Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Чернігів історія


Чернігів історіяНазва : Чернігів історія
Рейтинг:


Опис:

На території міста Чернігів люди жили вже за часів неоліту та бронзи. Пізніше Чернігів став центром племені сіверян. В ІХ столітті чернігівські землі увійшли до складу Київської Русі. Перша письмова згадка про Чернігів датується 907 роком. З ІХ-Х столітть до цього часу збереглися місця поховань князів та бояр.
У ХІ — ХІІІ століттях Чернігів став центром Чернігівського князівства. Першими князями були: Мстислав Володимирович, згодом Ярослав Мудрий та його син Святослав. Вони стали родоначальниками династії чернігівських князів. Наприкінці ХІ століття в Чернігові з'явилося єпископство.
Татарська навала зупинила розвиток та зростання Чернігова на довгий час. У 1353 році Чернігів попав під владу Литви, з у 1503 році - Москви. В той час була побудована фортеця та укріплення. У 1618 році Чернігів перейшов під владу Речі Посполити та став головним містом Чернігівського воєводства. Лише у 1623 році місто отримало Магдебурзьке право. Близько 1646 року була побудована перша друкарня у Чернігові.
Активізація життя міста Чернігова почалася, коли воно увійшло до складу козацько-гетьманської держави. Чернігів став центром Чернігівського полку. На той час припадає активний розквіт культурного життя Чернігова. Місто стає одним з основних культурних центрів України. У 1700 році в Чернігові був створений Чернігівський Колегіум. Він став одним з осередків освіти та науки Гетьманщини.
Після знищення козацько-гетьманської держави місто Чернігів з 1782 року стало центром Чернігівського намісництва, а у 1797 році -- Малоросійської губернії. У 1808 році губернія отримала назву Чернігівська. Тоді, у місті проживало близько 4 000 жителів. На той час у Чернігові працює дрібна місцева харчова промисловість, а також цегельний, свічковий та миловарний заводи.
В кінці ХІХ століття культурне життя міста Чернігів суттєво активізувалося. У 1916 році було засновано перший педагогічний інститут.
У 1917 році в Чернігові були створені загони Вільного Козацтва. Влада перейшла до Центральної Ради. З березня 1918 до січня 1919 років місто Чернігів було під владу уряду УНР. В кінці 1919 року в місті затвердилася радянська влада. У 1925-1932 роки Чернігів був центром Чернігівської округи. У 1932 році було утворено Чернігівську область.

Можливо Вам буде цікаво: Туристичні пам'ятки Чернігова одним списком, Чернігів Спаський собор, Іллінський монастир (Антонієві печери), Дитинець (Вал), а також щоб відпочинок у Чернігові був вдалим вам потрібні готелі Чернігів

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Чернігів історія
Чернігів історія
Чернігів історія
Чернігів історія
Чернігів історія
Чернігів історія
Чернігів історія


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua