з минулим і мистецтвом з історії Одеси. По алеях бульвару прогулювалися такі відомі люди як: Гоголь, Леся Українка, Айвазовський, Бєлінський. Йшли роки, і бульвар старів і знову реставрувався але, у жодному випадку не втрачав свою красу і чарівність.

Колись Фонтанська дорога, була названа Французьким бульваром в честь візиту до Франції Миколи II. Це була упорядкована частина в місті. І коли була проведена перша лінія трамвая, то проходила вона саме тут.

Визначні пам'ятки Одеси не перестають дивувати. Одеська студія найстаріша в колишньому СРСР. Створена в 1919 році на базі кінофабрик. Під час великої вітчизняної війни входила до складу Ташкентської кіностудії. Кінематографісти брали участь у створенні таких фільмів як: «Чорноморець», «Два бійці».

Археологічний музей один з найстаріших в Одесі. Музей був заснований в 1825 році. Тут знаходиться приблизно 150000 експонатів: давньогрецькі, давньоримські, давньоєгипетські. Музей знаходиться поруч з оперним театром і будівлею міської думи. Адреса: вулиця Ланжеронівська 4.

Музей воскових фігур був заснований в 1998 році. Будівля розташована на Дерібасовой вулиці неподалік від оперного театру. Різноманітні експонати музею, тут знаходяться не тільки воскові фігури історичних діячів і знаменитостей, але й виставки макетів будинків, що знаходяться на цій вулиці.

Колись на місці Колонади Воронцовського палацу була теплиця, де вирощували тропічні фрукти. Згідно з легендою в колонаді є замурована двері, через які заводили людей у ​​катакомби, щоб продавати як рабів до Туреччини.

Одеський порт найбільший порт в Україні. У порту знаходиться найбільший в Європі пасажирський термінал. Також тут проводяться вантажні перевезення. Порт побудований разом з самим містом в 1794 році. Тут знаходиться морський музей. Для гостей Одеси проводяться прогулянки. Адреса: пл. Митна 1.

В одеському зоопарку налічується приблизно 1590 примірників. З них 60 видів занесені в червону книгу. Тут розмножуються індійські слони. Був відкритий в 1938 році.

В Художньому музеї знаходяться полотна великих художників, таких як: Сєрова, Рєпіна, Бенуа, Левітана, Реріха. Будинок побудований згідно з проектом Боффо Ф.К. Нараховуються практично всі види мистецтв, включаючи графіку та іконопис. Адреса: вулиця Софіївська 5-а.

У пам'яток Одеси є своя історія і свій колорит. І, мабуть, зайве говорити, що люди Одеси з народження наділені почуттям гумору. І де б тільки ви не зустріли одесита, Ви обов'язково здогадаєтеся звідки ця людина родом. І було б непогано нам брати з них приклад, адже нам дається тільки одне життя.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки одним Одеси списком: Дерибасівська вулиця, Потьомкінські сходи, Одеса , Привоз, Одеса , пам'ятник Дюку де Рішельє, Одеса , а також для відпочинку у Одесі вам потрібні готелі Одеси

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси
Туристичні пам'ятки Одеси


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua