Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Дніпропетровська Набережна


Дніпропетровська НабережнаНазва : Дніпропетровська Набережна
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Дніпропетровськ. Дніпропетровська Набережна імені Леніна тягнеться вздовж правого берега Дніпра. Упорядкована Набережна розташована в центрі міста і тягнеться із заходу на південний схід близько на 23 км. Особливо гарна Набережна в центральній частині, між мостами: Мерефо-Херсонським і Амурським.
Будівництво цієї Набережній почалося в 1950-х роках. До цього вона не була забудована. Прибережну частину почали зміцнювати металургійними відходами заводу імені Петровського. Берегова частина річки в районі Набережної загинається. Цей було враховано при будівництві. Стіна, яка примикає до води, облицьована гранітом, парапет виготовлений з литої чавунної решітки, закріпленої між гранітних блоків. Через парапет проглядається водна поверхня річки.
Пыд час прогулянки по Дніпропетровській Набережній, Ви обов'язково помітите безліч квітів та зелені. Тут росте сім тисяч кущів хризантем вісьми сортів та сорок видів дерев і рослин. Серед них є рідкісні для регіону сорти туй, сосен і ялівцю. Два гектари землі відвели під газони.
У центральній частині Набережної імені Леніна в Дніпропетровську, майже біля самої води, знаходиться широка тераса. На терасі можна відпочити в літньому кафе, половити рибу та просто прогулятися. Незвичайно гарна Набережна ввечері. При її проектуванні було приділено велику увагу освітленню. Тут, замість традиційних ліхтарів встановлені сучасні світильники з натрієвими лампами. Зараз Набережна має європейський вигляд і є прекрасним місцем відпочинку. Тут знаходяться оглядові майданчики і амфітеатр, з прекрасним видом на Дніпро.
Адреса: м. Дніпропетровськ, уздовж правого берега річки Дніпро.

Можливо Вам буде цікававо: планетрій, бульвар Катеринославський, Ботанічний сад, а також щоб відпочинок у місті Дніпропетровськ був вдалим вам потрібні карта Днепропетровска , а також готелі Дніпропетровська

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Дніпропетровська Набережна
Дніпропетровська Набережна
Дніпропетровська Набережна
Дніпропетровська Набережна
Дніпропетровська Набережна
Дніпропетровська Набережна


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua