Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Черкаси історія


Черкаси історіяНазва : Черкаси історія
Рейтинг:


Опис:

Черкаси - це одне з мальовничих українських міст на річці Дніпро з населенням близько 300 тисяч чоловік. Це адміністративний, економічний, культурний та науковий центр Черкаської області.
Територія сьогоднішніх Черкас була заселена 40 000 років тому. У VII - III ст до нашої ери велика частина черкаських степів була зайнята скіфами. До сьогоднішнього дня в Золотоніському районі залишилося кілька скіфських курганів. Літописи донесли до нас відомості про те, що в більш пізні часи слов'янські племена селилися на цій території. Вони обробляли землю та вирощували худобу. Згодом територія нинішніх Черкас стала частиною давньо-руської держави - Київська Русь.
З XIV по XVII століття населення Черкас сильно страждало від татаро-монгольської навали. Билося черкасці і проти турецько-татарського ярма, гніту литовських феодалів та польської шляхти. Перше поселення козаків на Черкащині з'явилося в XV столітті. Після цього по краю прокотилися хвилі визвольних повстань проти поляків.
Близько трьохсот років Черкаси були повітовим містом. На самому початку XIX століття в місті налічувалося всього 4 тисяч жителів.
Згодом у Черкасах почався розвиток залізничного транспорту та пароплавства. Також почала розвиватися і промисловість. У місті був побудований один з перших в країні цукрово-рафінадних заводів, з'явився механічний завод та кілька тютюнових фабрик.
У 1932 році місто Черкаси стало районним центром Київської області. До війни Черкаси були одним з досить економічно розвинених міст правобережної України. За час окупації гітлерівці завдали величезної шкоди місту, зруйнували майже всі промислові підприємства та близько 3 000 будівель. Тільки в кінці 1949 року промислові підприємства Черкас почали досягати довоєнного рівня виробництва.
У 1954 році Черкаси стали обласним центром. У сучасних Черкасах розвинені машинобудування, хімічна, легка, харчова промисловість. Сьогодні в Черкасах є три вищі навчальні заклади.

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Черкас одним списком: будинок Щербини, готель Слов'янський, Храм Білий Лотос, Пам'ятник варенику, а також для відпочинку в Черкасах вам потрібні готелі Черкас

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія
Черкаси історія


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua