Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)


Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)Назва : Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Рейтинг:


Опис:

Крим - рай на землі. Дивно красивий край. Визначні пам'ятки Криму - це джерело пам'яток історії, архітектури та природи. Тут простежується слід історії народів різної національності. Пам'ятки Криму унікальні. Неможливо відпочивати на півострові та не познайомитись з його історією.
Алушта - тут розташований оздоровчий курорт. Він знаходиться на березі Чорного моря. Місто знаменитий не тільки як місто відпочинку, але і як місце з унікальними пам'ятками.
А почнемо ми з Алуштинського літературно - меморіального музею С. Н. Сергєєва-Ценського. Це коли - то був будинок відомого письменника Сергій Миколайович Сергєєв-Ценський. На Орлиної горе ним були написані "Перетворення Росії" і "Севастопольська жнива". Бібліотека збережена до наших днів. Тут же і похований письменник, де встановлений пам'ятник.
Музей розташований за адресою: вул. Сергєєва-Ценського, 5 Тел. Код: (06560) 3-06-64
Тут же в Алушті знаходиться будинок-музей академіка архітектури А. Н. Бекетова. Будинок є пам'яткою архітектури. Талант архітектора проявлявся в його роботах - культурних будинках та адміністративних. За його проектами побудовані будівлі в Харкові, Баку, Києві, Ростові - на - Дону. Бекетов був удостоєний звання діяча в мистецтві Україна.
Музей, можливо, відвідати за адресою: вул. Комсомольська 4 Тел. 3-50-43
Наступна пам'ятка Криму - це літературний музей ім. Шмельова І.С. Завдяки тому, що письменник гостював у свого редактора, народилися оповідання "Під горами" і "Виноград". Письменник був настільки зворушений красою природи Криму, що це не могло залишитися тільки в душі письменника. Все це потрібно було винести на аркуші паперу. Пізніше письменник знову відвідує Крим завдяки С. Н. Сергєєва-Ценського. Письменник гостює на дачі і весь час не покидає його думка про те, що потрібно залишитися тут жити. Ось він і купує будиночок не далеко від дачі С. Н. Сергєєва-Ценського. Переживши страшний час громадянської війни, письменник емігрував до Франції. І там пише "Сонце мертвих". Видання переведено на п'ять мов. У музеї ми спостерігаємо основні етапи життя Шмельова по експозиціях. А саме: предмети побуту, книги, меблі та фото.
Музей знаходиться за адресою: вул. Набережна, 2 Тел. 3-05-70
Наступний музей історико-краєзнавчий музей, який був відкритий в 1923 році. Діяльність музею пов'язана з історією Криму. Тут збирають і зберігають етнографічні документи. У музеї налічується 8000 експонатів. Тут також розташовані виставки: "Алустон" - експонати, знайдені у фортеці. Виставка "Алушта від села до міста" історія Алушти. "Алушта в роки Великої вітчизняної війни". "Мить і вічність" - твори Н.І.Смірнова місцевого художника.
Адреса: вул. Леніна, 8 Тел: 3-02-70
На схилі гори Бабуган розташований Кримський природний заповідник. Відвідування заборонено і охороняється державою. Для - цього, потрібно відвідати музей, а побачити все, що стосується заповідника. Ліс в основному з таких дерев: дуб, сосна, тис. Вільха, березовий гай, кедр і липа. Іноді тут видно галявини ягелю. Флора близько 1150 видів. Серед тварин зустрічаються: кабан, завезений з далекого сходу, косуля, олень, борсук, муфлон, Алтайська білка, гірська лисиця.
Тел.5-04-43
А Ялтинський історико-літературний музей нараховує близько 130 000 експонатів. У діяльність музею входять: археологічні, культурно-історичні експонати Ялти 19-20-х. століть. Багато предметів, збережені в музеї, не мають аналогів в цілому світі. Також в музеї знаходиться виставка «Минуле - Ялти», яка знайомить туристів з історією міста. У музеї представлені античні вази з колекції Великого князя Олександра Михайловича.
Адреса музею вул. Пушкінська. 5а тел.32-30-65
А тепер ми з вами побуваємо в казці, а якщо бути точною то в «Казковій галявині». Це маленьке містечко, який є музеєм-казкою, під відкритим небом. Близько 200 скульптур представлено в музеї, а саме: скульптури з дерева, кольорових металів, природного каменю, бетону, моху та оргскла. Городок створювався для дітей, але навіть для дорослих туристів ця не земна краса не залишає байдужими.
Тел.39-53-03

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)
Туристичні пам'ятки Криму (Частина 1)


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua