Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Дикий Сад, Миколаїв


Дикий Сад, МиколаївНазва : Дикий Сад, Миколаїв
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Дикий Сад — місцевість в центрі Миколаєва, що була розташована біля будинку адмірала між сучасними вулицями Адміральською, Набережною, Наваринською та Артилерійською. Колишнє місто кімерійців (Білозерська культура).

Сад був закладений адміралом Грейгом в часи його управління містом. Назву сад одержав від диких дерев, що не приносили плодів. Офіційно сад називався Адміральським, але назва Дикий була народною, тому з часом закріпилася.

Сад дуже постраждав під час двох світових війн. Місцеві мешканці в зв'язку з нестачею дров та вугілля вирубали його. Після Другої Світової війни від саду залишився пустир, лише подекуди росли кущі. Тоді ж його й забудували, але назва за місцем залишилась.

На сьогоднішній день на вільних від забудови землях Дикого Саду ведуться археологічні розкопки. Було віднайдене поселення 1 300 — 900 р.р. до н. е. з високорозвиненою культурою епохи пізньої бронзи. Поселення Білозерської культури.

Це єдине степове поселення тієї епохи, знайдене в Україні. Городище зародилося за 500 років до заснування грецького міста-держави Ольвії і проіснувало 300 років. «Дикий Сад» — єдиний зі збережених пам'яток чорноморського міста-порту часів легендарної Трої і Троянської війни.

«Дикий сад» був центром, який об'єднував населення степового Побужжя і південно-західного Причорномор'я. Городище було відкрито наприкінці 20-х років XX століття. На території поселення виявлені залишки оборонних, культових і господарських будівель. Основу знахідок склали уламки керамічного посуду, кістки тварин, залишки кам'яних фундаментів стін стародавніх приміщень, бронзовий посуд і знаряддя праці.

Контакти

Подивитись на карті
м. Миколаїв, вул. Набережна

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Миколаєва одним списком: Миколаїв дитяче містечко Казка, Миколаїв зоопарк , штаб флоту (Музей суднобудування) , а також щоб відпочинок у Миколаєві був вдалим вам потрібні готелі Миколаєва

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Дикий Сад, Николаев.
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua