Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)


Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)Назва : Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Рейтинг:


Опис:

Загальний опис готеля:

Туристичні пам’ятки Луцька створюють особливу неповторну атмосферу. Всі пам'ятки унікальні. Сьогодні ми з Вами ознайомимося з місцевою красою. А вже після нашої прогулянки Ви зможете скласти свою власну думку про місто. Користь від такої прогулянки очевидна - це нові враження та позитивні емоції. До того ж, Ваш багаж знань доповнить інформація про те, що цікавого в Луцьку і які пам'ятки Луцька варто відвідати. А це заощадить ваш безцінний час.

І так ,почнемо нашу прогулянку з символу міста Луцька - Луцького замку. Замок побудований князем Любартом, тому цей замок ще називають замком Любарта. Це була резиденція князів. В середині замку знаходяться житлові будинки, єпископські і шляхетські. У підземеллі похований сам князь Любарт. В наші дні тут розташовані музеї дзвонів, зброї, кераміки та живопису. Найцікавіше, що тепер екскурсії проводяться і у вечірній час. А уявіть собі, це запалені смолоскипи, музика, і Ви в замку - просто казка. А ще тут проводяться лицарські фестивалі. Ви можете все це спостерігати реально, просто клас.

Огляд визначних пам'яток Луцька продовжимо «будинком з химерами». Будинок побудований за проектом Р. Метельніцкого. Будівля прикрашена скульптурами різних, стилів. І саме це створює неповторний вигляд будівлі, святі розташовані поряд з міфічними скульптурами.

Далі по маршруту Свято-Троїцький собор побудований в 18 столітті. Раніше це був костел бернардинів. Коли будівля належала католикам, біля храму був стиль рококо, а після того, як будівля перейшла православній церкві, біля будівлі став вид в стилі бароко. У наш час в храмі зберігся позолочений іконостас, виконаний українськими майстрами.

А ось Петропавлівський костьол, виконаний за проектом Д. Бріано і Б. Моллі. Тут діяла найбільша релігійна школа на Волині. Стіни будівлі значного розміру, так як храм був і оборонним. Внизу розташоване підземелля, куди Ви можете потрапити з екскурсією.

Туристичні пам’ятки Луцька представлені також Оборонною вежею Чарторийських. Частина кріпосної стіни є залишками окільного замку, який посилював Верхній замок з півдня і заходу. В'їзд здійснювався за допомогою моста. З часом рів засипали, а зміцнення розібрали. До наших днів збереглася тільки башта, яка була названа на честь князів Чарторийських.
В систему укріплень також входила оборонна синагога, яку називають ще «Малий замок». Споруджена синагога в 1622 році. У наші дні в малому замку розташована дитяча спортивна школа «Юний динамівець».

Будинок Косачів. В цьому будинку жила сім'я Косачів. В цьому будинку провела свої останні дні Леся Українка. У 2007 році тут був відкритий музей «Лесина вітальня». Відвідати музей можна за попереднім погодженням з адміністрацією.

Радість для дітей - дитяча залізниця. Дорога будувалася довго через відсутність фінансів. У будівництві брали участь піонери і інженер-інструктор і Рівненський. В наші дні поїзди веде тепловоз ТУ7А-3094. Дітям вдається відчути себе дорослими. А більшої радості дитині і не треба, вони ж так хочуть бути дорослими якнайшвидше.

Туристичні пам’ятки Луцька дуже різноманітні. Музей Волинської ікони є регіональною школою. В експозиції представлено близько 1.5 тисяч творів. Серед них: 600 ікон Волинської школи, твори з металопластику, декоративної різьби та скульптури. А перлиною музею є ікона Божої Матері 17 століття. Згідно з легендою ікона написана апостолом - євангелістом Лукою.

Наступною визначною пам'яткою є будинок сім'ї Злоцького, який надалі пристосували під аптеку. Для приготування ліків використовувалося близько 200 видів рослин. З 1920 року була відкрита артезіанська свердловина мінеральної води. У цій аптеці купувала ліки Леся Українка.

Туристичні пам’ятки Луцька не залишать байдужим нікого. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ми з вами обійшли найвідоміші і найзнаменитіші пам'ятки Луцька. І тепер Вам залишається тільки купити квиток і відправитися в подорож до славного міста Луцьк.

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)
Туристичні пам'ятки Луцька (Екскурсія по місту)


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua