Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Крим
Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Аптека-музей, Луцьк


Аптека-музей, ЛуцькНазва : Аптека-музей, Луцьк
Рейтинг:

Подивитись на карті

Опис:

Загальний опис готеля:

Аптека-музей в Луцьку(або аптека Злоцьких) — аптека і музей, що знаходиться на вулиці Драгоманова, 11, на майдані Ринок в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк».

Будинок старої аптеки було збудовано в Луцьку сім'єю Злоцького на рубежі XVIII-ХІХ ст. Для приготування ліків, мазей, настоянок і сиропів аптечна лабораторія використовувала понад 200 видів лікарських рослин. 1920 року тут засновано видобуток з артезіанської свердловини та продаж мінеральної води. У 1882 р. тут часто купувала лікарські препарати Леся Українка.

Аптека-музей є одноповерховим будинком із двоповерховими підвалами з циліндричними склепіннями. Головний фасад має три вікна та вхід. Його декоровано кованими елементами, гратками на вікнах, ліхтарями. Вікна мають наличники. Весь будинок по периметру обрамлений карнизами складного профілю. Дах двосхилий з червоним металочерепичним покриттям. Поряд з аптекою розташовані інші старі кам'яниці Ринку.

Експозиція включає аптечний посуд XV—XVII століть, старовинні рецепти, документи. Також є «Посібник для підготовки аптекарів» 1875 року, «Травник лікарських рослин» 1883 року, «Фармакопея польська» 1938 року, старі підручники з фармацевтичної хімії, технології виробництва ліків. В кабінеті виставлено старий аптечний інвентар: машинка для виготовлення супозиторіїв і закривання флаконів, мірні циліндри та ваги, різний посуд, ступки для виготовлення мазей та порошків і подібне, стара друкарська машинка, телефон та інше. В аптеці зберігається гербарій лікарський рослин із 1942 року.

Відвідування експозиції безкоштовне.

Контакти

Подивитись на карті
м. Луцьк, вул. Драгоманова, 11
+38 (0332) 72-38-85

Ви також можете подивитися туристичні пам'ятки Луцька одним списком: Луцький замок, Кафедральний собор, Будинок Косачів , вежа Чарторийських, Озеро Світязь, а також для відпочинку в Луцьку вам потрібні готелі Луцька

Оцініть готель:     

Відгуки!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Аптека-музей, Луцьк
фото 2
фото 3
фото 4


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua