Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Миколаєва


Туристичні пам'ятки МиколаєваНазва : Туристичні пам'ятки Миколаєва
Рейтинг:


Опис:

Загальний опис готеля:

Туристичні пам'ятки Миколаєва різноманітні і мають свою індивідуальну особливість. Миколаївський кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці є одним з них. На пожертвування російських купців в 1800 році була побудована церква. Павловський Карп протоєрей був будівельником цього храму. Статус Собору церква отримала в 1880 році. В соборі знаходяться мощі святого праведного Федора Ушакова і мученика Сергія.

Туристичні пам'ятки Миколаєва представляє також штаб флоту , збудований в 1794 році. За проектом архітектора Нейолова в стилі класицизму. Раніше тут розташовувалася резиденція головнокомандувача Чорноморським флотом. А з 1978 року в цій будівлі вже знаходився музей. В даному музеї розташовується сотня моделей кораблів 18-20 століть. А найцікавіше в музеї те, що тут знаходяться фрагменти старовинних суден. І рідкісні документи. А перед музеєм розташована алея відомих флотоводців. Музей знаходиться за адресою: вул. Адміральська 4.

А справжній рай для ваших дітей - дитяче містечко «Казка». Це свого роду український Діснейленд. Всі споруди, які розташовані в цьому розважальному центрі обов'язково є героями тієї чи іншої казки. Спочатку був побудований павільйон для концертів із золотим півником на даху, а потім побудували дерев'яну фортецю і середньовічний замок. Також Вашим дітям буде цікаво подивитися на два маяки і справжній паровоз і покататися на колесі огляду. А центральною фігурою містечка є сонячні годинники. Вул. Декабристів, 38-а.

Оглядаємо далі пам'ятки Миколаєва. І перед нами пам'ятник Пушкіну, який знаходиться у сквері Пушкіна. Скульптура письменника була створена Макушини Ю. у 1988 році. Реконструкція скверу була проведена в 2011 році. Паркан навколо скверу до реконструкції був прикрашений графіті, а тепер на ньому оформлені малюнки з казок Пушкіна. Вул. Пушкінська, 1.

Туристичні пам'ятки Миколаєва - це і Астрономічна обсерваторія. В Європі Миколаївська обсерваторія є найстарішою. На початку 1821 року була створена як морська обсерваторія, а в 1912 році стала головною обсерваторією в Миколаєві. В 1992 році науковою установою України, а з 2002 року науково - дослідним інститутом. В наші дні обсерваторія в підпорядкуванні Державного комітету України з питань науки, інформатизації та інновацій. Тут проводяться наступні роботи: дослідження близько земного простору, проводяться роботи в галузі динаміки сонячної системи. Вул. Обсерваторна, 1-а.

Ця пам'ятка Миколаєва є самою прекрасною і чудовою. І так «Єленецкий степ». Справжній цінитель краси природи неодмінно повинен побувати в цьому заповіднику. На 1675,7 га розташований цей рай, а утворився в 1996 році. Тут природа збережена в своєму первозданному вигляді, не зворушена людиною. Рослин близько 418 видів, ссавців 34 виду, плазунів близько 7 видів, 1116 земноводних, 66 видів птахів, 1500 безхребетних. У заповіднику діє проект «Сафарі - парк». Тут знаходяться лані, бізони, кулани і олені. Для тварин створено всі умови звичного для них місця існування.

Наступна визначна пам'ятка Миколаєва музей Верещагіна. Заснований музей у 1914 році. Музей є центром естетичного виховання і культури майбутнього покоління. У музеї налічується 10 000 експонатів. І представляють собою художню літопис, як Україна, так і країн зарубіжжя. Адреса: пл. Леонтовича.

Зоопарк Миколаєва є одним з кращих в Європі. Зоопарк входить у всесвітню асоціацію як зоопарк і акваріум. Це був приватний акваріум - музей голови Міської думи Н. Леонтовича. В даний час тут нараховується близько 5690 особин. Багато хто з них занесений в червону книгу. У зоопарку є своя емблема, гімн, поштова марка і ювілейна монета. Адреса: пл. Леонтовича Миколаївський краєзнавчий музей створили в 1913 році при штабі флоту. Музеї нараховує 160 000 експонатів. А саме: зброя козацтва, археологічні предмети, знайдені в Олівії. вул. Декабристів, 32.

Шуховська вежа розташована на вершині пагорба Спаського. Вежа будувалася за проектом В. Шухова. За проектом цього архітектора побудовані й інші такі конструкції в Россі і за кордоном. Особливість вежі в тому, що це гіперблоідна конструкція. Під час великої вітчизняної війни башта була підірвана і перекинута фашистами. По закінченню війни пам'ятка була відновлена. Башта вже давно не використовується за призначенням, але залишається гордістю Миколаєва. Вул. Рюміна, 9

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва
Туристичні пам'ятки Миколаєва


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua