Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Центр Європи, Рахів


Центр Європи, РахівНазва : Центр Європи, Рахів
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

В 1885-1887 р.р. у Верхньотисянській улоговині ( тоді Закарпаття було у складі Австро-Угорщини) здійснювалось вивчення місцевості для будівництва залізниці "Рахов-Сигет". В процесі дослідження інженери з'ясували, що цій місцевості може бути географічний центр Європи. Для точного встановлення цієї думки, запросили вчених з Відня, котрим після ретельної перевірки вдалось визначили місце знаходження центру Європи.

У 1887 році був встановлений двометровий геодезичний знак, виготовлений з високоякісного бетону. Знак має форму чотиригранною піраміди. На прямокутному постаменті висічено латинською мовою: Locus Perennis Dilicentissime cum libella librationis quae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. У перекладі академіка Н. Тарасова на знаку висічене наступне: "Постійне точне, вічне місце. Дуже точно, із спеціальним апаратом, який виготовлений в Австри і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений тут Центр Європи 1887. Цей знак пережив дві світові війни і дійшов до нашого часу у своєму первинному виді, але оскільки він виглядає дуже скромно, його було вирішено доповнити ще одним знаком.

Розробку проекту доручили архітекторові-художникові С. С. Козураку. 27 травня 1977 р. біля старого знаку була побудована стела заввишки 7,2 м Паралельні лінії стели символізують чотири країни світла. Порожнеча між розбіжностями ліній створює враження цілісної єдності і центральности. Вісь, яка проходить посередині вказує на центр композиції На висоті 6м. 60 см встановлена куля, яка символізує планету Земля і несе технічне навантаження, - сполучає пластини роблячи стелу стійкішою.

Контакти
с. Ділове Рахівського р-ну
+38 (096) 560-25-32
Працює: 8:00-17:00

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Закарпаття одним списком: Замок Ужгород , Замок Мукачево, Замок тамплиеров, Невицкий замок, а також для відпочинку в Закарпатті Вам будуть потрібні карта Ужгорода, а також готелі Ужгорода або готелі Мукачево Відео

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Центр Європи, Рахів
Центр Європи, Рахів
Центр Європи, Рахів


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua